University of Leicester Global Study Centre

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вітаючи першу когорту студентів у вересні 2019 року, Глобальний навчальний центр (GSC) надає індивідуальні Pathways до широкого спектру програм бакалавратів, а також справжній досвід студентів університету Лестера.

Навчальна програма Pathway , розроблена відповідно до університету та суворим стандартам якості, розроблена для студентів-іноземців, які опускаються трохи нижче критеріїв прямого вступу (англійська чи академічна).

Центр, розташований в межах легкої ходьби від кампусу університету Лестера, заохочує розвиток, виховує довіру та підтримує інтеграцію кожного студента до студентського життя у Великобританії.

Незалежно від того, будь то студент, батько чи радник з питань освіти, команда Центру зобов’язана надати вам інформацію, необхідну для прийняття зваженого рішення.

Ви отримаєте користь від

  • Один лист CAS за повну тривалість дослідження
  • Служби підтримки навчальних закладів та студентів на місці
  • Доступ до закладів університету, включаючи бібліотеку, навчальні приміщення, комп’ютерні набори та студентський союз
  • Підтримка переходу від фундаментального навчання до обраної вами ступеня
  • Проживання та підтримка проживання
  • Вересень та січень споживання
  • Додаткове навчання англійською мовою через навчальний відділ англійської мови університету, якщо потрібно128969_photo-1522202176988-66273c2fd55f.jpg Brooke Cagle / Unsplash

Місто Лестер

Маючи близько 450 000 населення, Лестер - десяте за величиною місто Великобританії. Це культурно різноманітне місто, в якому представлено багато націй. Насправді одна дорога в Лестер - офіційно найрізноманітніша вулиця Великобританії з 22 національностями серед її магазинів та кафе!

Історія Лестера налічує 2000 років і включає відомого англійського монарха короля Річарда III, могила якого була втрачена протягом 400 років, поки її не знайшли археологи університету Лестера в 2012 році. Ви можете відвідати могилу короля Річарда в Лестерському соборі.

Сам центр Британії знаходиться лише в декількох милях від Лестера, що робить місто легким місцем для досягнення - і прекрасною відправною точкою для вивчення Британії чи Європи.

Поруч є два міжнародних аеропорти, аеропорт Іст-Мідлендс та аеропорт Бірмінгем, а також прямі залізничні / автобусні сполучення до всіх трьох аеропортів Лондона: Хітроу, Гетвік та Станстед. Поїзди з Лестера до Лондона з'єднуються з Eurostar, який прямує під море до Франції, тож лише за одну зміну поїзда ви зможете бути в Парижі до обіду.

Розташування

Лестер

Address
Leicester Global Study Centre,
St George's Tower

LE1 1SW Лестер, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія