School of Business London

Введення

Прочитайте офіційний опис

ЧОМУ ПРИЄДНУЙСЯ СБЛ?


SBL постійно впроваджує нововведення та надає високоякісну освіту для трансформації навичок, знань та розуміння наших студентів з метою підвищення їхньої працездатності та забезпечення успішної конкуренції в динамічному та постійно зміненому діловому світі./>


School of Business London присвячена пропонуванню вищих і професійних освітніх курсів для учнів по всьому світу через сумісне та дистанційне навчання та Інтернет-навчання. Ми здійснюємо програми та трансформуємо кар'єри у всьому світі./>

SBL є акредитованим центром інституту Chartered Management Institute (CMI) і пропонує різні рівні програм управління та лідерства. Ми є ексклюзивним акредитованим навчальним центром університету Charisma у Великобританії. Ми надаємо широкий спектр дипломних програм, присвоєних університетом Харизм. Крім того, ми акредитовані іншими провідними Qualified відомими професійними організаціями, такими як ATHE та QUALIFI, для надання численних дипломів з управління бізнесом, гостинності, охорони здоров'я та соціальної допомоги, юридичних та комп'ютерних програм. Крім того, " School of Business London співпрацює з Лондонською школою маркетингу та пропонує широкий спектр програм британського ступеня, присвоєних багатьма університетами у Великобританії. Крім того, ми співпрацюємо з NCC Education, щоб запропонувати програми з підвищення кваліфікації бакалаврів з Університету Центрального Ланкаширу та Університету Ворстера.

Класна кімната, відстань

Програми, що пропонуються в SBL, забезпечуються не тільки навчанням на основі навчання, але й сумісним, дистанційним навчанням та онлайн-програмами. SBL охоплює найсучаснішу систему управління навчанням (LMS) для реалізації Blended, Distance і Online Learning.

Всеосяжна Інтернет-бібліотека

SBL надає доступ до всеосяжної онлайнової бібліотеки, яка містить високоякісні наукові книги, журнальні статті, журнальні та газети. Маючи понад 50 000 академічних книг та більше 1 млн. Статей від багатьох провідних світових видавців.

Різноманітний

Ми пропонуємо різноманітні та широкі програми акредитованих нагородних органів та університетів, а програми визнані у всьому світі. Курси включають в себе управління

Гнучкі розклади

Гнучкі схеми прийому дозволяють студентам зараховуватися практично в будь-який час, і на відміну від інших установ, студенти SBL не повинні чекати будь-якого конкретного споживання. Крім того, гнучкі режими навчання також полегшують учням реалізувати програми у власний темп.

Акредитовані кваліфікації

Кваліфікація, запропонована на SBL, повністю акредитована та визнана на міжнародному рівні. Незалежно від того, чи навчаєтесь ви в класі, дистанційно чи сумісно, ​​наші програми є життєздатним варіантом для всіх учнів.

Семінари з обличчям до обличчя

Ми прагнемо покращити навчальний досвід нашого студента, і таким чином ми надаємо практичні семінари для наповнення своєї освіти з нами. Ми робимо семінари дуже інтерактивними через дискусійні групи та презентації.

Місія SBL


Місія SBL - надихнути інновації, трансформувати життя та об'єднати громади через силу освіти. Завдяки сумісному вивченню, дистанційним та онлайновим програмам, SBL має на меті запропонувати якісну освіту для трансформації навичок, знань та розуміння наших студентів, щоб підвищити їхню здатність до працевлаштування та забезпечити успішну конкуренцію в динамічному та постійно зміненому діловому світі./>

Бачення СБЛ


Наше бачення - бути найбільш особисто пов'язаною навчальною організацією в усьому світі - каталізатором індивідуальної, організаційної та громадської трансформації./>

Наші цінності


Наступні непохитні цінності спрямовують на нашу відданість студентам та їх успіх:/>

  • Досконалості
  • Підприємницький дух
  • Громадська підзвітність
  • Фіскальна та екологічна стійкість
  • Повага до всіх
  • Суспільні зв'язки

Global Reach


"Навчання без кордонів"/>

Заснована в Сполученому Королівстві, ми забезпечуємо світову перспективу, досягаючи великих британських кваліфікацій і перетворюючи кар'єри у всьому світі. У нас також є регіональний центр в Об'єднаних Арабських Еміратах та мережа партнерів з регіонального доступу в багатьох країнах, таких як Австралія, Оман та Індія.

Розташування

Лондон

Address
35 New Broad Street
EC2M 1NH Лондон, Англія, Великобританія

Програми

В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: