Global Aviation

Введення

Прочитайте офіційний опис

Починаючи з 1997 року, Global Aviation (GR-АТО-102) пропонував комерційних і приватних Pilot навчальних курсів. Глобальні пропозиції Інтегровані та модульні курси для пілотів транспортної авіації (ЛПЛ) і приватного пілота (PPL) ліцензії а також прилад (ІК), Multi-Engine (MEP), Flight Instructor (FI) Рейтинги та багатоканальне взаємодії екіпажу (MCC) Курси.

Крім того, Global є сертифікованим центром тестування для рівня 4 ІКАО авіаційного знання англійської мови тест (LPT), пропонуючи іспити протягом всього року.

Global Aviation SA була заснована групою авіаційних експертів в 1997 році, маючи свою базу в Афінах, Греція. компанія придбала загальні активи авіації в Aegean Aviation (Технічна база, флот і т.д.) і швидко розширюється, набуваючи флот нових і раніше належать одній і декількома двигунами літака Piper. Через Олімпійських ігор 2004 року в Афінах, льотної підготовки база компанії була перенесена в аеропорт Pachi, Мегари (LGMG), генерал-майор авіації аеропорту Греції. З моменту свого включення, Global Aviation має місію, пропонуючи високоякісні послуги в області, підготовки пілотів, технічного обслуговування повітряних суден і продажів літаків.

Основні етапи

Деякі основні віхи в 17-річній історії світової авіації включають в себе:

1997: Додати Затверджено Грецької цивільної авіації (АКІС), щоб запропонувати навчання PPL 2000: Став першим в приватній власності академії запропонувати комерційним пілотом Навчання в Греції 2004: Додати Затверджено Об'єднаних авіаційних властей (JAA) запропонувати приватного і комерційного навчання пілотів 2008: Додати Перша грецька академія замовити абсолютно новий FNPT II 2009: Додати Став Bluebird Airways TRTO для B737 2010: Додати Комерційний Пілотні навчальні курси були перевірені і схвалені Olympic Air 2011: Призначено офіційний рівень ІКАО 4 Центр тест з англійської мови для авіації Aegean Airlines 2012: Призначено ексклюзивний рівень ІКАО 4 Авіаційна англійська Випробувальний центр для всіх контролерів Грецький повітряного руху 2013: Призначено ексклюзивний постачальник навчання пілотів Грецької берегової охорони для підготовки своїх офіцерів 2014: На запрошення Ryanair, в тому числі кількох пілотних навчальних організацій в Південно-Східній Європі, взяти участь в презентації, щодо процесу набору пілотові авіалайнера 2014: розширила свій флот, шляхом придбання Piper Seminole PA-44-180 і вдосконалили свій симулятор польоту на абсолютно новий Elite S923 FNPT II MCC 2015: розширила свій флот, набуваючи додатковий Piper Warrior PA-28-161 і завершив ремонтні роботи в недавно придбаної Maintenance Hangar в LGMG 2016: Extended свій флот, за рахунок придбання 2 додаткових Piper воїнів PA-28-161 і абсолютно новий Elite S812 FNPT II MCC 2016: Оголошено співпрацю з Ryanair для своєї нової програми APC, спрямовану на випускників академії,

EASA Комерційний і Приватний літак Пілотні Навчальні курси

Глобальна академія польотів є найстарішим пілотом академії в Греції. Маючи свою адміністративну і подрібнювали шкільної бази в Піреї і його літаючої бази в аеропорту цивільної авіації Pachi, Мегари (LGMG), Глобальна Академія Політ проходить підготовку пілотів для приватних і комерційних курсів, починаючи з 1997 року, коли він був схвалений Грецької громадянської авіації (АКІС). У 2004 році спільні авіаційні влади (JAA) перевірені і схвалені Глобальної академії польотів в організації льотної підготовки (GR-ATO-102), відповідно до спільних авіаційних правил (JAR). У 2012 році академія прийняла Європейське агентство з авіаційної безпеки (EASA) стандарти Частина FCL.

EASA Навчальні курси кабіни екіпажу

Global Aviation затверджений АКІС і EASA запропонувати кабінного екіпажу, навчальні курси, як GR-CCTO-102. Всі теоретичне навчання проходить в школі наземного бази світової авіації в Піреї. практичне навчання на курсах "проходить в затверджених місцях, включаючи Міжнародний аеропорт Афін відповідно до АКІС і EASA. Global Aviation пропонує 3-х місяців довгі початкові курси кабіни екіпажу, призначені для людей, які хочуть слідувати кар'єру в якості бортпровідників в динамічній авіаційної промисловості і інтенсивних курсів кабіни екіпажу, які можуть бути адаптовані для задоволення потреб вітчизняних і зарубіжних авіакомпаній.

EASA Part M схвалила організацію

Глобальний центр технічного обслуговування це пропонує рішення з технічного обслуговування повітряних суден екстра-класу. Маючи свою базу в авіації загального призначення аеропорту Pachi, Мегари (LGMG), Global Aviation сертифікована АКІС і EASA пропонувати послуги з технічного обслуговування для одно- і мульти поршневих двигунів літаків, в якості підтримуючої організації EL.MF.004. Крім того, Global Aviation є сертифікованим Безперервне придатність управління організацією (CAMO), пропонуючи безперервні послуги з управління льотної придатності для одно- і мульти-поршневих двигунів літаків як CAMO EL.MG.039.

Piper Aircraft & Bombardier Business Jets

Продажі літаків Global є ексклюзивним дистриб'ютором Piper Aircraft в Греції, Кіпру, Румунії та Болгарії, а також агент з продажу Bombardier Business Jets в регіоні. Крім того, Global надає своїм клієнтам різноманітність ретельно відібраних заздалегідь належать літаків, які варіюються від одномоторних поршневих літаків до розкішних бізнес-джетів. Крім того, є значний досвід в галузі авіаційного консалтингу, Global Aviation надає своїм клієнтам рішення, в тому числі купівлі, володіння, технічного обслуговування і експлуатації своїх літаків.

Розташування

Піреї

Global Aviation S.A.

Address
79-81 Filonos Street

18535 Піреї, Пірей, Греція
Телефон
+30 21 0411 0609