Hong Kong Institute of Vocational Education

Введення

Прочитайте офіційний опис

Як член групи VTC, Hong Kong Institute of Vocational Education (IVE) є провідним постачальником професійної та професійної освіти в Гонконзі, який прагне виховувати професіоналів, які оцінюються за галузями. IVE розвивається разом з економічним розвитком Гонконгу, створюючи компетентну та інноваційну робочу силу, необхідну в економіці знань.

Відмінні засоби

Для збагачення досвіду навчання студентів IVE створено засоби промислових стандартів для імітації середовища на робочому місці. Наші лабораторії та центри регулярно оновлюються, щоб бути в курсі останніх галузевих тенденцій.

129249_IVE_0004.jpg

Яскраві кампуси

Студенти, які входять до програми IVE, відкриють для себе збагачуюче та веселе навчальне життя. Наші 9 кампусів IVE створюють інтерактивне навчальне середовище для студентів, щоб розвивати пристрасть до навчання та розвивати їхні інтереси та таланти за допомогою різних спортивних та культурних заходів.

Кампуси IVE по всій території повністю оснащені найважливішими сучасними засобами для підготовки студентів до всебічного життя кампусу. Кожен кампус був розроблений спеціально для спеціалізованих закладів для студентів різних дисциплін для отримання ноу-хау та практичних навичок у обраній області.

129250_IVE_0001.jpg

Викладання досконалості

Наш висококваліфікований викладацький колектив має міцний досвід галузі. Завдяки нашому унікальному підходу «Мисли і роби», наші викладачі надають збалансованих академічних знань та практичних знань, необхідних на фактичному робочому місці, необхідному для професійного успіху.

З впровадженням програм розвитку персоналу викладацький персонал залишається на пульсі розвитку галузі. Студенти можуть засвоїти у своїх викладачів найсучасніші знання та бути забезпеченими компетенціями для подальшого розвитку.129251_IVE_0005.jpg

Міцна промислова мережа

IVE прагне створити довгострокове партнерство в галузі для підтримки планування курсу та розробки навчальних програм. Промислова підтримка також набуває форми інтерактивних навчальних заходів, можливостей для залучення галузі та працевлаштування.

Перспективне майбутнє

Наші студенти постійно отримують численні нагороди та стипендії, свідчення про свою академічну майстерність та видатні досягнення. Понад 300 стипендій надають корпорації, професійні органи та ентузіасти.

Розташування

Гонконг

Address
VTC International Development Office
14/F, VTC Tower, 27 Wood Road,
Wan Chai

Гонконг, Гонконг

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія