UCL International Summer School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Захоплююча нова можливість для студентів вчитися за кредит в центрі Лондона.

Влітку 2016 роки ми буде вітати студентів в нашій новій Міжнародної літньої школи для магістрантів.

В рамках дослідження UCL за кордоном, пропонуючи, в літній школі проходить в липні і серпні і розділений на два блоки, кожен з яких займає три тижні. Виберіть для участі для будь-якого блоку, або обидва, вибираючи один модуль для кожного блоку.

Маючи широкий спектр модулів на пропозицію від багатьох наших наукових відділів, ви можете вибрати тему найкраще підходить для ваших академічних або особистих інтересів.

Модулі вчать UCL вчених в університетському містечку Блумсбері і включають в себе лекції, семінари, робота в групах, а також візити в областях, що представляють інтерес в Лондоні і його околицях.

За межами класної кімнати, ми пропонуємо спеціальний розміщення в декількох хвилинах ходьби від UCL і різноманітною програмою соціальних подій, щоб допомогти вам зробити більшу частину вашого часу в столиці.

Приєднуйтесь до нас протягом трьох або шести тижнів, і дізнатися, як UCL може допомогти вам реалізувати свій потенціал!

Терміни проведення 2016

Один блок 4 липня - 22 липня 2016 Блок Два: 25 июля - 12 серпень 2016

Чому UCL?

Заснована в центрі Лондона, UCL є світовим провідним університетом. Наші вчені охоплюють більшість Спеціалізація предметів, від мистецтва і соціальних наук в інженерних і фізичних наук, і нашої інноваційної спрямованості на міждисциплінарному дослідженні для вивчення глобальних проблем відрізняє нас один від одного. Наш успіхів у навчанні, а також розташування в одному з найдинамічніших столиць в світі, дасть вам неперевершені особисті, соціальні та академічні вигоди, які поліпшать будь CV або відновлювати.

Глобальний університет Лондона

UCL має глобальне охоплення і глобальне бачення. В даний час ми вітаємо студентів з більш ніж 150 різних країн і визнати і відзначити різноманітність і різні точки зору, що наші студенти приносять. Наш викладацький склад, складений з близько 100 різних країн, є так само різноманітні.

Глобальні перспективи, глобальні питання

Модулі на пропозицію дати смак етосу UCL і академічних знань. Наша мета полягає в тому, щоб зробити "громадян світу" всіх наших студентів, і ми запрошуємо вас думати про проблеми, що впливають на весь світ. Ми також прагнемо зайняти ваше навчання за лекційний зал, з відвідуванням сайту, практичний досвід і результати останніх досліджень включені в багато з наших модулів. Лондон є унікальною багатої архітектури, історії, культури та торгівлі, забезпечуючи незліченні тематичні дослідження для студентів кожної дисципліни.

QS World University Rankings 2015/16

ранг Установа Країна

1 Массачусетський технологічний інститут (MIT)

нас

2 Гарвардський університет нас

= 3 Кембриджський університет Великобританія

= 3 Стенфордський університет

нас

5

Каліфорнійський технологічний інститут (Каліфорнійський технологічний інститут)

нас

6 Оксфордський університет Великобританія

7

UCL (University College London)

Великобританія

8

Імперський коледж Лондона

Великобританія

9 ETH Zurich - Швейцарський федеральний технологічний інститут Швейцарія

10

університет Чикаго

нас

Розташування

Лондон

Address
University College London, Gower Street, London, WC1E 6BT
Лондон, Англія, Великобританія