Hong Kong Design Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

139938_HKDI_campus.jpg

Hong Kong Design Institute ( HKDI ) є провідною проектною організацією в рамках групи VTC. Він забезпечує високоякісну освіту для культивування знань та професіоналізму, виховуючи таланти, що розвиваються, які лежать в основі творчих галузей у Гонконгу.

Завдяки багаторічному досвіду в галузі дизайнерської освіти, HKDI об’єднує сильні сторони своїх дизайнерських підрозділів - архітектури, дизайну інтер’єрів та продуктів, комунікаційного дизайну, цифрових медіа та моди та дизайну зображень - для забезпечення понад 20 дизайнерських програм. Дуже гнучкий у формулюванні та HKDI освіті, HKDI пропонує студентам трирічний університетський Pathway від вищого диплому до річного ступеня бакалавра, який пропонують авторитетні університети Великобританії.

HKDI використовує HKDI «думати і робити» через сучасний навчальний план і активне співробітництво з місцевими та міжнародними академічними та промисловими партнерами. Студентам надається можливість набути практичного досвіду та брати участь у глобальних програмах обміну, щоб розширити свій кругозір, підвищивши їх творче мислення та соціальну чутливість.

139939_HKDI_0007.jpg

Динамічне навчальне середовище

HKDI розпочав 2010/11 навчальний рік у своєму нагородженому новому кампусі в Тіу Кенг Ленг. Кампус присвячений забезпеченню найбільш динамічного навчального середовища для якісної дизайнерської освіти.

Програми якості та підтримка студентів

Наша навчальна програма розроблена за участю лідерів галузі, щоб забезпечити її відповідність та відповідність галузевим розробкам. Програми HKDI забезпечують якість Гонконгської ради з акредитації академічних та професійних кваліфікацій.

Наші студенти та випускники отримують консультаційні послуги та послуги з розвитку кар’єри. Завдяки домовленостям про артикуляцію з відомими зарубіжними університетами, HKDI Higher Diploma можуть пройти курси поповнення на місцевому рівні та здобути кваліфікацію за один-два роки.

Творчість у дії

Комплексні дизайнерські програми HKDI включають заходи щодо виховання вашого творчого мислення та навичок прийняття рішень, культурної чутливості та глобальної перспективи. Досвід HKDI базується на підході «думай і роби», що дозволить вам розвинути свою пристрасть до дизайну, одночасно надаючи навички та знання, необхідні для успіху.

Цінний вибір для успіху

Дизайн може запропонувати Вам корисну кар'єру. Ми з нетерпінням чекаємо, щоб Ви були членом сім'ї HKDI .

Розташування

Гонконг

Address
Hong Kong Design Institute
3 King Ling Road, Tseung Kwan O,
New Territories

Гонконг, Гонконг

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія