South Cheshire College

Введення

Прочитайте офіційний опис

ПРО НАС КОЛЕДЖ

Південний Чеширський коледж - це будинок післядипломної освіти в Кру і Нантвіч і є одним з провідних коледжів третього і шостого класів на національному рівні. З 31 березня 2017 року Південний Чеширський коледж злився з Західним коледжем Чешир, щоб створити нову колегію FE для Чеширу, тепер пропонуючи широке коло навчальних послуг у трьох кампусах - Crewe, Chester та Ellesmere Port.

Наш кампус, що базується в Кру, розташований у житловому районі приблизно в півтора милях від центру Кру. Це десять хвилин ходьби від залізничного вокзалу Крю і має тісні зв'язки з переходами 16 і 17 M6.

Студенти їдуть навчатися на нашому кампусі в Кру з усіх регіонів Чешир, зокрема Кру, Нантвіч, Альзагер, Мідвіч, Вінсфорд, Сендбах і Конглтон. Вони також подорожують з районів набагато далі від поля від Стаффордшира і Шропшира. Дійсно, через нашу Міжнародну програму студенти подорожують з усього світу для навчання в Південному Чеширському коледжі.

Коледж головним чином забезпечує освіту для людей у ​​віці від 16 до 19 років, але також пропонує навчальні програми та інші навчальні програми. Ми також пропонуємо курси вищої освіти та цілий ряд курсів для дорослих, багато з яких повертаються до освіти після тривалої перерви.

Південний Чеширський коледж гордий своїм майстерністю, а 2016/17 став ще одним роком видатних академічних досягнень з збільшенням кількості учнів, які досягли вищої кваліфікації на курсах A-рівня та професійних програмах.

Студенти отримали 99,7% пропускної здатності для A-рівнів, з 82,1% досягнення вищих класів (А * -С) і 52,7% досягнення класів А * -Б.

99,6% студентів пройшли розширений диплом, 57,4% отримуючи високі оцінки відмінності * або відмінності.

Південний Чеширський коледж також отримав високу оцінку за результатами доброї перевірки рейтингу Ofsted в 2016 році, яка знову підтвердила свою позицію як провідного постачальника додаткової освіти в регіоні.

Інспектори прокоментували "хороше вчення, навчання та оцінку" та підкреслили, що значна частина учнів досягла значного прогресу порівняно з їхніми вихідними точками, і більшість учнів зустрічаються або перевищують цільові класи.

Інспектори характеризували, що реалізація 16-19 навчальних програм є "надзвичайно ефективною" та добре задовольняє потреби учнів.

Південний Чеширський коледж також розвиває міцні міжнародні зв'язки з навчальними закладами по всьому світу в таких країнах, як Китай та Таїланд. Як результат, студенти подорожують до коледжу, щоб вивчати рівні, професійні програми та інші коротші курси

Учні перебувають у віданні з місцевими родинами протягом усього періоду проживання через програму "Житло".

Південний Чеширський коледж має тісні зв'язки з Оксфордським університетом і є Північним центром Пембрук для Пембрукського коледжу університету.

Це також Північно-Західний науковий центр у партнерстві з університетом Оксфордського коледжу Корпус-Крісті та Пембрук коледж.

Студенти коледжу тісно співпрацюють з Оксфордським університетом через програму «Відзнаки та заохочення», яка надає можливості для особистих та академічних досягнень та надає студентам необхідну конкурентну перевагу, коли звертаються до найпрестижніших університетів країни.

Коледж досягла визнаного STEM (науки, технології, техніки та математики) гарантований статус, підкреслюючи якість надання. Він також отримав безліч інших нагород, включаючи статус Beacon Status, який визнає відмінні інститути, які забезпечують високоякісне навчання та навчання та статус Gold Investors in People Gold.

Нарешті, коледж має у своєму розпорядженні майданчиками світового класу в кампусі 74 мільйонів фунтів стерлінгів, який відкрився у вересні 2010 року, включаючи величезну спортивну арену, театр, сучасні майстерні, триповерхові бібліотеки та кафе.

Коледж - справді прекрасне середовище, щоб прийти і вчитися. Чому б ви вибрали де-небудь ще?

Розташування

Крю

Address
South Cheshire College Dane Bank Avenue Crewe Cheshire CW2 8AB United Kingdom
Крю, Англія, Великобританія

Честер

Address
Честер, Англія, Великобританія