The Sheffield College

Введення

Прочитайте офіційний опис

У The Sheffield College ми маємо фантастичні зв’язки з міжнародними студентами з усього світу. Наші курси англійської мови пропонуються для різноманітних здібностей (від початківців до просунутих) і варіюються від 4-тижневих інтенсивних занять до річних навчальних програм. Незалежно від того, чи бажаєте ви вдосконалити розмовну англійську мову або вивчити кваліфікацію IELTS, щоб ви могли пройти подальше вивчення, у нас є курс, що відповідає вашим потребам. Наші викладачі проходять повну підготовку і пройдуть додаткову милю, щоб побачити успіх у своєму курсі.

Шеффілд відомий тим, що є доброзичливим містом з великою кількістю культурних та спортивних заходів, і це правда і в The Sheffield College ! Завжди є з чим брати участь - від футбольних матчів на 5-ти сторонах до класних поїздок до культурних гарячих точок, таких як Чатсворт, Йорк та Манчестер.

116518_3796_4_0154small.jpg

Про нас

Студенти можуть вирішити залишитися в одній з наших приймаючих родин, що є прекрасним способом повністю зануритися в британський спосіб життя та випробувати свої знання з англійської мови! Крім того, ви можете зняти житло в сусідньому залі проживання для цього унікального студентського досвіду.

Незалежно від того, що ви тут протягом 12 тижнів чи 12 місяців, ми впевнені, що вам сподобається вчитися в The Sheffield College .

Перегляньте наше відео про привітання, щоб дізнатися більше про те, що ми можемо запропонувати тут у The Sheffield College !

116521_Field_College01_LowRes-51.jpg

Розташування

Шеффілд

Address
City Campus,
Granville Road

S2 2RL Шеффілд, Англія, Великобританія

Шеффілд

Address
Eyre Street Campus, Eyre Street
S1 4QD Шеффілд, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія