Прочитайте офіційний опис

Розташований в Тонтон повітового міста Сомерсет, в самому серці Південно-Заході, Somerset College пропонує широкий спектр подальшого та вищої освіти курсів, а також навичок в теплій, дружній і гостинній обстановки. Наш успіх говорить сам за себе з фантастичними досягненнями та великої кар'єри для наших студентів.

Ласкаво просимо Принципала

Для більш ніж 150 років Somerset College надає самі високі стандарти освіти і навчання з використанням стандартних галузевих кошти і ресурси. Всі наші курси розроблені для задоволення потреб роботодавця та забезпечити навички та знання, необхідні для роботи і зайнятості.

Інспектори недавно нам оцінку як «Good« коледж »і« видатний »в кількох областях. Наші тарифи успіху дуже висока як для подальшого та вищої освіти; Наш кампус є динамічною; у нас є національні нагороди в багатьох областях і є фахівцями в галузі охорони здоров'я та соціального забезпечення, дизайну та творчих індустрій. Серед багатьох наших сильних сторін є наша зростаюча експертиза в галузі поновлюваних та екологічно чистих технологій. Частково це наш великий досвід і професійні програми, в стійке будівництво. Цей район є зростаюча міць коледжу і являє наша відповідь на нові технології, які охоплюють багато секторів бізнесу.

Ми прогресивна коледжу, який приносить з кращих в усіх наших студентів. Незалежно від їх вибору навчання, кожній людині дано повну підтримку, щоб з'ясувати, хто вони насправді і досягти своїх амбіцій і прагнення.

Наші курси охоплюють безліч рівнів, і у нас є сильний портфель вищої освіти зі ступенем курсів у багатьох областях. Студенти приходять з усього Великобританії вчитися на наших програмах ступеня. Наші студенти залишаються з нами з доповнення до вищої освіти, і знову повернутися до розвивати свої професійні навички, коли вони входять в роботу.

Наша контактна інформація та робота з роботодавцями обширна, і ми прагнемо бути підготовка провайдерів вибору для молодих людей, дорослих і роботодавців в Сомерсет. Ми хочемо, щоб наші студенти для досягнення найвищих стандартів, встановлених для обраної ними галузі, так що вони можуть почати свою кар'єру з упевненістю, знаючи, що вони пройшли навчання в самих передових методів і технологій ведення бізнесу.

Також на нашому кампусі Genesis, стійке центр будівництво, бізнес інкубатори теплиць і конференц-центр Тонтон. Ці знакові будівлі, разом з нашої великої лінійки курсів з області бізнес-навчання в коледжі, дати підтримки бізнесу та конференц-зали повинна випередити. У поєднанні з діапазоном варіантів бізнес навчання в Коледжі, ми можемо запропонувати підприємствам всю необхідну допомогу, необхідну для отримання добре ресурсами і висококваліфікованої робочої сили.

Рейчел Девіс

Основний і головний виконавчий

Наша історія

Ми попереду з 1856 року

Somerset College почав своє життя в 1856 році в Школі мистецтв і науки, до переїзду в корпорації вулиці, Тонтон, як у Школі мистецтв на межі століть. Він не був тим не менш, до початку 1970-х років, що школа мистецтв об'єднані з технологічної школи і переїхали на сайті Веллінгтон-роуд.

Будинки і споруди, які ви бачите сьогодні результат в кілька мільйонів фунтів інвестицій, яке дало Somerset College, щоб залишитися в авангарді подальшого та вищої освіти в країні.

Ми продовжуємо інвестувати в наші об'єкти, щоб ми могли запропонувати державою в найсучасніших ресурсів для всіх наших студентів і надати місце навчання, яка надихає всіх, хто вчитися, працювати і приходьте до нас. Наприклад, у вересні 2013 ми відкрили нову галузь промисловості Центр розвитку навичок, який включає в себе будівництво ремесел. Крім того, ми зараз розвиваються в процесі торгів і консультацій з реконструкції будівлі Художнього & Design.

