Прочитайте офіційний опис

Грузинський інститут громадських справ (GIPA) був створений в 1994 році. чотири окремі школи Інституту пропонують бакалавра і програми MA, а також навчальні курси у сфері громадських зв'язків, місцевого управління, журналістики, міжнародних відносин і права поряд з програмою PhD в області соціальних наук.

Навчальну програму, яка заснована на принципах ліберальної демократії, свободи слова та інновацій, пропонують студентам теоретичні знання, а також практичні навички шляхом інтеграції досліджень і інтерактивного навчання. GIPA є національним центром для розвитку передової практики в галузі державного управління, права, політики і журналістики в Грузії.

З самого початку свого створення, GIPA зібрав успішних лідерів від бізнесу, засобів масової інформації, громадянського суспільства і державних послуг, внести свій вклад в розвиток ефективного управління на державному, муніципальному та місцевому рівнях, а також незалежні і життєздатні засоби масової інформації в Грузії за допомогою інтерактивного освітнього програм, досліджень і навчання.

Крім сертифікованих програм навчання в аспірантурі і ступеня, GIPA проводить багато успішних науково-дослідних і навчальних проектів і управляє перший англомовний і студентські Radio РУЛС.

GIPA має чотири школи і два відділи:

  • Школа державного управління
  • Кавказька школа журналістики та медіа-менеджменту
  • Школа права і політики
  • Школа соціальних наук
  • Науково-дослідний відділ
  • Департамент розвитку Грузії сільських районів

Місія

Грузинський інститут громадських справ (GIPA) бачить свою місію у створенні найвищих академічних та професійних стандартів у Грузії. Університет прагне забезпечити рівень вищої та професійної освіти, а також наукових досліджень, які сприятимуть зміцненню демократичних цінностей і створення професійної етики в країні, тим самим штовхаючи Грузію вперед по шляху європейської інтеграції. Ці прагнення вкорінюються в області дослідження, в якому GIPA здійснює свої освітні та інші типи програм, його кілька років досвіду, традицій та інноваційних підприємств. Такими є деякі з найбільш відмінних характеристик GIPA.

Протягом 20 років свого існування університет вніс значний внесок в розвиток громадянського суспільства в країні через свої інтерактивні освітні програми, досліджень і тренінгів.

Наші освітні та сертифікат програми в повній мірі реагувати на виклики, з якими нинішня Грузія стикається в різних аспектах своєї соціальної і політичної життя. Наукові дослідження та публікації можливості, створені в університеті забезпечують адекватну платформу для спілкування думка експертів, проведення публічних дискусій і мають дискусії з найбільш гострих проблем суспільства.

РУЛС:

Прихильник прогресу, нових досягнень та інновацій - Він вирізняється своєю невпинною прагнути до прогресу і новинок, тому і стабільно обганяє підходи і тенденції йдуть в країні.

Центр західної освіти, культури та цінностей - Вона грає важливу роль в розвитку західної освіти, культури та цінності, які включає в себе культивування навичок критичного мислення, забезпечуючи високу якість навчального процесу, оснащення студентів з адекватним набором навичок і знань що належним чином відображає потреби ринку праці сучасного.

Важливим союзником в процесі розвитку держави - а) вона має цінний досвід і компетентність і грає важливу роль у формуванні громадської думки. Тому співпраця з університетом вигідно для уряду, а також цивільного сектора. Б) університету випускники знаходять роботу на провідних позиціях і сприяють формуванню прогресивних ідей, підходів і тенденцій в країні.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Summer course

Georgian Institute Of Public Affairs

Цей курс призначений для забезпечення випускників і вищого рівня студентів з великими знаннями і розумінням Чорноморсько-Каспійського регіону. Курс забезпечить стратегічн ... [+]

Сертифікований Кредит Літня програма

Геополітика і безпека - Випадок Чорноморсько-Каспійського регіону

Ця програма підтримує щедрий внесок від MR. FRANK Greinke і його сімейний фонд.

ОПИС ПРОГРАМИ І ЦІЛІ

Цей курс призначений для забезпечення випускників і вищого рівня студентів з великими знаннями і розумінням Чорноморсько-Каспійського регіону. Курс забезпечить стратегічний огляд історичних і недавніх подій, а також з різними сценаріями для довгострокових змін в регіоні за допомогою вивчення емпіричних випадків і поточної обстановки в сфері безпеки в регіоні. У центрі уваги курсу буде на ключових держав для стабільності і зростання в регіоні: Україна, Грузія, Вірменія, Азербайджан, Узбекистан, Казахстан і Туркменістан В ході дискусії в класі ми будемо малювати стратегічну карту Кавказу і Центральної Азії, дивлячись на множинні внутрішні і зовнішні чинники стабільності, в тому числі: інтереси великих держав і суперечать один одному пріоритетів зовнішньої політики країн регіону; статус управління, ефективності держав, а також проблеми корупції; сильний макро зростання в деяких країнах через природних ресурсів, що супроводжується обмеженим доступом до економічним і освітнім можливостям; зайнятості як питання безпеки та ключовим заходом державної легітимності; нераціональне природних, людських і економічних ресурсів; статус громадянського суспільства; можливості для сприяння залученню громадян у національному розвитку поліетнічних суспільствах і підвищення їх почуття розширення прав і можливостей.... [-]

Грузія Tbilisi
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

GIPA - The Place to Go!