Tante Marie Culinary Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Як Найстаріший незалежної кулінарної школи в Великобританії, Тітка Марі Кулінарна академія розробив всесвітньо відому репутацію передового досвіду.

Випускники нашої кваліфікації Cordon Bleu Диплом і професійні курси кухаря користуються успішні кар'єри в їжі у всьому світі. Ці випускники поставили Тьотю Марі на карті в якості ведучої школи кулінарії і суміщення нашого Cordon Bleu Диплома та Диплома CTH Рівень 4 в професійному кулінарному мистецтві означає випускники Тітка Марі є світ у їхніх ніг, як вони прогресують в успішні кар'єри в їжі ,

А також наші професійні курси кулінарії, Тітка Марі Кулінарна Академія пропонує широкий спектр курсів надихаючі способу життя, які включають в вихідні дні, вечори і дитячі кулінарні майстер-класи - все навчені нашими викладачами Академії в нашій державі мистецтва кухні.

нагородами Ресторан на Tante Marie дає випускникам нашої Cordon Bleu Диплом платформу для демонстрації своїх нового досягнутих професійних навичок приготування їжі, в той час як проведення платного учнівства, працюючи в напрямку кваліфікації менеджменту гостинності. Представники громадськості можуть випробувати найкращі Тітка Марі їжі в спокійній і складній обстановці.

БАГАТИЙ СПАДЩИНА

НАВЧАННЯ В СВІТІ кухарів

Тітка Марі Школа кулінарії була заснована в 1954 році гучного кулінарний письменник Айріс Сіретт в Уокінгу, графство Суррей. Школа імені Анн-Марі Taride автор французької кулінарної біблії 1925 'La Cuisine Veritable де Famille' - Тітка Марі бути її псевдонім.

У 1967 році Тітка Марі Школа кулінарного будувала імпульс і переїхала в Вудхей будинок на околиці Уокинга. Він залишався там до січня 2015 року, коли Тітка Марі Кулінарна Академія відкрила свої двері в своє теперішнє становище в центрі Уокинге - продовжуючи надавати топ класу підготовки шеф-кухаря і кулінарні класи для тих, хто захоплений їжею.

За 60 років Тітка Марі Кулінарна академія досягла всесвітньо відомої репутація передового досвіду в області кулінарного навчання. Ми орієнтовані виключно на навчання практичних навичок приготування їжі в нашій підтримці та весело кулінарній школі, забезпечуючи при цьому наші студентах розвивають високий рівень майстерності і дисциплін, необхідних для приготування їжі красивою за найвищими стандартами.

Наші об'єкти

Тітка Марі Кулінарна академія і ресторани знаходяться всього в 1 хвилині ходьби від залізничного вокзалу Уокинга, всього в 20 хвилинах від центру Лондона. центральний, центр міста розташування Академії знаходиться в межах легкої досяжності від Лондона, Хітроу та аеропорту Гатвік. Існує велика парковка поруч і багато відпочинку, включаючи кіно, театр і безліч ресторанів і торгових центрів.

Розташування

Уокінг

Address
Tante Marie Limited 57-61 Commercial Way,
GU21 6HN Уокінг, Англія, Великобританія
Телефон
+44 1483 726957