Hong Kong Design Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Hong Kong Design Institute ( HKDI ) є провідною інституцією дизайну в рамках VTC Group. Вона забезпечує якісну освіту, щоб розвивати знання і професіоналізм і створює нові таланти, які підтримують творчі індустрії в Гонконзі.


Динамічне середовище навчання

HKDI нагороду, займається наданням найбільш динамічного навчального середовища для якісного дизайнерського навчання.


Програми якості

Маючи багаторічний досвід у сфері дизайнерської освіти, HKDI об'єднує сильні сторони чотирьох конструкторських підрозділів - архітектури, дизайну інтер'єрів та продуктів, дизайну комунікацій та цифрових медіа, проектів Фонду навчання та моди та дизайну зображень - для надання 20 дизайнерських програм. Висока гнучкість у артикуляції та вищої освіти, HKDI пропонують студентам трирічну університетську освіту Pathway від вищого диплома до ступеня бакалавра, що пропонуються авторитетними університетами Великобританії. Наші навчальні програми розроблені за участю лідерів галузі, щоб забезпечити їхню актуальність і реагування на розвиток галузі. Програми HKDI забезпечуються Гонконгським радою з акредитації академічних та професійних кваліфікацій.


Творчість у дії

HKDI використовує HKDI «думати і робити» через сучасний навчальний план і активне співробітництво з місцевими та міжнародними академічними та промисловими партнерами. Студентам надається можливість набути практичного досвіду та брати участь у глобальних програмах обміну, щоб розширити свій кругозір, підвищивши їх творче мислення та соціальну чутливість.


Цінний вибір до успіху

Дизайн може запропонувати Вам корисну кар'єру. Ми з нетерпінням чекаємо, щоб Ви були членом сім'ї HKDI .

Розташування

Гонконг

Address
Hong Kong Design Institute 3 King Ling Road, Tseung Kwan O, New Territories
Гонконг, Гонконг