Somerset College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Розташований в Тонтон повітового міста Сомерсет, в самому серці Південно-Заході, Somerset College пропонує широкий спектр подальшого та вищої освіти курсів, а також навичок в теплій, дружній і гостинній обстановки. Наш успіх говорить сам за себе з фантастичними досягненнями та великої кар'єри для наших студентів.

Ласкаво просимо Принципала

Для більш ніж 150 років Somerset College надає самі високі стандарти освіти і навчання з використанням стандартних галузевих кошти і ресурси. Всі наші курси розроблені для задоволення потреб роботодавця та забезпечити навички та знання, необхідні для роботи і зайнятості.

Інспектори недавно нам оцінку як «Good« коледж »і« видатний »в кількох областях. Наші тарифи успіху дуже висока як для подальшого та вищої освіти; Наш кампус є динамічною; у нас є національні нагороди в багатьох областях і є фахівцями в галузі охорони здоров'я та соціального забезпечення, дизайну та творчих індустрій. Серед багатьох наших сильних сторін є наша зростаюча експертиза в галузі поновлюваних та екологічно чистих технологій. Частково це наш великий досвід і професійні програми, в стійке будівництво. Цей район є зростаюча міць коледжу і являє наша відповідь на нові технології, які охоплюють багато секторів бізнесу.

Ми прогресивна коледжу, який приносить з кращих в усіх наших студентів. Незалежно від їх вибору навчання, кожній людині дано повну підтримку, щоб з'ясувати, хто вони насправді і досягти своїх амбіцій і прагнення.

Наші курси охоплюють безліч рівнів, і у нас є сильний портфель вищої освіти зі ступенем курсів у багатьох областях. Студенти приходять з усього Великобританії вчитися на наших програмах ступеня. Наші студенти залишаються з нами з доповнення до вищої освіти, і знову повернутися до розвивати свої професійні навички, коли вони входять в роботу.

Наша контактна інформація та робота з роботодавцями обширна, і ми прагнемо бути підготовка провайдерів вибору для молодих людей, дорослих і роботодавців в Сомерсет. Ми хочемо, щоб наші студенти для досягнення найвищих стандартів, встановлених для обраної ними галузі, так що вони можуть почати свою кар'єру з упевненістю, знаючи, що вони пройшли навчання в самих передових методів і технологій ведення бізнесу.

Також на нашому кампусі Genesis, стійке центр будівництво, бізнес інкубатори теплиць і конференц-центр Тонтон. Ці знакові будівлі, разом з нашої великої лінійки курсів з області бізнес-навчання в коледжі, дати підтримки бізнесу та конференц-зали повинна випередити. У поєднанні з діапазоном варіантів бізнес навчання в Коледжі, ми можемо запропонувати підприємствам всю необхідну допомогу, необхідну для отримання добре ресурсами і висококваліфікованої робочої сили.

Рейчел Девіс

Основний і головний виконавчий

Наша історія

Ми попереду з 1856 року

Somerset College почав своє життя в 1856 році в Школі мистецтв і науки, до переїзду в корпорації вулиці, Тонтон, як у Школі мистецтв на межі століть. Він не був тим не менш, до початку 1970-х років, що школа мистецтв об'єднані з технологічної школи і переїхали на сайті Веллінгтон-роуд.

Будинки і споруди, які ви бачите сьогодні результат в кілька мільйонів фунтів інвестицій, яке дало Somerset College, щоб залишитися в авангарді подальшого та вищої освіти в країні.

Ми продовжуємо інвестувати в наші об'єкти, щоб ми могли запропонувати державою в найсучасніших ресурсів для всіх наших студентів і надати місце навчання, яка надихає всіх, хто вчитися, працювати і приходьте до нас. Наприклад, у вересні 2013 ми відкрили нову галузь промисловості Центр розвитку навичок, який включає в себе будівництво ремесел. Крім того, ми зараз розвиваються в процесі торгів і консультацій з реконструкції будівлі Художнього & Design.

Сьогодні ми процвітаюча громада з чудовою репутацією. У 2012 Somerset College був кращим Подальшу освіту Коледж в Сомерсет для успіху, для довгих курсів різного віку.

Ми готуємо наших студентів для ряду професій в багатьох галузях промисловості, з наших випускників працюють в сфері освіти, технологій, охорони здоров'я, проектування, розробки та багатьох інших галузях. Наші студенти працювали протягом ряду гучних компаній, у тому числі Вів'єн Вествуд, Пер Уна, жирне обличчя і Abercrombie і Fitch.

Розташування

Тонтон

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія