Olympus Aviation Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Olympus Aviation Academy засновано та керує льотними інструкторами ВПС та цивільної авіації, дотримуючись найвищих стандартів ЄВРОПЕЙСЬКОГО АВІАЦІЙНОГО АВІАЦІЇ / EASA. Olympus Aviation Academy забезпечує професійну підготовку пілотів на всіх рівнях від 0 до ATPL (Ліцензія на пілот повітряного транспорту). Академія підтримує високий рівень дисципліни, необхідний для формування навичок та характеру майбутніх авіаторів. 23324_photo.jpg

Платіть, коли летите - без ризику Хоча багато хто рекламує ідею «плати, коли летиш», в Olympus Aviation Academy це абсолютно правда!

Високоякісна підготовка Усі навчальні польоти під особистим наглядом керівника навчання з метою забезпечення якісної підготовки.

Електронне навчання Весь навчальний матеріал, доступний в Інтернеті як для студентів, так і студентів, які навчаються на дистанційному рівні. Ви можете вчитися вдома, навіть до приїзду!

Міжнародний аеропорт Будучи студентом Olympus Aviation Academy , ви проходите навчання у другому за величиною аеропорту Греції (не в малих чи військових аеропортах, з багатьма обмеженнями, що може спричинити затримку навчання).

Станьте професійним пілотом лише за 12 місяців Ваш час є цінним, тому не витрачайте його на льотні школи з повільною підготовкою.

Міжнародні годинні пілоти з підвищення кваліфікації та пілоти для будівництва годин мають можливість відвідувати та проходити навчання у понад 50 аеропортах та аеродромах навколо грецької материкової частини та островів (наприклад, Міконос, Санторіні, Корфу, Крит, Родос, Кос, Закінф (Занте) , Скіатос, Мітілене та в багатьох інших європейських аеропортах, або для підходів VFR, або IFR.

Безкоштовне пілотажне навчання Єдина сертифікована льотна академія для пілотажних тренувань у Південній Європі. Під час годинного будівництва ви будете навчатись виконувати аеробні маневри!

Досвідчений персонал Вас навчають висококваліфіковані викладачі з багаторічним досвідом польотів та навчань (повітряні сили та авіакомпанії), щоб зробити ваш курс приємним та корисним.

ГАРАНТОВАНІ ЦІНИ В Olympus Aviation Academy ми розуміємо, що навчання пілотів коштує дорого. Приховані збори призведуть до того, що студент вийде зі свого бюджету. Ми гарантуємо відсутність прихованих платежів.

Сертифікований флот

  • Cessna 152 Аеробат
  • Cessna 172 Дизель
  • Cessna 152 танки великої дальності
  • Сенека III / ПА-34

Всі літаки сертифіковані на навчання з ІФР, і, звичайно, флот розширюється, щоб задовольнити потреби студентів.

23326_photo_3.jpg

Чому OAA ?

Вибір правильної льотної школи: вибір правильної навчальної школи - це перший крок на вашому шляху до отримання компетентного приватного або професійного пілота і найважливіше рішення, яке ви приймете. Не існує випадкового підходу до навчання літати. Успішна льотна кар’єра можлива лише за умови отримання найкращої підготовки під час формувальних годин авіаційної підготовки. Основна мета OAA - забезпечити найкращу основу для пілотів студентів з першого дня. Ми не робимо ярликів і нічого не залишаємо випадковістю. "Літати - це мистецтво, а мистецтву літати навчають та навчаються правильний персонал".

Великий інструктивний досвід: Маючи 34-річний досвід пілота ВПС, цивільного пілота, льотного інструктора, інструктора польотного інструктора, льотного екзаменатора, загальний час польоту 13300 годин, що складається з 3800 годин ВПС, 9250 цивільних годин і 250 гідравлічний годинник, вважається одним з найкращих інструкторів польотів Греції. Продемонстрував міцні навчальні та навчальні здібності у дуже вимогливих повітряних силах та комерційному середовищі шляхом виконання навчальних програм, управління та перегляду пілотів початкового рівня, забезпечуючи ефективні навчальні курси, PPL, від 0 до ATPL (Ліцензія повітряного пілота) , MCC, нагляд та оцінювання в чотирьох організаціях по льотній підготовці (FTOs / ATO) відповідно до положень JAA / EASA. Успішно підготовлено понад 280 приватних та професійних пілотів.

Безпека польоту: Основна мета OAA - забезпечити професійну підготовку відповідно до правил FCL / EASA щодо безпеки польотів та стандартів технічного обслуговування. OAA використовує лише повністю сертифіковані ЕАСА та HCAA Греції літальні апарати.

Досвід навчання: Olympus Aviation Academy - це затверджена організація підготовки JAA / EASA ATO GR 123, в Салоніках / Греція, за дозволом Еллінського управління цивільної авіації (HCAA). Olympus Aviation Academy створена професійними пілотами з ВПС та цивільної авіації з тисячами літаючих годин та великим досвідом навчального процесу. Наземні інструктори мають перевірені спеціалізовані навички та багаторічний досвід в галузі авіації.

Відмінна погода: Прекрасні погодні умови в Салоніках дозволяють нам проводити безперебійну підготовку цілий рік, не витрачаючи дорогоцінний час і гроші. Влітку тут високі температури зазвичай становлять від 27 до 33 градусів Цельсія, хоча вони іноді піднімаються вище. В осінні та зимові місяці ночі значно прохолодніші, а нормальні денні високі температури - від 21 до 25 градусів Цельсія.

Лише за 12 місяців: в Olympus Aviation Academy середній час, необхідний для проходження курсу «Нуль до ATPL», становить 12 - 14 місяців, включаючи всі навчання та іспити.

Гостинність: В OAA ви будете особисто проходити кожен етап своєї навчальної програми, в гостинній обстановці від першого вступного польоту аж до дня, коли ви отримаєте сертифікат на відповідну ліцензію.

Розташування

Салоніки

Olympus Aviation Academy

Address
14 km Thessalonikis – Michaniona GR-570 01 Thessaloniki Greece
57001 Салоніки, Салоніки, Греція
Телефон
+30 231 047 5111