Waltham International College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Бачення

Покращувати та розвивати життя людей у ​​межах громади та різних культур, забезпечуючи доступне та доступне професійне навчання та навчання в інклюзивному середовищі.

Місія

Щоб бути визнаним постачальником послуг високоякісної освіти з відмінним успіхом в порівнянні з національними показниками та іншими подібними установами, прагніть:

  • Розробити сумісне навчальне забезпечення для подальшої та вищої освіти
  • Розширити коло надання вищої освіти
  • Постійно вдосконалювати процеси забезпечення якості та підтримувати академічні стандарти відповідно до структур інспекцій та перевірок та очікування організації
  • Активно вивчати та розвивати електронне та інтерактивне навчання, вивчення та оцінку, пов'язані з стратегіями та ресурсами, що сприяють цифровій грамотності та покращують або покращують студентський досвід.
  • Щоб стати основним постачальником агенцій фінансування майстерності (SFA), пропонуємо розширене надання кредиту для студентів.

Чому WIC

Заснована у 2010 році, Waltham International College є альтернативним постачальником програм для подальшої та вищої освіти, що базується в Баркинг, Східний Лондон. У квітні 2015 року компанія WIC змінила свої приміщення та переїхала з Бірмінгема в Баркінг, Ессекс. WIC тепер заснована на 7-му поверсі, Crown House, Linton Road, Barking Essex IG11 8HG

Коледж пропонує широкий спектр програм від початкового рівня до рівня 7 в галузі управління бізнесом, охорони здоров'я та соціальної допомоги, догляду за дітьми та краси. Коледж також пропонує повністю профінансовані програми (охоплені бюджетом дорослих освіти) та програми професійної підготовки. Ми інтегруємо таланти наших учнів з їхніми особистими баченнями та прагненнями, щоб підтримати їх, щоб стати авторами свого власного успіху.

Коледж прагне надавати якісні освітні послуги для всіх своїх учнів незалежно від навчального процесу, використовуючи інноваційні методи навчання та навчання, щоб надати їм навички, необхідні для досягнення в сучасній світовій економіці.

Наше розташування

Waltham International College розташований у самому центрі Баркінг. Баркінг - це заміське місто в Англії та є частиною лондонського району Лондонського Баркинга і Дагенхема. Це 14,8 км (14,2 км) на схід від Чарінг-Кросу і є одним з 35 основних центрів, визначених у Лондонському плані. Історично він був рибальським та аграрним поселенням в графстві Ессекс і сформував давню парафію. Її економічна історія характеризується переходом на ринок садівництва та промислового розвитку на південь, прилеглі до річки Темзи. Як частина приміського росту Лондона в 20-му столітті Баркінг значно розширив і збільшив населення, в першу чергу завдяки розвиткові у Лондонському окружному управлінні у Becontree у 1920-х роках, і це стало муніципальним районом в 1931 році, і частина Великий Лондон у 1965 році.

Waltham International College розташований у "Crown House" на 7-му поверсі та має доступ до підземних, надземних, залізничних мереж C2C та широкого кола автобусів. Коледж розташований за 1 хвилину ходьби від підземного парку Баркінг, надземного та автовокзалу. Гаряча станція знаходиться на окрузі, в Хаммерсміті та лінії C2C - часто і швидке обслуговування від центрального Лондона та від районів, розташованих далі на схід від Баркінг.

Коледж добре підключений до навколишніх районів Лондону багатьма автобусними маршрутами, які проходять через Ілфорд. Автобусні зупинки розташовані поруч із коледжем. Зокрема корисні послуги - 287 366, EL1, 169 та 238.

Розташування

Гавкання

Address
Гавкання, Англія, Великобританія