Leanne Test School

Введення

Прочитайте офіційний опис

З глобальною мережею пілотних навчальних академій, тренажерів / центрів оцінки та шкіл-фундаторів, авіакомпанія Airways Aviation добре зарекомендувала себе як провідна міжнародна організація з навчання польотів.

Працюючи в різних місцях Європи, Близького Сходу, Азії та Австралії, Airways Aviation надає міжнародним авіакомпаніям прямий доступ до найбільш висококваліфікованих і найкваліфікованіших комерційних пілотів. Завдяки нашому 30-річному досвіду підготовки польотів світового класу, організація ідеально підходить для підтримки вітчизняних та іноземних студентів та для задоволення швидкого зростання попиту на комерційних пілотів у всьому світі.

Ми пропонуємо пілотам, що прагнуть Європейське агентство з авіаційної безпеки (EASA) або орган з безпеки цивільної авіації (CASA), затвердивши підготовчі Pathways та використовуючи партнерські відносини з авіаційною промисловістю, щоб дозволити нашим високо мотивованим випускникам пілотів перейти до авіаційної діяльності.

Airways Aviation прагне забезпечити високу якість результатів навчання та навчання, а також незабутні враження на землі та в повітрі. Ми пропонуємо повністю обладнані, спеціально побудовані аудиторії та приміщення для студентів, а також підтримуємо флот літаків світового класу, щоб наші студенти та співробітники літали безпечно та з упевненістю.

Розташування

Оксфорд

Address
London Oxford Airport
Langford Lane
Kidlington
Oxfordshire

OX5 1RA Оксфорд, Англія, Великобританія

Уеска

Address
Huesca-Pirineos Airport
Carretera 1217 Km. 3
Monflorite-Alcala del Obispo

22111 Уеска, Арагон, Іспанія

Білінга

Address
Airways Aviation Academy Gold Coast
Hangar 51
Lores Bonney Circuit

4225 Білінга, Квінсленд, Австралія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: