SuperSkilz

Введення

Прочитайте офіційний опис

SuperSkilz: Хто ми?

SuperSkilz є постачальником навчання онлайн навичок. Наші сфері сертифікації поширюється на: CompTIA, Microsoft, Cisco, Citrix, EC-Council, EMC2, VMware, Adobe, SAP, і PMI. Сертифікація курси привести на роботу в ІТ-безпеки, ІТ судово-медичної експертизи, аналіз безпеки, розробка бази даних, адміністрування баз даних, мережевого Engineering, графічний дизайн, тестування на проникнення, Data Centre менеджмент, управління проектами, технічний адміністрації, системне адміністрування, Microsoft Office спеціальностей, IT Management і багато іншого.

Наша місія зовсім просто ... щоб змінити життя простих людей, допомагаючи їм отримати надзвичайні навички, які дозволяють їм.

Ми трохи відрізняється від інших провайдерів навчання. Ми не бачимо навички звичайним способом, але, швидше, як наддержав, які можуть змінити життя не тільки для людей, які мають їх, але й для тих, хто навколо них.

У наших очах, мама, хто обраний для підвищення свої навички, щоб отримати кращу роботу і дати своїм дітям кращу якість життя супергероя. Вона також супергерой її дітей, сім'ї та друзів.

У SuperSkilz ми надаємо звичайні люди з коштами, щоб стати супер.

Так чого ж ви чекаєте? Отримати деякі SuperSkilz ... зміни своє життя ... стати супергероєм!

Розташування

Великобританія Інтернет

Address
SuperSkilz
133 Houndsditch

EC3A 7BX Великобританія Інтернет, Великобританія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: