Georgian Institute Of Public Affairs

Введення

Прочитайте офіційний опис

Грузинський інститут громадських справ (GIPA) був створений в 1994 році. чотири окремі школи Інституту пропонують бакалавра і програми MA, а також навчальні курси у сфері громадських зв'язків, місцевого управління, журналістики, міжнародних відносин і права поряд з програмою PhD в області соціальних наук.

Навчальну програму, яка заснована на принципах ліберальної демократії, свободи слова та інновацій, пропонують студентам теоретичні знання, а також практичні навички шляхом інтеграції досліджень і інтерактивного навчання. GIPA є національним центром для розвитку передової практики в галузі державного управління, права, політики і журналістики в Грузії.

З самого початку свого створення, GIPA зібрав успішних лідерів від бізнесу, засобів масової інформації, громадянського суспільства і державних послуг, внести свій вклад в розвиток ефективного управління на державному, муніципальному та місцевому рівнях, а також незалежні і життєздатні засоби масової інформації в Грузії за допомогою інтерактивного освітнього програм, досліджень і навчання.

Крім сертифікованих програм навчання в аспірантурі і ступеня, GIPA проводить багато успішних науково-дослідних і навчальних проектів і управляє перший англомовний і студентські Radio РУЛС.

GIPA має чотири школи і два відділи:

  • Школа державного управління
  • Кавказька школа журналістики та медіа-менеджменту
  • Школа права і політики
  • Школа соціальних наук
  • Науково-дослідний відділ
  • Департамент розвитку Грузії сільських районів

Місія

Грузинський інститут громадських справ (GIPA) бачить свою місію у створенні найвищих академічних та професійних стандартів у Грузії. Університет прагне забезпечити рівень вищої та професійної освіти, а також наукових досліджень, які сприятимуть зміцненню демократичних цінностей і створення професійної етики в країні, тим самим штовхаючи Грузію вперед по шляху європейської інтеграції. Ці прагнення вкорінюються в області дослідження, в якому GIPA здійснює свої освітні та інші типи програм, його кілька років досвіду, традицій та інноваційних підприємств. Такими є деякі з найбільш відмінних характеристик GIPA.

Протягом 20 років свого існування університет вніс значний внесок в розвиток громадянського суспільства в країні через свої інтерактивні освітні програми, досліджень і тренінгів.

Наші освітні та сертифікат програми в повній мірі реагувати на виклики, з якими нинішня Грузія стикається в різних аспектах своєї соціальної і політичної життя. Наукові дослідження та публікації можливості, створені в університеті забезпечують адекватну платформу для спілкування думка експертів, проведення публічних дискусій і мають дискусії з найбільш гострих проблем суспільства.

РУЛС:

Прихильник прогресу, нових досягнень та інновацій - Він вирізняється своєю невпинною прагнути до прогресу і новинок, тому і стабільно обганяє підходи і тенденції йдуть в країні.

Центр західної освіти, культури та цінностей - Вона грає важливу роль в розвитку західної освіти, культури та цінності, які включає в себе культивування навичок критичного мислення, забезпечуючи високу якість навчального процесу, оснащення студентів з адекватним набором навичок і знань що належним чином відображає потреби ринку праці сучасного.

Важливим союзником в процесі розвитку держави - а) вона має цінний досвід і компетентність і грає важливу роль у формуванні громадської думки. Тому співпраця з університетом вигідно для уряду, а також цивільного сектора. Б) університету випускники знаходять роботу на провідних позиціях і сприяють формуванню прогресивних ідей, підходів і тенденцій в країні.

Розташування

Тбілісі

Georgian Institute of Public Affairs

Address
7B, Ietim Gurji str.
0105 Тбілісі, Тбілісі, Грузія
Телефон
+995 322 49 75 00