Skies Aviation Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в нашу Академію!

НЕБО Академія Авіації розташований в Салоніках і є першим схваленим Навчання Організація відповідно до правил EASA в Греції, GR АТО-122, який направляє будь-яка фізична особа, від нульового льотного досвіду в Лінійного пілота авіакомпанії (ATPL) через наш персоналу знань, досвіду і якості навчання.

VISION ЗАЯВА

Для того щоб стати довіреною лідером в області авіаційної промисловості в Європі, забезпечуючи максимальну якість професійної підготовки майбутніх пілотів і Airline інших авіаційних дисциплін.

Місія

Для того, щоб забезпечити високу якість освіти, забезпечуючи чудове навчання навколишнього середовища і безпеки в льотної підготовки, що дозволить кожному з наших студентів, щоб досягти своєї кінцевої мети.

Ми пропонуємо професійну і командну польоту теоретичні курси від Private Pilot Licence (PPL) до пілотів транспортної авіації ліцензії (ЛПЛ) з усіма відповідними Оцінки для місцевих і іноземних студентів. Незалежно від того, якщо ви вибираєте літати для вашого задоволення, або будувати свою кар'єру в якості професійного пілота, ми гарантуємо Вам найкращий досвід навчання!

Ми працюємо більш ніж 330 днів VFR літаючих умовах від міжнародного аеропорту Салоніки - друге за величиною аеропорт в Греції і розташований в 10 хвилинах їзди від наших приміщень. Аеропорт має 2 злітно-посадкові смуги (2440m), ILS CAT II, ​​VOR / DME, радіолокатора і NDB. Стаючи авіакомпанія Pilot настійно рекомендується мати літаючий досвід в mojor аеропортах!

Наша команда

Якість освіти оцінюється за якістю навчання інструкторів, а також технічних засобів, доступних для навчання. У Skies Aviation Academy обидва критерії виконані.

Наші професійні інструктори польоту все з багатьма годинами доведеним, яка дозволяє досвідом роботи як в повітрі, так і на землі. Незважаючи на те, звичайно, ви будете зараховані, наша команда інструктор завжди готовий допомогти вам у досягненні своєї мети і за її межами.

Skies Aviation Academy відомий своєю традицією навчання і для її висококваліфікованого персоналу в Греції, а також за кордоном. Наша Академія є найкращим місцем для тих, чия мрія стати пілотом з високою якістю і повним знанням своєї професії.

Розташування

Салоніки

Skies Aviation Academy

Address
Thessalonikis 10, Perea,
57019 Салоніки, Салоніки, Греція
Телефон
+30 2392 021100