Hong Kong Design Institute

Введення

Прочитайте офіційний опис

Hong Kong Design Institute ( HKDI ) - провідна проектна установа групи VTC. Це забезпечує якісну освіту для культивування знань та професіоналізму та створює нові таланти, які лежать в основі творчих галузей Гонконгу.


Динамічне середовище навчання

127860_HKDI_0009.jpg

HKDI нагороду, займається наданням найбільш динамічного навчального середовища для якісного дизайнерського навчання.


Програми якості

Маючи багаторічний досвід дизайнерської освіти, HKDI об'єднує сильні сторони чотирьох дизайнерських відділів - архітектури, дизайну інтер'єрів та виробів, комунікаційного дизайну та цифрових медіа, досліджень фундаментального дизайну та дизайну моди та образів - щоб запропонувати 20 дизайнерських програм. Високо гнучка в артикуляції та HKDI освіті, HKDI пропонують студентам трирічний університетський ступінь Pathway від вищого диплома до ступеня бакалавра, пропонований авторитетними університетами Великобританії. Наша навчальна програма розроблена за участю лідерів галузі для забезпечення її актуальності та чутливості до розвитку галузі. Програми HKDI якість Гонконзької ради з питань акредитації академічних та професійних кваліфікацій.

127859_HKDI_0008.jpg


Творчість у дії

HKDI використовує HKDI «думати і робити» через сучасний навчальний план і активне співробітництво з місцевими та міжнародними академічними та промисловими партнерами. Студентам надається можливість набути практичного досвіду та брати участь у глобальних програмах обміну, щоб розширити свій кругозір, підвищивши їх творче мислення та соціальну чутливість.


Цінний вибір до успіху

Дизайн може запропонувати Вам корисну кар'єру. Ми з нетерпінням чекаємо, щоб Ви були членом сім'ї HKDI .

Розташування

Гонконг

Address
Hong Kong Design Institute
3 King Ling Road, Tseung Kwan O,
New Territories

Гонконг, Гонконг