West London English School

Введення

Прочитайте офіційний опис

wles

West London School Англійська це приватна мовна школа з репутацією чудових стандартів навчання та пропонує середу, щоб зробити один і насолодитися живим містом Лондон.

Школа розташована в Ілінг Бродвей, поруч з історичними Studios Ілінг, який відповідає за ряду класичних фільмів, починаючи з 1930-х років і участь в більш пізніх випусків, таких як «Ноттінг Хілл», «Shaun Мертвих» і «I Give It рік'.

Школа знаходиться поруч з численними магазинами, кафе і кілька парків. Це всього лише в кількох хвилинах ходьби від станції метро, ​​звідки можна дістатися до визначних пам'яток центру Лондона всього за 30 хвилин. Це розслаблене і гостинне місце для студентів, але все ще досить близько до хвилювання Лондона може запропонувати.

Курси англійської мови акредитовані Британською Радою та в даний час ми пропонуємо загальний курс англійської мови, Кембриджський іспит з англійської мови Підготовка до іспитів, підготовка до IELTS Academic, розмова, англійська мова для професіоналів, бізнес англійська та англійська Літні курси, а також приватні уроки англійської мови та Юніор програми.

зворотний зв'язок Студента підтверджує, що учні отримують справжнє задоволення і насолоду від занять з WLES і отримати освітньо, культурний і соціальний план від досвіду. Наша віддана навчання команда зробить все можливе, щоб допомогти вам реалізувати свої амбіції.

WLES забезпечує теплу і дружню атмосферу для навчання. Наш ентузіазм і віддані співробітники активно підтримують студент під час їх зі школою, наданням допомоги з практичними потребами, в тому числі життя, фінансування охорони здоров'я, соціальну та особистих проблем.

wles

Чому обирають нас?

З класами обмежується максимум 12 студентів, ми можемо запропонувати індивідуальне обслуговування і забезпечити більшу цінність, де вчителі можуть дати студентам увагу, вони вимагають, щоб досягти своїх цілей.

Тут, в школі у нас є деякі з найбільш сприятливих і знають вчителів англійської мови у Великій Британії, всі з яких є повністю кваліфікованими і має багаторічний досвід викладання. Наші викладачі пишаються в своїх курсах і завжди будуть адаптувати класи до потребам і перевагам студентів, щоб вони могли вчитися і вдосконалюватися швидше.

Що відрізняє West London English School крім інших англійських шкіл в Лондоні наш персонал; Всі наші співробітники є дружніми, корисними і доступними. Вони можуть допомогти вам з багатьма аспектами ваших досліджень, від відкриття рахунку в банку, знайти десь жити, вибираючи правильний курс, застосовуючи для VISA або будь-яких інших питань, наші студенти можуть зіткнутися під час навчання в Лондоні.

У Західному Лондоні англійській школі ми гарантуємо, що всі наші студенти мають великий досвід роботи під час перебування в Лондоні і дозволяють нашим студентам вчитися, насолоджуватися і досягти їх кращих. Ми пропонуємо нашим студентам ексклюзивність і високі стандарти викладання забезпечуючи чудове обслуговування і співвідношення ціни і якості, і саме тому ми рекомендуємо вибрати West London English School.

wles

Студентське життя

Для багатьох наших студентів їх подорож в Лондон, щоб вчитися в мовній школі являє собою значну зміну способу життя. Дуже важливо тому, що мовна школа пропонує кваліфіковану допомогу і керівництво по відношенню до всіх аспектів студентського життя.

Ще до того, наші іноземні студенти приїжджають до Великобританії, наша команда наполегливо працює від їх імені, щоб переконатися, що все йде добре по прибуттю в Великобританії.

Команда добре відомо, що успішність учнів у мовній школі часто буде залежати від їх комфорту в їх оточенні і їх здатність долати будь-які проблеми, які вони можуть мати.

Сила і успіх Лондона лунають із боку його різноманітності і унікального поєднання культур. Місто постійно змінюється - зберігаючи почуття традиції, а також охоплює нові.

Студентське життя в Лондоні не тільки про своє дослідження, - це про друзів ви робите і час ви проводите, досліджуючи один з найбільш захоплюючих міст в світі.

Розташування

Лондон

Address
Shaftesbury House,
49 – 51 Uxbridge Road, Ealing

W5 5SA Лондон, Англія, Великобританія