Прочитайте офіційний опис

ПРО НАС КОЛЕДЖ

Південний Чеширський коледж - це будинок післядипломної освіти в Кру і Нантвіч і є одним з провідних коледжів третього і шостого класів на національному рівні. З 31 березня 2017 року Південний Чеширський коледж злився з Західним коледжем Чешир, щоб створити нову колегію FE для Чеширу, тепер пропонуючи широке коло навчальних послуг у трьох кампусах - Crewe, Chester та Ellesmere Port.

Наш кампус, що базується в Кру, розташований у житловому районі приблизно в півтора милях від центру Кру. Це десять хвилин ходьби від залізничного вокзалу Крю і має тісні зв'язки з переходами 16 і 17 M6.

Студенти їдуть навчатися на нашому кампусі в Кру з усіх регіонів Чешир, зокрема Кру, Нантвіч, Альзагер, Мідвіч, Вінсфорд, Сендбах і Конглтон. Вони також подорожують з районів набагато далі від поля від Стаффордшира і Шропшира. Дійсно, через нашу Міжнародну програму студенти подорожують з усього світу для навчання в Південному Чеширському коледжі.

Коледж головним чином забезпечує освіту для людей у ​​віці від 16 до 19 років, але також пропонує навчальні програми та інші навчальні програми. Ми також пропонуємо курси вищої освіти та цілий ряд курсів для дорослих, багато з яких повертаються до освіти після тривалої перерви.

Південний Чеширський коледж гордий своїм майстерністю, а 2016/17 став ще одним роком видатних академічних досягнень з збільшенням кількості учнів, які досягли вищої кваліфікації на курсах A-рівня та професійних програмах.

Студенти отримали 99,7% пропускної здатності для A-рівнів, з 82,1% досягнення вищих класів (А * -С) і 52,7% досягнення класів А * -Б.

99,6% студентів пройшли розширений диплом, 57,4% отримуючи високі оцінки відмінності * або відмінності.

Південний Чеширський коледж також отримав високу оцінку за результатами доброї перевірки рейтингу Ofsted в 2016 році, яка знову підтвердила свою позицію як провідного постачальника додаткової освіти в регіоні.

Інспектори прокоментували "хороше вчення, навчання та оцінку" та підкреслили, що значна частина учнів досягла значного прогресу порівняно з їхніми вихідними точками, і більшість учнів зустрічаються або перевищують цільові класи.

Інспектори характеризували, що реалізація 16-19 навчальних програм є "надзвичайно ефективною" та добре задовольняє потреби учнів.

Південний Чеширський коледж також розвиває міцні міжнародні зв'язки з навчальними закладами по всьому світу в таких країнах, як Китай та Таїланд. Як результат, студенти подорожують до коледжу, щоб вивчати рівні, професійні програми та інші коротші курси

Учні перебувають у віданні з місцевими родинами протягом усього періоду проживання через програму "Житло".

Південний Чеширський коледж має тісні зв'язки з Оксфордським університетом і є Північним центром Пембрук для Пембрукського коледжу університету.

Це також Північно-Західний науковий центр у партнерстві з університетом Оксфордського коледжу Корпус-Крісті та Пембрук коледж.

Студенти коледжу тісно співпрацюють з Оксфордським університетом через програму «Відзнаки та заохочення», яка надає можливості для особистих та академічних досягнень та надає студентам необхідну конкурентну перевагу, коли звертаються до найпрестижніших університетів країни.

Коледж досягла визнаного STEM (науки, технології, техніки та математики) гарантований статус, підкреслюючи якість надання. Він також отримав безліч інших нагород, включаючи статус Beacon Status, який визнає відмінні інститути, які забезпечують високоякісне навчання та навчання та статус Gold Investors in People Gold.

Нарешті, коледж має у своєму розпорядженні майданчиками світового класу в кампусі 74 мільйонів фунтів стерлінгів, який відкрився у вересні 2010 року, включаючи величезну спортивну арену, театр, сучасні майстерні, триповерхові бібліотеки та кафе.

Коледж - справді прекрасне середовище, щоб прийти і вчитися. Чому б ви вибрали де-небудь ще?

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

South Cheshire College

Розширені дипломи BTEC 3-го рівня є еквівалентом 3-рівневих рівнів та несуть точки вступу до вузів, щоб студенти мали змогу звертатися до курсів вищої освіти так, якби во ... [+]

3-й курс підвищення кваліфікації в Південному Чеширі та Західному коледжі

Курси розширених дипломів розроблені у партнерстві з університетами, роботодавцями та професійними організаціями, що дозволяє студентам розвивати навички для їх подальшого навчання та працевлаштування.

Коледж прагне до академічної досконалості, і наші успішні показники завжди перевищують загальнонаціональну. Ще раз наші результати 3-го BTEC були чудовими, і ми оголосили про швидкість передачі 99,6%. У сучасних університетських містечках у Кру, Елсмір-Порті та Честері та виділеному міжнародному офісі студенти отримують всю необхідну допомогу, щоб швидко влаштуватися та почувати себе комфортно.... [-]

Великобританія Crewe Chester
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Summer course

South Cheshire College

2-week European summer programme 8-21 July 2018 based in Chester ... [+]

2-week European summer programme 8-21 July 2018 based in Chester

[-]
Великобританія Chester
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
South Cheshire College

2-week European summer programme 8-21 July 2018 based in Crewe ... [+]

2-week European summer programme 8-21 July 2018 based in Crewe

[-]
Великобританія Crewe
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
South Cheshire College

Терміни Читання Житло ... [+]

Терміни

Читання

Житло

... [-]
Великобританія Crewe Chester
інформація
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
1 - 8 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

Програма A-Level

South Cheshire College

У Південному Чеширському коледжі одна третина постійно діючих 16-19-річних студентів зараховується до нашої успішної та різноманітної програми A Level. В даний час ми пр ... [+]

Введення

У Південному Чеширському коледжі одна третина постійно діючих 16-19-річних студентів зараховується до нашої успішної та різноманітної програми A Level. В даний час ми пропонуємо понад 30 предметів рівня в різних областях навчальних програм.

У 2016 році ми з гордістю святкували наш десятий рік здобуття на 99% або вище рівня проходження на предметів рівня. Коледж постійно досягає видатних результатів, а з 2016 року - 99,1%, а загальна - 98,1%. 76,5% учнів, які закінчили програму "Рівень рівня" в 2016 році, отримали класти A *, A, B або C з цих учнів, 48,6% досягли найвищих оцінок A * -B.... [-]

Великобританія Crewe Chester
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

South Cheshire College

Це цікава можливість для учнів у віці від 15 до 19 років, щоб мати дегустацію вищої освіти в одному з найбільш інноваційних коледжів у Великобританії. Міжнародна освіта н ... [+]

Програма навчання за кордоном в Південному Чеширському коледжі та Західний Чеширський коледж.

Це цікава можливість для учнів у віці від 15 до 19 років, щоб мати дегустацію вищої освіти в одному з найбільш інноваційних коледжів у Великобританії. Міжнародна освіта надасть вам збагачувальний і корисний досвід, який залишиться з вами на все життя. Ви будете вивчати нові навички, досвід нових культур, а ваш розум буде відкритий у всьому світі, в якому ми живемо. У South Cheshire College та Західному Чеширському коледжі, дві новозбудовані найкращі коледжі з подальшим освітою, спеціальні навчальні програми пропонуються студентам-іноземцям, спеціально розробленими для кожної людини; від коротких двох тижнів перебування на цілий рік програми.... [-]

Великобританія Crewe Chester
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

South Cheshire College Campus