Прочитайте офіційний опис

Наше завдання

Основна місія Університету полягає в тому, щоб відповідати поточним суспільним потребам, а також формувати особисті та професійні перспективи через досягнення освіти, навчання та досліджень.

Вона прагне до високоякісного викладання та навчання, провідних світових досліджень, академічної свободи, а також до сталого розвитку Гібралтару та регіону. Партнерство з бізнесом, урядом, благодійними фондами, медичними та освітніми закладами лежать в основі місії університету.107425_rsz_adobestock_217121819_1.jpg

«Ми - новий тип університету. Амбітний і адаптивний, ми будуємо інститут, який створює можливість для наших студентів, випускників та тих, хто працює з нами », професор Кетрін Бахледа, виконуючий обов'язки віце-канцлера University of Gibraltar

Чому ми?

Орієнтовані на Великобританію стандарти: Будьте готові піти далі з University of Gibraltar . Що б ви не вирішили навчатися з нами, ви отримаєте більш особистий досвід навчання в новому вигляді університету. Наші спеціалізовані в Великобританії курси забезпечують, що ви отримуєте навички, які шукають роботодавці, а наші менші розміри дають вам простір для вивчення великих ідей. У University of Gibraltar ми керуємося нашою місією побудувати інститут, який створює можливість для наших студентів і випускників. Ми запрошуємо вас приєднатися до зростаючої спільноти студентів і зробити наступні кроки з нами.

Розміри малих класів: Ми пишаємося нашим розміром. Будучи невеликим університетом, ми можемо запропонувати нашим студентам досвід навчання, який не має аналогів. Наші розміри менших класів дозволяють більш індивідуальний підхід до навчання і дають вам простір для реального вивчення теми. Ви будете більше, ніж просто ще один студент, ви будете цінні частини спільноти UniGib.

Позааудиторні заходи: Будучи студентом, ми навчаємось, це теж про веселощі, побудову дружби та участь у нових заходах . Якщо ви любите пригоди, історію, спорт, природу, живу музику, нічне життя або просто насолоджуйтеся днем на пляжі, то в Гібралтарі є все. Його різноманітне мультикультурне, вітаюче співтовариство робить його справді унікальним місцем для проживання та дослідження.

Найсучасніші зручності: Наше Europa Point Campus розташоване на південній схилі Гібралтару і має передові засоби, розроблені для покращення та збагачення досвіду навчання. Розміщений у вікторіанському збройовому комплексі, кампус поєднує унікальні історичні особливості з сучасною архітектурою та новітніми технологіями для створення спеціальних приміщень для підтримки вашого навчання.

Гібралтар є вашим кампусом: яскрава економіка Гібралтару і унікальне розташування на культурному, історичному та біогеографічному перехресті, роблять його ідеальним місцем для встановлення зв'язків, набуття значного промислового досвіду та додавання унікальної точки відліку до вашого дослідження. Її багата історія в поєднанні з динамічною спільнотою, що може «зробити», забезпечує привітне, безпечне і відкрите середовище, в якому можна вчитися і жити.

Міжнародний вплив: Наша мережа та вплив поширюються далеко за межі Гібралтару. Як студент, ви можете отримати доступ до міжнародної спільноти експертів, асоціацій та установ, що позитивно вплине на ваше дослідження. Окрім переваг від сильних академічних зв'язків, ви також можете скористатися життєздатною екосистемою міжнародного бізнесу Гібралтару. Деякі з найбільших світових компаній працюють з Гібралтару, що означає, що у вас ніколи не вистачить можливостей для виходу на ринок та мережі.

Робоче місце готово: зайнятість і професійний розвиток - це те, що ми робимо. Ми хочемо розвивати випускників, які готові до роботи, тому ми побудували відносини з промисловістю на місцевому та міжнародному рівні. Більшість наших викладачів і викладачів є практикуючими фахівцями галузі, їх «живий» досвід галузевих стандартів перетворюється на їхній підхід та користь для наших студентів. Робочі місця розташовані на всіх курсах для студентів, що означає, що ви отримаєте навички та досвід, необхідні для отримання роботи, коли ви закінчите навчання.

Дослідження, які мають значення: Наші дослідження охоплюють широкі гібралтарські та / або середземноморські теми. Наші два спеціалізовані інститути: Інститут гібралтарських і середземноморських досліджень, Інститут наук про життя і Землю є життєво важливими галузями нашої дослідницької спільноти, надаючи підтримку та експертні знання в ряді наших асоційованих кампусів, включаючи бібліотеку гарнізонів, музей Гібралтару та Гібралтарські ботанічні сади.

107426_rsz_adobestock_61764258.jpg
Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

University of Gibraltar

Ми пропонуємо різноманітні інтенсивні курси англійської мови від 20 до 24 годин на тиждень, за 2 тижні, 4 тижні, 6 тижнів або 12 тижнів. Наші курси спрямовані на покращен ... [+]

Про ці курси

Ми пропонуємо різноманітні інтенсивні курси англійської мови від 20 до 24 годин на тиждень, за 2 тижні, 4 тижні, 6 тижнів або 12 тижнів.

Наші курси спрямовані на покращення розуміння розмовної та письмової англійської мови, а також на розвиток комунікативних навичок, які включають мовлення, вільне володіння, вимову та прослуховування. Ви також будете працювати над граматикою і розширювати свій словник.... [-]

Гібралтар Gibraltar
інформація
англійська
Заочне навчання
2 - 12 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

Choose University of Gibraltar

Take your career to the next level | Masters of Business Administration

Open Days at University of Gibraltar