Сьогодні ми процвітаюча громада з чудовою репутацією. У 2012 Somerset College був кращим Подальшу освіту Коледж в Сомерсет для успіху, для довгих курсів різного віку.

Ми готуємо наших студентів для ряду професій в багатьох галузях промисловості, з наших випускників працюють в сфері освіти, технологій, охорони здоров'я, проектування, розробки та багатьох інших галузях. Наші студенти працювали протягом ряду гучних компаній, у тому числі Вів'єн Вествуд, Пер Уна, жирне обличчя і Abercrombie і Fitch.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Foundation Year

Somerset College

ДОСЛІДЖЕННЯ Automotive Engineering в Сомерсет-коледж і ви будете мати доступ до наших новеньких, спеціально побудованому об'єктів. Ми спеціалізуємося на відображення двиг ... [+]

Опис курсу

ДОСЛІДЖЕННЯ Automotive Engineering в Сомерсет-коледж і ви будете мати доступ до наших новеньких, спеціально побудованому об'єктів. Ми спеціалізуємося на відображення двигуна, розширена діагностика, машина підвищення продуктивності, передові технології транспортного засобу і гібридних транспортних засобів - і наші співробітники є одними з кращих в країні, коли мова заходить про їх знань і досвіду. ... [-]

Великобританія Taunton
інформація
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Somerset College

Закласти основи для кар'єри за вашим вибором з наших курсів управління бізнесом. Це надасть вам ряд гнучких і передачі навичок, гарантуючи, що ви справжній актив на робоч ... [+]

Опис курсу

Закласти основи для кар'єри за вашим вибором з нашим управління бізнесом курси. Це надасть вам ряд гнучких і передачі навичок, гарантуючи, що ви справжній актив на робочому місці.

Жодна організація не працює ефективно, якщо його співробітники не мають значний комерційний досвід. Наші курси озброїти вас з саме те, що потрібно, щоб зробити вирішальний внесок в успіх вашого роботодавця. Так, чи хочете ви працювати в якості фінансиста, бухгалтера, маркетолога, адміністратор, менеджер HR, або в будь-який інший ролі, цей курс дає прекрасну можливість підвищити свої навички. ... [-]

Великобританія Taunton
інформація
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Somerset College

Мета курсу полягає в тому, щоб допомогти вам розвинути творчі навички, необхідні для досягнення успіху у вашій майбутній кар'єрі. Маючи це на увазі, звичайно досліджує, я ... [+]

В Школа мистецтв і дизайну в Сомерсет-коледж ми переслідуємо інтелектуальну розвиток візуальної комунікації. Студенти вивчають невидимий мову форми, складу, балансу, структури, ритму та ієрархії в поєднанні з дуже відомого мови спілкування.

Мета курсу полягає в тому, щоб допомогти вам розвинути творчі навички, необхідні для досягнення успіху у вашій майбутній кар'єрі. Маючи це на увазі, звичайно досліджує, як ідеї доводяться через мовні, зображень і повідомлень. ... [-]

Великобританія Taunton
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Somerset College

Хочете стати професійним візажистом, що працюють в таких місцях, як Англійської національної опери і театрів Вест-Енду, або BBC і ITV, а на великих виробництв фільм з так ... [+]

Опис курсу

Хочете стати професійним візажистом, що працюють в таких місцях, як Англійської національної опери і театрів Вест-Енду, або BBC і ITV, а на великих виробництв фільм з такими режисерами як Стівен Спілберг, Тім Бертон і Денні Бойл?

Це саме те, що наші випускники пішли на досягнення, так і з цього курсу під вашим поясом, є всі шанси, щоб ви наслідувати їхній приклад.

Ця унікальна програма дасть вам:... [-]

Великобританія Taunton
інформація
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Somerset College

Якщо ви рішучості зробити різницю в життя дітей та молоді, наші курси в ранньому дитинстві досліджень є ідеальним фундаментом для вашої кар'єри. ... [+]

Опис курсу

Якщо ви прагне зробити різницю в життя дітей та молоді, наші курси в Раннє дитинство Дослідження є ідеальним фундаментом для вашої кар'єри.

Вони розроблені спеціально для людей, які хотіли б продовжити кар'єру в догляду за рік, або які вже працюють в цьому секторі. Так що, якщо ви знаєте, що робота з молоддю є вашою пристрастю, це курс для Вас.

Курс включає в себе модулі в наступних областях в перший рік:... [-]

Великобританія Taunton
інформація
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Somerset College

Наступні в області Ігри технології включає в себе поєднання технічних здібностей і комерційної і творчої ноу-хау. Це саме те, що наші програми мірою призначені для оснаще ... [+]

Опис курсу

Наступні в області Ігри технології включає в себе поєднання технічних здібностей і комерційної і творчої ноу-хау. Це саме те, що наші програми мірою призначені для оснащення вас з, що означає, що ви будете стояти всі шанси посадки роботу своєї мрії, коли ви закінчити Сомерсет коледжу.

Ця програма включає в себе нашу інноваційну використання навчання на робочому місці, щоб допомогти вам отримати практичний досвід роботи в професійному середовищі під час навчання. Перші роки провести розміщення працювати з роботодавцем в ігри індустрії високих технологій, в той час як другий рік включає в себе Поточні партії проект виробництва. У минулому студенти працювали на розробці ігор для партнерів, таких як NHS, кріт долини фермерів, Британського Червоного Хреста і Сомерсет дикої природи. ... [-]

Великобританія Taunton
інформація
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Somerset College

Розвиток навичок в області обчислювальної техніки, і ви будете працездатного всьому світі. Це галузь продовжує рости, і наші курси ступеня оснащення вас з навичками робот ... [+]

Опис курсу

Розвиток навичок в області обчислювальної техніки, і ви будете працездатного всьому світі. Це галузь продовжує рости, і наші курси ступеня оснащення вас з навичками роботодавці вимагають для своєї робочої сили. В результаті, Сомерсет коледжу обчислювальних випускники користуються прекрасні перспективи і будують свою кар'єру.

Однією з відмінних особливостей наших програм є їхня робота на основі змісту навчання. Це включає в себе розміщення з роботодавцем протягом першого року, а також участь у професійній ІТ-проекту протягом другого року. Крім того, в нашій положення є зобов'язання з розробки свої професійні навички, з метою підвищення вашого працевлаштування після закінчення навчання. ... [-]

Великобританія Taunton
інформація
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Somerset College

З твердим акцентом на розвиток практичних навичок у розробці і виробництві, цей курс надає вам ідеальну можливість отримати практичний у вибраній області. Ви будете викор ... [+]

Опис курсу

З твердим акцентом на розвиток практичних навичок у розробці і виробництві, цей курс надає вам ідеальну можливість отримати практичний у вибраній області. Ви будете використовувати широкий спектр інструментів, техніки, обладнання та програмного забезпечення на додаток до лабораторним обладнанням. Більше того, ви будете розвивати професійні схильності, які підвищують ваш працевлаштування після закінчення навчання. ... [-]

Великобританія Taunton
інформація
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Somerset College

Зіграйте свою роль в майбутньому глобальних комунікацій, вивчаючи на здобуття наукового ступеня фундамент або HNC в Електронні системи, Цей курс надає вам всі навички, не ... [+]

Опис курсу

Зіграйте свою роль в майбутньому глобальних комунікацій, вивчаючи на здобуття наукового ступеня фундамент або HNC в Електронні системи, Цей курс надає вам всі навички, необхідні для забезпечення ви на передньому краї технології в обох електроніки та зв'язку.

Ми розробили наш Фонд Ступінь щоб підготувати вас до кар'єри в обох проектування і експлуатації елементів галузі. Це означає, що ви будете працювати на практичних проектів разом з вашим теоретичного навчання, щоб забезпечити вам розвинути правильні здібностями до будь-яку роботу, ви вибираєте. ... [-]

Великобританія Taunton
інформація
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою