Georgian Aviation University

Введення

Прочитайте офіційний опис

історія

Грузія має великі традиції в авіаційній промисловості. Сильний авіаційної сила і розвиток передумовою країни. Саме ця обставина стала основною причиною підстави авіаційної Навчально-науковий інститут в 1992. Цей інститут був розроблений в структурі Грузинський технічний університет.

У 2005 році на основі урядового рішення, авіаційний інститут відокремлена від Грузинського технічного університету і отримав акредитацію від Міністерства освіти і науки Грузії. Це стало незалежним Авіаційний Університет Грузії. За ці роки наш університет підготував багато пілотів і авіаційних фахівців. Більшість з них працюють в цивільних і військових авіаційних секторів.

В даний час, університет має сильну матеріально-технічну базу, зручні навчальні лабораторії, аеропорт Телаві, який має все необхідне для підготовки до польотів, літаки Cessna 152, Пайпер Сенека, А-22, Ан-28, Боїнг 737-200 і FNPT II MCC імітатора польоту , яка має відношення до стандартів EASA.

Авіаційний Університет Грузії є організацією-партнером в рамках проекту Erasmus Mundus ACTIVE. Згідно з цим проектом студенти університету можуть брати участь в програмах обміну з університетами європейських країн. Студенти із зарубіжних країн приходять і вчитися тут. Це дуже важливо, що випускники успішно працюють на різних компаній, і більшість з них працюють на провідних позиціях. Вони працюють в аеропортах, авіакомпаніях, збройних сил і на багатьох інших структур.

Університет досвідчені співробітники і викладачі. Саме їх внесок, що наш університет отримав акредитацію від Міністерства освіти і науки Грузії, який надає право на поїзд авіаційної фахівця всіх рівнях:

Політ Експлуатація повітряних суден (Комерційний пілот) Технічна експлуатація літальних апаратів Технічна експлуатація бортового обладнання та електричних систем Організація повітряного транспорту і т.д.

ОПИС МІСІЇ

Авіаційний Університет Грузії допускає фундаментальні принципи Болонського процесу та здійснює свою діяльність відповідно до законодавства вищої освіти Грузії. Університет бере на себе відповідальність, щоб забезпечити належну підготовку і освітні стандарти, які стосуються національних інтересів. На основі цих стандартів, місія авіаційного університету Грузії є забезпечення сучасних освітніх та науково-дослідницьку діяльність в галузі вищої освіти, яка буде орієнтована на попит суспільства і країни розвитку. Діяльність буде виражатися в підготовці кваліфікованого персоналу в галузі авіації в декількох напрямках: експлуатації польоту, інженерно-ділового адміністрування.

Головна мета університету є проведення заходів вищої освіти і наукових досліджень. Університет проводить всі рівні освітніх програм в навчальному вищої освіти.

Завдання і цілі університету є розробка і пропозиція суспільству, такий процес вищої освіти, яка передбачає:

Реалізація потенціалу людини в усіх відношеннях. Підготовка висококваліфікованих і конкурентоспроможних кадрів, які будуть адекватними для ринку праці, визнаючи універсальні ідеали, поважаючи демократичні цінності і забезпечення захисту прав і свобод людини. Академічна свобода для професорів і викладачів, забезпечуючи належні умови для наукових досліджень і підтримки підвищення кваліфікації. Розробка стратегії для міжнародного співробітництва, з метою проведення програми обміну для студентів, викладачів і вчителів.

Розташування

Тбілісі

Address
Ketevan Tsamebuli ave. № 16
0103 Тбілісі, Тбілісі, Грузія