St Clare's Oxford

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розвиток міжнародної освіти з 1953 року

Сент-Клер, Оксфорд, була заснована Анне Дрейдел OBE і Памела Морріс в 1953 році, і виросла з схеми для встановлення зв'язків між англійськими та європейськими студентами після Другої світової війни. Оригінальною назвою був Оксфордський англійський центр для іноземних студентів, який пізніше став залом Сен-Клер, а потім Сент-Клер, Оксфорд. Коледж швидко зростав, щоб охопити широкий спектр національностей та програм, як на університетському та довузівському рівнях, так і на англійській мові. У середині 50-х років студенти приїхали в основному з близько десяти країн Західної Європи, а також Великобританії. На сьогоднішній день в програмі ІБ є лише 50 національностей.

Як і довші курси навчання, коротші літні курси також стали центральною особливістю коледжу в перші дні. Зв'язки з університетами США датуються 1960-ми роками, а офіційні угоди, за допомогою яких студенти американських університетів могли здобути освіту за американськими дипломами, навчаючись за кордоном в Сент-Клер, почали в 1970-х роках, і поступово замінили зовнішні ступені Лондонського університету. навчилися.

У 1977 році Коледж запровадив диплом міжнародного бакалавра для студентів довузівської освіти, тільки 41-у школу світу. Є тільки 13 інших інституцій у світі, які навчали ІБ довше за нас. Рівні A були поступово припинені, оскільки МБ стала створеною, і ми тепер є найдовшою в світі IB школою в Англії.

Сент-Клер, Оксфорд, залишається вірною своїй початковій місії, яка полягає в просуванні міжнародної освіти та розуміння.

Сент-Клер сьогодні

Університетське містечко зросло з збільшенням кількості студентів. З первісної бази в Road Banbury 141, коледж розширився, щоб дозволити більше навчального простору і більш широкий спектр вибору теми. Ранні домовленості про сім'ю в основному були замінені житловими приміщеннями, оскільки нові будинки в цьому районі були придбані і відремонтовані, а в 1999 році коледж купив сайт Оксфордської академії в Бардуелл Роуд, який став Міжнародним коледжем, що пропонує курси для дорослих.

У листопаді 2015 року було завершено будівництво нової резиденції та арт-студії. Будівля забезпечує окреме житло для студентів-чоловіків і дівчат в окремих спальних кімнатах навколо двору Оксфордського стилю з великим квадратним газоном. Безкомпромісно нові сучасні будівлі доповнюють старий історичний будинок, який є центром розвитку.

У вересні 2014 року було завершено будівництво нового науково-математичного корпусу вартістю 3,3 млн фунтів стерлінгів, що передбачало створення трьох наукових лабораторій та приміщень для підготовки, трьох великих класів для уроків математики та нового закладу з технічного обслуговування. Названий на честь Памели Морріса, одного з засновників коледжу в 1953 році, будівля була ретельно розроблена, щоб доповнити навколишню вікторіанську і едуардську архітектуру.

У 2008 році ми придбали дуже велику резиденцію біля основних будівель кампусу. Завершено в 2010 році за ціною 1,3 мільйони фунтів стерлінгів, в будинку знаходяться 24 учнів плюс начальник, а також багато енергоефективних заходів - дощова вода збирається, будинок суперізольований, а світло є чутливим до руху, так що електроенергія не витрачається даремно .


Продовжуючи поєднувати веселощі та навчання для молодих та дорослих іноземних студентів

Коледж продовжує вдосконалюватися і рости. Студенти ІБ досягають своїх обов'язкових балів і їм пропонуються місця у вибраних університетах. Молодші студенти, які приїжджають до нас на курси літнього відпочинку, продовжують рекомендувати нас своїм друзям, чітким індикатором того, що наші курси поєднують веселі свята з успіхом навчання. Наші дорослі студенти проводять більш глибокі та складні курси з чіткою метою покращення майбутнього навчання та кар'єри.

oxford, street, englandkeem1201 / Pixabay

Наша місія і цінності

Постановка цінностей та переконань

Сент-Клер вітає студентів і співробітників усіх національностей і культур, які отримають користь від нашого навчального співтовариства. Живучи і навчаючись разом, ми вчимося один від одного. Ми збагачуємося і оскаржуємося різноманітністю поглядів і ідей.


Коледж має на меті забезпечити середовище, в якому наші студенти та наші співробітники:

  • розвивати свої розуми, свою уяву і незалежність розуму;
  • займатися творчою, естетичною та фізичною діяльністю;
  • вчитися і сприяти нашій місцевій громаді;
  • розвивати почуття екологічної свідомості та відповідальності перед міжнародним співтовариством;
  • цінуйте чесність, співчуття та міжкультурне розуміння;
  • брати на себе особисту відповідальність за роботу і поведінку.

Наш спільний досвід є складним, строгим та стимулюючим, і підтримується відносинами студентів та співробітників, заснованими на взаємній повазі та високих очікуваннях. Ми прагнемо розширити цей досвід для студентів з широкого кола знань.


Виховання пристрасті до навчання

Сен-Клер прагне виховувати у наших студентів довічну пристрасть до навчання і стійке прагнення до глобального громадянства.

Проходячи через кампус коледжу, ви почуєте мови, які говорять з усього світу. Ми вітаємо заявки від студентів незалежно від статі, раси, кольору, релігійної віри або національного походження. Ми пишаємося різноманітністю нашого студента та його впливу на культуру та життя коледжу.

Розташування

Оксфорд

Address
139 Banbury Road
OX2 7AL Оксфорд, Англія, Великобританія