Прочитайте офіційний опис

ОЛІМП Aviation Academy заснована і управляється ветеран військово-повітряних сил і цивільної авіації Польотні Інструктори, слідуючи найвищим вимогам європейських стандартів цивільної авіації ДНУ / EASA. Olympus Aviation Academy надає професійне навчання пілотів, на всіх рівнях, від 0 до ATPL (Air Transport Pilot Licence). Академія підтримує високу ступінь дисципліни, необхідні для створення навичок і характеру майбутньої авіаторів.

Плати, як ви літати - Ні ризику

У той час як багато хто з реклами "платити, як ви літати" Ідея, в Olympus Aviation Academy це абсолютно вірно!

Навчання високої якості

Всі навчально-тренувальні польоти особисто контролюється керівником навчання з метою забезпечення високої якості навчання.

E-Learning

Весь навчальний матеріал доступний в онлайновому режимі для обох студентів навчання очна та дистанційна. Ви можете вчитися вдома, ще до вашого приїзду!

міжнародний аеропорт

Будучи студентом Olympus Aviation Academy, Ви навчаєтеся у другому за величиною аеропорт Греції (не в невеликих або військових аеропортів, з багатьма обмеженнями, які можуть призвести до затримки підготовки).

Стати Professional Pilot всього за 12 місяців

Ваш час цінне, тому не витрачайте його в льотних школах з повільною підготовки.

Міжнародний годину Будівництво

Курси підвищення кваліфікації студентів пілотів і годину Будівельники мають можливість відвідати і навчатися в більш ніж 50 аеропортів і аеродромів навколо материкової Греції і островів (наприклад. Міконос, Санторіні, Корфу, Крит, Родос, Кос, Закінф (Закінтос), Скіатос, Мітільов і в багатьох інших європейських аеропортів, або для VFR або IFR підходів.

Вільне Пилотажная Навчання

Тільки сертифіковані академії польоту для пілотажної підготовки в Південній Європі. Під час вашого часового будівлі, ви будете навчені для виконання фігур вищого пілотажу!

Досвідчені кадри

Ви викладаються висококваліфікованих викладачів з багаторічним польоту і досвід навчання, (військово-повітряних сил і авіакомпаній), щоб зробити ваш курс приємним і корисним.

гарантована ціна

В Olympus Aviation Academy ми розуміємо, що навчання пілотів коштує дорого. Приховані збори призведе студента зі свого бюджету. Ми гарантуємо, що немає ніяких прихованих платежів.

сертифікований флот

Cessna 152 Aerobat Cessna 172 Diesel Cessna 152 Long Range Танки Сенека III / PA-34

Всі літаки сертифіковані для навчання IFR і, звичайно, флот розширюється, щоб задовольнити потреби студентів.

Чому OAA?

Вибір правильної льотній школі:

Вибір правильного тренувального школи є першим кроком на шляху, щоб стати компетентною приватний або професійний пілот і найважливіше рішення, яке ви будете робити. Там не випадковий підхід до навчитися літати. Успішна кар'єра літаючий можливо тільки шляхом отримання краще навчання протягом формує годин авіаційної підготовки. Основним завданням OAA є забезпечення найкращого основу для студентів пілотів з самого першого дня. Ми не робимо ніяких ярликів, і ми не залишити нічого на волю випадку.

"Летючий це мистецтво, і мистецтво польоту викладається і дізнався правим персоналом."

Великий Навчальний Досвід:

З більш ніж 34-річний досвід роботи в якості пілота ВПС, цивільний пілот, політ інструктор, інструктор інструктора, Flight екзаменатор, в цілому 13300 ч часу польоту, що складається з 3800 військово-повітряних сил годин, 9250 цивільних годин і 250 морських плоских годин, вважається одним з кращих льотних інструкторів в Греції.

Вищеописане тверде вчення і навчальні здібності в дуже вимогливою військово-повітряних сил і комерційному середовищі, шляхом виконання проектних навчальних програм, управління і перегляду для пілотів початкового рівня, забезпечуючи при цьому ефективні курси навчання, PPL, від 0 до ATPL (Air Transport Pilot Licence), MCC, контроль і оцінка в чотирьох льотних навчальних організацій (FTOs / АТО) відповідно до правил JAA / EASA. Успішно пройшли навчання понад 280 приватних і професійних пілотів.

Безпека польотів:

Основна мета OAa є для забезпечення професійної підготовки відповідно до вимог частини FCL / EASA безпеки польотів і стандартів обслуговування. OAA використовує тільки повністю сертифікований EASA і АКІС Греції, літаків.

Навчання Досвід:

Olympus Aviation Academy є схваленим JAA / EASA Training Організація АТО GR 123, в Салоніках / Греція, під санкції цивільної авіації Греції (АКІС). Olympus Aviation Academy встановлюється професійними пілотами з промисловості ВВС і цивільної авіації з тисячами льотних годин і великий досвід в тренувальному процесі. Наземні Інструктори довели спеціалізовані навички та багаторічний досвід роботи в авіації.

Відмінно Погода:

Відмінні погодні умови в Салоніках дозволяють нам забезпечити безперебійну підготовку протягом всього року, не втрачаючи дорогоцінний час і гроші. Влітку високі температури тут, як правило, від 27 до 33 градусів за Цельсієм, хоча вони іноді підніматися вище. В осінні і зимові місяці, ночі значно холодніше, і висока температура нормальна денна між 21 і 25 градусів за Цельсієм.

Всього за 12 місяців:

В Olympus Aviation Academy середній час, необхідний для завершення нуля до ATPL курс становить 12 - 14 місяців, включаючи всі програми професійної підготовки і складання іспитів.

гостинність:

На OAA ви будете особисто керуватися через кожен етап вашої навчальної програми, в гостинній обстановці з першого вступного польоту на всьому шляху аж до дня ви отримаєте ваш завершення свідоцтва про відносної ліцензії.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Olympus Aviation Academy

Дійсний CPL / IR / MEP ІКАО ... [+]

Студенти за цим курсом повинні мати ліцензію пілота.Вимоги до:Дійсний CPL / IR / MEP ІКАОСертифікат EASA Medical (клас 1)Принаймні одна поїздка X-країною 300 NM

Теоретична підготовка / Електронне дистанційне навчання для ліцензованих CPL / ATPL:

Розширений електронний навчальний онлайн-програму через веб-сайт OAA13500 питань для 14 предметів оксфордських книг56 тестів прогресу, вибраних автоматичною програмою відповідно до іспитів HCAA14 фінальних тестіводин тест прогресу дорівнює 12 годин читання часу650 хв хв читання часуПриватні сесії з нашими інструкторами на місцях65-годинний перегляд-прогрес тестів відповідно до навчальних посібників OAAОстаточний сертифікат OAAHCAA іспити... [-]
Греція Thessaloniki
Вересень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Olympus Aviation Academy

Olympus Aviation Academy розробила ретельну комплексну програму підготовки пілотного довести студентів до кваліфікації, так що вони діють в якості других пілотів на одино ... [+]

КОМПЛЕКСНЕ '' ОЛІМП '' нуль - TO ЛПЛ заморожений

ОЛІМП Aviation Academy розробив ретельну комплексну програму підготовки пілотного довести студентів до кваліфікації, так що вони діють в якості других пілотів на одиночних і / або декількома двигунами авіалайнерів в комерційному повітряному транспорті і продовжити свою кар'єру в авіації.

Комплексний навчальний курс є повний робочий день курс від нульового годинного досвіду до отримання замороженого EASA ATPL (fATPL), включаючи володіння англійською мовою (ІКАО) та MCC сертифіката.... [-]

Греція Thessaloniki
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
12 - 14 місяці
Кампус
Комбіновано: онлайн і кампус
Детальніше англійською мовою
Olympus Aviation Academy
Address
14 km Thessalonikis – Michaniona GR-570 01 Thessaloniki Greece
57001 Thessaloniki, Thessaloniki, Греція
Веб-сайт
Телефон
+30 231 047 5111