The College of Animal Welfare

Введення

Прочитайте офіційний опис

Коледж добробуту тварин пропонує освіту та тренінги світового рівня, засновані на фундаментальних цінностях добробуту тварин. Заснована в 1989 році, коледж святкує більше 25 років, як світовий лідер у галузі освіти ветеринарної та тваринної допомоги.

Ми усвідомлюємо, що добробут тварин є дійсно глобальною проблемою. Ми щиро вітаємо іноземних студентів, які бажають приєднатись до нашого курсу дистанційного навчання на повний робочий день або в Інтернеті.

Коли ви вирішите навчатися з нами, ви отримаєте знання та досвід від одного з провідних та найнадійніших постачальників навчальних програм у Великобританії . Це дає вам спокій, що ви досягнете визнану кваліфікацію з авторитетним коледжем.

Наша місія полягає в наступному:

"Надання інноваційних можливостей для навчання для сприяння добробуту тварин"

Використовуючи цю методологію, ми розробили власний цифровий навчальний матеріал, який дає можливість дистанційному навчанню через наші онлайн-курси, а також підтримує навчання на основі класу.

Що ми робимо?

Ми надаємо цілий ряд повністю акредитованих кваліфікацій для тваринництва, включаючи ветеринарне медсестринство, ветеринарну допомогу та догляд за тваринами.

Курси, які ми пропонуємо, підходять для тих, хто працює або добровільно займається тваринами у ветеринарній практиці, центрах з відновлення тварин, розплідниках та розплідниках тощо. Деякі наші курси доступні онлайн-навчанням і можуть бути вивчені у вашій країні, інші можуть бути вивчені у Великобританії. Заснована у Великобританії, коледж працює з більш ніж 30 різними країнами та вітає студентів з усього світу.

Розташування

Хантінгдон

Address
The College of Animal Welfare – Administration Centre, Headland House, Chord Business Park, London Road, Godmanchester
PE29 2BQ Хантінгдон, Англія, Великобританія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: