University of Southampton International Summer School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Проведіть літо, ставши частиною університету світового класу!

Коли ви приєднуєтесь до Міжнародної літньої школи 2019, ви бронюєте своє місце, щоб стати частиною всесвітньо визнаного центру досліджень світового рівня, підприємництва та навчання. Через чотири тижні, з 15 липня по 9 серпня 2019 року, ви зустрінете багатьох студентів і співробітників, які роблять університет Саутгемптона одним із 100 кращих університетів у всьому світі.

Поєднуючись зі студентами та співробітниками у всьому світі в класі, якнайбільше користуєтеся сучасними об'єктами кампусу, або, коли ви розслабляєтесь у своєму затишному залі для проживання, ви послухайте друзів і отримайте досвід, щоб відвідати унікальний будинок .

Ви вивчіть Великобританію та її культуру та спадщину - як за допомогою захоплюючого навчання в класі та на дорозі в багатьох поїздках та екскурсіях.

Ви будете приймати додому приємні спогади про культурний досвід, кореняться в сто років традиції однієї з кращих університетів Великобританії.

"Я насолоджувався розслаблюючою атмосферою, способом життя і британським народом", Жасмін - попередній студент літньої школи128674_naassom-azevedo-Q_Sei-TqSlc-unsplash.jpg

Місцева інформація

Саутгемптон - це найбільше місто в церемоніальному повіті Гемпшира на південному узбережжі Англії.

Ми знаходимося в 75 милях від Лондона; 31 кілометр від Портсмута і в 20 милях від Вінчестера. Ми знаходимося лише за декілька хвилин від Національного парку Нью-Форест, який становить 219 квадратних миль від красивих парків та лісів. Значна частина південно-західного Гемпшира - чудова сільська місцевість, яка простягається на південний схід Уілтшира і на схід від Дорсету. Ми також дуже близькі до Стоунхенджа, одного з чудес світу та найвідомішого доісторичного пам'ятника в Європі.

Саутгемптон має населення приблизно 220 000 чоловік і є однією з найбільш зелених і приємних районів Великої Британії. Саутгемптон має свій аеропорт і швидкі рейкові рейси до Лондона та решти Великої Британії. Будучи розташованим на південному узбережжі, ми є будинком карнавалу Великобританії та маємо найбільші круїзні судна в світі, які регулярно відвідують нас.

Саутгемптон також є домом Саутгемптонського футбольного клубу, який змагається в Прем'єр-лізі та The Ageas Bowl, будинок крикетного клубу округу Хемпшир.

Торговий центр West Quay розташований у самому центрі міста Саутгемптон, це 800 тисяч квадратних метрів торгових приміщень у 150 магазинах, включаючи Джона Льюїса, Маркса і Спенсера, Apple і Hollister.

Розташування

Саутгемптон

Address
University of Southampton
University Road
Southampton
SO17 1BJ
United Kingdom

Саутгемптон, Англія, Великобританія

Програми