The Sheffield College

Введення

Прочитайте офіційний опис

У The Sheffield College ми маємо фантастичні зв’язки з міжнародними студентами з усього світу. Наші курси англійської мови пропонуються для різноманітних здібностей (від початкових до просунутих) і варіюються від 4-тижневих інтенсивних занять до цілорічних навчальних програм. Незалежно від того, чи бажаєте ви вдосконалити свою розмовну англійську мову або вивчити кваліфікацію IELTS, щоб ви могли пройти подальше вивчення, у нас є курс, що відповідає вашим потребам. Наші викладачі проходять повну підготовку і пройдуть додаткову милю, щоб побачити успіх у своєму курсі.
Шеффілд відомий тим, що є доброзичливим містом з великою кількістю культурних та спортивних заходів, і це правда і в The Sheffield College ! Завжди є чим займатися, починаючи з футбольних матчів на 5-ти сторонах, до класових поїздок до культурних гарячих точок, таких як Чатсворт, Йорк та Манчестер.
Про нас

Студенти можуть вирішити залишитися в одній з наших приймаючих родин, що є прекрасним способом повністю зануритися в британський спосіб життя та випробувати свої знання з англійської мови! Крім того, ви можете зняти житло в сусідньому залі проживання для цього унікального студентського досвіду.
Незалежно від того, що ви тут протягом 12 тижнів чи 12 місяців, ми впевнені, що вам сподобається вчитися в The Sheffield College .

Перегляньте наше відео про привітання, щоб дізнатися більше про те, що ми можемо запропонувати тут у The Sheffield College !

Розташування

Шеффілд

Address
City Campus,
Granville Road

S2 2RL Шеффілд, Англія, Великобританія

Шеффілд

Address
Eyre Street Campus, Eyre Street
S1 4QD Шеффілд, Англія, Великобританія