Прочитайте офіційний опис

Літо на SOAS

SOAS пропонує широкий спектр курсів, які викладаються в літні місяці, різними за довжиною, структурою та ціною. Щоб отримати смак досвіду SOAS, подивіться на відео! Якщо ви хочете розширити свої горизонти в літній школі та отримати новий досвід навчання, подивіться, що тут пропонуються нижче.

Літній курс на SOAS дає студентам можливість ознайомитись з широким колом тем, поєднуючи передові наукові дослідження, інноваційне навчання та практичне навчання.

Незалежно від того, чи є ви поточним студентом, нещодавнім випускником, молодим професіоналом, або якщо ви хочете оновити свої знання, навчальний курс літньої школи покращить ваш кругозір.

Що я можу навчати?

SOAS Summer 1

Курси літньої школи пропонуються протягом трьох сеансів, і зарахування до участі в програмі відкрито лише для одного сеансу:

Сесія 2: 2 липня - 20 липня 2018 року

Курси викладаються на рівні 2/3 типової програми студента SOAS і підходять для студентів, а також випускників та аспірантів без поглиблених знань конкретної теми.

Відвідування SOAS Summer School дає змогу:

 • Приєднуйтесь до нашої різноманітної та міжнародної студентської спільноти
 • Зробіть свою думку чутливими - інноваційні методи навчання SOAS, засновані на досконалості в дослідженні, дозволяють студентам долучитися до жвавих дискусій та критичного аналізу в класі;
 • Дізнайтеся від нашого досвідченого та спеціалізованого навчального персоналу - SOAS має найбільшу концентрацію в Європі експертів на Близькому Сході, в Африці та в Азії;
 • Бути критичним і змінити ситуацію - SOAS виклик загальноприйнятих шкіл мислення, беручи західноцентристський підхід і заохочуючи студентів розвивати критичний світогляд та сприяти змінам;
 • Почніть свій шлях до SOAS: студенти літньої школи можуть подати заявку на продовження навчання в SOAS, з яких понад 115 аспірантських програм на вибір.

Вимоги щодо вступу

Студентка випускника або випускник під час відвідування літньої школи та 18 років. Професійний досвід можна визнати еквівалентом університетської кваліфікації.

 • Учасникам слід брати участь у віці від 18 років.
 • Вільне володіння англійською мовою продемонструвало:
  • Тест з TOEFL на основі паперу вимагає мінімум 583 з мінімальним рівнем 53 для всіх навичок, а для тестування на Інтернет-тестування TOEFL нам потрібно як мінімум 93, принаймні 20 для всіх навичок.
  • IELTS, 6,5 або вище, з принаймні 6 у всіх підрахунках.
  • Пирсон-тест з англійської - 59-64 балів
  • Cambridge English: Advanced (CAE), клас B
 • Якщо ви навчались в інституті, що володіє англійською мовою, або курси, які викладаються у вашому університеті англійською мовою (за винятком курсів англійської мови), ви можете відповідати нашим вимогам без надання сертифікату. Свідченням цього буде або потрібно включити до стенограму або листа з вашого університету.
 • Кандидати з альтернативною кваліфікацією повинні зв'язатися з нами за порадою.
 • Кандидати, чий рівень англійської мови не відповідає вимогам, можуть бути зацікавлені в наших тематичних курсах з підтримкою англійської мови.

Зарахування заявників Літньої школи, які не відповідають вимогам щодо в'їзду, на розсуд SOAS - будь ласка, зв'яжіться з нами, щоб докладно розповісти про вашу заявку.

Після того, як ви заплатили 40 фунтів стягнення заявки та подали онлайн-заявку, вам буде повідомлено, чи є у вас місце в літній школі протягом 5 робочих днів. Будь-ласка, не сплачуйте плату за навчання перед тим, як отримали листа з пропозицією.

Оцінка та кредити

Студенти, як правило, мають можливість отримати кредити від свого навчального закладу, як правило, наші курси отримують:

 • 3 кредити в американській системі
 • 7.5 ECTS в європейській системі.

Якщо ви маєте намір претендувати на отримання кредиту з вашого батьківського навчального закладу, будь ласка, ознайомтеся з вимогами до них перед реєстрацією. Ми будемо раді допомогти вам будь-яким способом, однак, будь-ласка, пам'ятайте, що рішення про надання премії залежить від вашого домашнього закладу.

Оцінка буде необов'язковою та залежить від кожного курсу. Учасникам буде надано сертифікат відвідуваності та стенограми будуть доступні за запитом.

Контактні години

Сесії 2

 • Час контакту 46 годин.
 • Понеділок - четвер
 • 10:00 - 15:00: лекції та підручники
 • Додаткові 2 години на певну п'ятницю включають додаткові види діяльності, пов'язані з контентом, такі як відвідування музею або компанії.
 • По п'ятницях курси відкривають одну з своїх заходів для всіх учнів Літньої школи, надаючи кожному учням різноманітні різноманітні заходи для участі.

Збори

SOAS fees

Є одноразовий неоплачений податок за заявку в розмірі 40 фунтів стерлінгів.

Оплата за навчання:

 • Сесії 2

Ранній пташиний знижок 10% доступний до 30 березня 2018 року

Розміщення

Розміщення доступне для студентів Літньої школи в залах SOAS, Dinwiddy House. Для отримання детальної інформації про те, як забронювати номер, відвідайте сторінку проживання Dinwiddy House.

Соціальна програма

Наш доброзичливий кампус розташований у самому серці Лондона в центрі історичного району Блумсбері. Багатне культурне та соціальне життя столиці - буквально на нашому порозі! Під час SOAS Summer School вам буде запропоновано відвідати різноманітну соціальну програму, що пропонуються командою SOAS та командою літньої школи, включаючи заходи, пов'язані з тренінгом, прийом та прощальний прийом, круїз на річці Темзи та різноманітні заходи, що пропонуються SOAS по всій території літо.

Крім того, ви можете забронювати дисконтовані поїздки через наших партнерів International Friends або ви можете дізнатись, що може запропонувати місту. Детальна програма буде доступна ближче до початку літньої школи.

SOAS student 2

Я виявив, що мої класи дуже стимулюють, і вчителі дуже кваліфіковані, оскільки всі вони мали попередній професійний досвід у сферах навчання. Кампус прекрасний, і кожна класна кімната розумно розрахована зі студентами з усього світу. Він також розташований у дуже приємній частині Лондона, де багато чого може запропонувати, коли клас закінчиться. SOAS був для мене збагачувальним досвідом, і я б не зміг його змінити на щось у світі.

Оуен, Фінанси

SOAS Summer School" src="//cdn01.masterstudies.com/element_db/40/40416_rsz_soas_school.png" alt="SOAS Summer School" />

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Summer course

SOAS Summer School

Цей курс дає уявлення про ключові питання в вивченні гендеру та конфліктів, допитуючи резолюції Ради Безпеки про жінок, мир і безпеку, включаючи сексуальне насильство, по ... [+]

Опис програми

Цей курс дає уявлення про ключові питання в вивченні гендеру та конфліктів, допитуючи резолюції Ради Безпеки про жінок, мир і безпеку, включаючи сексуальне насильство, пов'язане з конфліктом, а також аналізуючи транснаціональні феміністські підходи поза межами резолюцій. Курс забезпечує фокус для студентів, зацікавлених у дослідженнях фемінізму та маскулінності, сексуальності та гендеру, поряд з інструментами для використання ґендерного аналізу при вивченні миротворчих і миротворчих ініціатив, конфліктів та конфліктів.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Цей курс має на меті надати учасникам теоретичні знання та критичні інструменти для розуміння впливу технології Blockchain на різні частини економіки та суспільства. ... [+]

Опис програми

Цей курс має на меті надати учасникам теоретичні знання та критичні інструменти для розуміння впливу технології Blockchain на різні частини економіки та суспільства.

З появою Bitcoin в 2008 році Blockchain поступово збагачувалася додатковими обчислювальними функціями, що відкрило безліч потенційних додатків. Blockchain і, загалом, розподілені електронні книги використовувалися в різних підприємствах і експериментах в таких різноманітних областях, як fintech, державні реєстри, ланцюги поставок і децентралізовані ринки. Проте наслідки цих технологій для бізнесу, фінансів, уряду та суспільства все ще мають бути повністю вивчені та осмислені.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Цей курс вивчає швидкий розвиток кінематографічного змісту в Азії в представництві різноманітних сексуальності та статі. Цей курс буде заснований на основних фільмах, нез ... [+]

Опис програми

Цей курс вивчає швидкий розвиток кінематографічного змісту в Азії в представництві різноманітних сексуальності та статі. Цей курс буде заснований на основних фільмах, незалежних фільмах, змішаних засобах масової інформації та веб-серіях, щоб дослідити складні питання, які стоять на місці при обговоренні поняття queer кіно в Азії. Приклади фільмів, які спостерігали під час курсу, будуть з усіх країн Азії, тоді як вторинні джерела, як теоретичні, так і приклади аналізу фільмів, будуть спиратися на азіатські та західні контексти. Хоча знання однієї або декількох азіатських мов, звичайно, є корисним, воно не є суттєвим і всі ключові фільми будуть субтитровані. Будь-які не підзаголошені кліпи, що показуються під час лекцій, будуть супроводжуватись детальним переглядом приміток.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Цей курс складається з лекцій, семінарів, екскурсій та екскурсій по Лондону, а також екскурсії по сільському / прибережному регіону Сассекса, а саме: Порт Чінку і його ок ... [+]

Опис програми

Цей курс складається з лекцій, семінарів, екскурсій та екскурсій по Лондону, а також екскурсії по сільському / прибережному регіону Сассекса, а саме: Порт Чінку і його околиці. Вона запропонує широкий спектр підходів та порядку денного (як теоретичних, так і пов'язаних з політикою) щодо туризму, паломництва, культурної спадщини та подорожей у цілому - включаючи розгляд біженців та шукачів притулку.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Цей курс покликаний поставити сучасний Близький Схід у свій міжнародний контекст, вивчати історію імперії та деколонізацію, гегемонію та репресії, конфлікти та співпрацю, ... [+]

Опис програми

Цей курс покликаний поставити сучасний Близький Схід у свій міжнародний контекст, вивчати історію імперії та деколонізацію, гегемонію та репресії, конфлікти та співпрацю, а також ідентичність та зовнішню політику. Про це повідомляє суворе зацікавлення теоріями міжнародних відносин. Курс починається з вивчення різних історичних фаз взаємодії між державами Близького Сходу та міжнародною системою. Вони поділяються на періоди колоніальної, холодної війни та після закінчення холодної війни.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
19 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Це основний вступний мовний курс у письмовій та розмовній мові для початківців і еквівалентний першому терміну вивчення корейської мови в університеті. Не передбачається, ... [+]

Опис програми

Вивчення мови дозволяє спілкуватися; надає прямий доступ до іноземних мовних джерел. Вивчення мови відкриває світ можливостей для діалогу, розуміння, особистісного розвитку та кар'єри: мови звільняють вас.

Корейський рівень 1a (для початківців)

1 - 12 липня 2019 року

Це основний вступний мовний курс у письмовій та розмовній мові для початківців і еквівалентний першому терміну вивчення корейської мови в університеті. Не передбачається, що студенти мають будь-яке попереднє знання мови або його сценарію.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Вивчення мови дозволяє спілкуватися; надає прямий доступ до іноземних мовних джерел. Вивчення мови відкриває світ можливостей для діалогу, розуміння, особистісного розвит ... [+]

Опис програми

Вивчення мови дозволяє спілкуватися; надає прямий доступ до іноземних мовних джерел. Вивчення мови відкриває світ можливостей для діалогу, розуміння, особистісного розвитку та кар'єри: мови звільняють вас.

Вибирайте вивчення японської мови на рівні 1a (початківець) або рівня 1b (Advanced Beginner) або поєднуйте обидва рівні протягом 4 тижнів.

Японський рівень 1a (для початківців)... [-]
Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Вивчення мови дозволяє спілкуватися; надає прямий доступ до іноземних мовних джерел. Вивчення мови відкриває світ можливостей для діалогу, розуміння, особистісного розвит ... [+]

Опис програми

Вивчення мови дозволяє спілкуватися; надає прямий доступ до іноземних мовних джерел. Вивчення мови відкриває світ можливостей для діалогу, розуміння, особистісного розвитку та кар'єри: мови звільняють вас.

Вибирайте вивчення китайського мандарина на рівні 1a (початківця) або рівня 1b (Advanced Beginner) або поєднуйте обидва рівні протягом 4 тижнів.

Китайський рівень 1a (початківець)... [-]
Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
2 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Цей курс розрахований на осіб, які прагнуть зрозуміти причини різних міжнародних втручань на Близькому Сході з 1979 року поза межами ізраїльсько-арабського кута, і який в ... [+]

Опис програми

Цей курс розрахований на осіб, які прагнуть зрозуміти причини різних міжнародних втручань на Близькому Сході з 1979 року поза межами ізраїльсько-арабського кута, і який вплив ці заходи мали на місцеве населення, суспільства та держави. Цей курс вивчає роль насильства і війни у формуванні Близького Сходу, в основному в Іраку, Сирії, Афганістані та Ірані з 1979 року, підкреслюючи вплив американських та британських втручань. Курс досліджує фактори, які призвели до втручання в регіоні, і які наслідки для регіональної та національної політики та соціальної історії в регіоні. Хоча американський і британський зовнішньополітичний курс буде займати важливе місце в нашому аналізі, ми також будемо приділяти увагу тому, чому вітчизняні режими і групи пішли по шляхах, якими вона займалася.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Народи з усього світу сьогодні стикаються з численними викликами в 21 столітті; Дипломатія є ключем до їх вирішення. Чи є це зміною клімату, дефіцитом ресурсів і продовол ... [+]

Опис програми

Народи з усього світу сьогодні стикаються з численними викликами в 21 столітті; Дипломатія є ключем до їх вирішення. Чи є це зміною клімату, дефіцитом ресурсів і продовольства, розповсюдженням ЗМЗ, епідеміями хвороб, міграцією. Розуміння дипломатії, що ґрунтується на трьох ключових поняттях: комунікація, представництво та переговори - дозволяє нам зрозуміти, як вирішуються ці питання - хто є переможцями та хто програв.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Цей курс критично досліджує сучасну глобальну цифрову економіку з акцентом на стартапи соціального впливу як рушії для позитивних економічних та соціальних змін. Розташов ... [+]

Опис програми

Цей курс критично досліджує сучасну глобальну цифрову економіку з акцентом на стартапи соціального впливу як рушії для позитивних економічних та соціальних змін. Розташований у Центрі глобальних медіа та комунікації в Школі міждисциплінарних досліджень SOAS, він надає унікальну комбінацію критичних підходів до формування цифрової економіки з точки зору глобального Півдня з практичними знаннями про те, як розробляти та розвиватись альтернативні бізнес-моделі для використання цифрових технологій для соціальних змін.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Цей курс має на меті надати учасникам як теоретичні знання, так і практичні інструменти для розуміння та вирішення завдань, які ставлять цілям сталого розвитку (ЦУР) для ... [+]

Опис програми

Цей курс має на меті надати учасникам як теоретичні знання, так і практичні інструменти для розуміння та вирішення завдань, які ставлять цілям сталого розвитку (ЦУР) для урядів, що розробляють державну політику та стратегії їх реалізації.

З моменту їх формулювання у 2015 році ЦУР увійшли в політичний дискурс багатьох країн, що розвиваються, впливаючи на процеси формування політики та впровадження. Замість того, щоб обговорювати ЦЗР та їхні наслідки для розвитку, цей курс буде зосереджено безпосередньо на політичних та адміністративних можливостях, необхідних для успішної реалізації ЦУР. Питання, які будуть охоплені, включають посилення управління та залучення зацікавлених сторін, стратегічне планування, вдосконалення аналізу політики та прийняття рішень, розвиток систем управління державними фінансами та підзвітність, а також роль, яку має контроль, моніторинг та оцінка управління у виконанні ЦУР .... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Цей курс є критичним вступом до розуміння політики зміни клімату. Вона представляє критичний погляд на взаємозв'язок між навколишнім середовищем і розвитком, природою, су ... [+]

Опис програми

Цей курс є критичним вступом до розуміння політики зміни клімату. Вона представляє критичний погляд на взаємозв'язок між навколишнім середовищем і розвитком, природою, суспільством і антропоцену, і зосереджується на динаміці соціально-екологічних змін, приділяючи увагу його матеріальним, економічним, політичним і організаційним, а також культурним і ідеологічним вимірам. .... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Даний курс пропонує ознайомлення з теоріями та методами вивчення культури та займається історією та розвитком культури Близького Сходу та Північної Африки (MENA) від клас ... [+]

Опис програми

Даний курс пропонує ознайомлення з теоріями та методами вивчення культури та займається історією та розвитком культури Близького Сходу та Північної Африки (MENA) від класичного періоду до сьогодення. У ньому розглядаються основні культурні структури та інститути регіону MENA.

Курс вивчається через вивчення деяких живих тем, таких як релігійна та етнічна різноманітність, вплив Заходу, стереотипи, роль традиції, освіта (традиційна та сучасна), структура та цінність сім'ї, гендерна політика, медіа, життя в місті місто, село, трудова та трудова міграція, палестинська проблема біженців та вигнання, кулінарні культури, музика та засоби масової інформації тощо.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
1 місяць
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Цей курс надає студентам базове розуміння міжнародного права, зосереджуючись на фундаментальних структурах, необхідних для взаємодії з будь-якими міжнародними правовими п ... [+]

Опис програми

Цей курс надає студентам базове розуміння міжнародного права, зосереджуючись на фундаментальних структурах, необхідних для взаємодії з будь-якими міжнародними правовими питаннями. Крім того, студенти знайомляться з низкою сучасних проблем світового порядку, які вимагають застосування фундаментальних правил і структур для розвитку усвідомлення як обмежень, так і потенціалу міжнародного права як інструменту змін.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Курс забезпечить критичне розуміння ключових подій та проблем у сучасній світовій політиці для студентів, які не мають попереднього досвіду в міжнародних відносинах. Оріє ... [+]

Опис програми

Цей курс забезпечить критичне розуміння ключових подій та проблем сучасної світової політики для студентів, які не мають попереднього досвіду в міжнародних відносинах. Зосереджуючись на період з кінця "холодної війни", яка визначається швидкими інституціональними інноваціями та розвитком, а також низкою нових глобальних проблем, проблем та політичних дилем, курс знаходить їх у контексті відносин між північчю та півднем. Розглядаючи міжнародну систему як динамічне ціле, він аналізує, як питання, що стали центральними у міжнародній політиці, включаючи "невдалі держави", розповсюдження ядерної зброї, збройні конфлікти та тероризм, демократизація, пандемія та арабська весна, тісно пов'язані з розширенням зусиль з середини -20 ст, щоб створити ліберальний світовий порядок. При цьому він забезпечує аналіз ролей, що відігравали в сучасній світовій політиці, провідними членами "міжнародної спільноти", такими як США, Європейський Союз, "зростаючими" незахідними державами Китаю, Індії та Бразилії, недержавними акторами такі як НУО, транснаціональні корпорації та збройні угруповання, а також міжнародні фінансові та інші установи.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Цей курс надає критичне уявлення про історію, природу та вплив соціальних протестів та соціальних рухів, політику неоліберального розвитку та піднесення НУО до глобальної ... [+]

Опис програми

Цей курс надає критичне уявлення про історію, природу та вплив соціальних протестів та соціальних рухів, політику неоліберального розвитку та піднесення НУО до глобальної індустрії. У ньому проаналізовано, як соціальні рухи та неурядові організації взаємодіяли та впливали один на одного, і як вони глобалізувалися. Вона ставить під сумнів поняття розвитку як економічне зростання, оцінює критику НУО як альтернативи державним моделям розвитку, розглядає концепцію та використання гуманітарного втручання в різноманітних контекстах, обговорює роль організації праці та праці поряд з соціальними рухами та досліджує. в якій мірі рухи ставлять виклик неоліберальному і капіталістичному розвитку. Нарешті, він розглядає як теоретичну основу соціальних рухів, так і стратегії НУО для соціальних змін, а також їхні практичні наслідки, а також використовує низку прикладних досліджень, вивчаючи, який саме розвиток і соціальні зміни можливо.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Від Дональда Трампа до Brexit до Jair Bolsonaro до Matteo Salvini до Narendra Modi Віктору Орбану, правий популізм, здається, невпинно просувається по всьому світу. Тим ч ... [+]

Опис програми

Від Дональда Трампа до Brexit до Jair Bolsonaro до Matteo Salvini до Narendra Modi Віктору Орбану, правий популізм, здається, невпинно просувається по всьому світу. Тим часом вже існуючі авторитарні лідери, такі як Сі Цзіньпін і Володимир Путін, посилюють владу. У Бразилії, Франції, Індії та інших країнах, зліва і справа, виникли протестні рухи, об'єднані втратою віри в традиційну («неоліберальну») демократію.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Ви коли-небудь замислювалися, як розпочати проект? Що означає "дослідження"? Або просто перетворити гарну ідею на добре сформований звіт? Якою б не була ситуація, на будь ... [+]

Опис програми

Ви коли-небудь замислювалися, як розпочати проект? Що означає "дослідження"? Або просто перетворити гарну ідею на добре сформований звіт? Якою б не була ситуація, на будь-якому рівні, як в академічних, так і в професійних умовах, літня школа з дослідницької обізнаності: дизайн і методологія надає унікальну можливість розробити і відточити вашу здатність концептуалізувати і розвивати свої дослідницькі навички.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Цей курс вивчає зв'язки між конфліктами та розвитком, між нерівністю та насильством, а також між структурами та інтересами, які сприяють продовженню насильства в межах та ... [+]

Опис програми

Цей курс вивчає зв'язки між конфліктами та розвитком, між нерівністю та насильством, а також між структурами та інтересами, які сприяють продовженню насильства в межах та між країнами. В першу чергу це пояснюється підходом політичної економії до аналізу конфлікту, і підкреслюється, що економічні та політичні інтереси сторін конфлікту та їхні міжнародні прибічники можуть укладати у собі "військові системи". Крім того, в курсі розглядається, як наслідки конфлікту впливають на розвиток через зосередження на гендері, травмі і пам'яті, натхненні постструктуралістськими підходами до розуміння взаємозв'язку між конфліктом і розвитком.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Цей курс надає учасникам загальне розуміння історії, політики та культури Африки. З різноманітними сесіями, від історії, пан-африканізму та політики до мов, міграції та м ... [+]

Опис програми

Цей курс надає учасникам загальне розуміння історії, політики та культури Африки. З різноманітними сесіями, від історії, пан-африканізму та політики до мов, міграції та музики, курс дає глибокі знання основних наукових областей вивчення Африки. Курс включає в себе поєднання лекцій та інтерактивних семінарів, а також відвідування музеїв та соціальних заходів.

Це чудова можливість, зважаючи на те, що Африка як континент накопичилася протягом останніх декількох років та бачення Африки Зростання, континент з багатьма можливостями для роботи та інвестицій. Крім того, в рамках мистецтва ми побачили неймовірний підйом присутності африканських художників у міжнародних мистецьких колах, що було надзвичайно стимульованим і освіжаючим для розуміння мистецтв і культур.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Цей курс знайомить студентів з роллю фінансів у переході до стійкої, низьковуглецевої економіки. Пом'якшення та адаптація до зміни клімату, одночасно реалізуючи цілі стал ... [+]

Опис програми

Цей курс знайомить студентів з роллю фінансів у переході до стійкої, низьковуглецевої економіки. Пом'якшення та адаптація до зміни клімату, одночасно реалізуючи цілі сталого розвитку (ЦУР), вимагають розміщення великих обсягів капіталу - капіталу, який наразі не надається у достатній кількості. Крім того, зміна клімату створює значний ризик для економіки та фінансових систем. У той же час, існують значні можливості у фінансуванні зеленої трансформації та узгодженні інвестицій та фінансів з екологічними, соціальними та управлінськими критеріями.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Цей курс служить вступом до політики Північної Африки (Магриб), арабського Сходу (Mashriq), включаючи затоку і Аравійський півострів, Ізраїль, Туреччину і Іран. Вона дає ... [+]

Опис програми

Цей курс служить вступом до політики Північної Африки (Магриб), арабського Сходу (Mashriq), включаючи затоку і Аравійський півострів, Ізраїль, Туреччину і Іран. Вона дає - на основі країни за регіонами - огляд основних політичних питань і подій в регіоні після закінчення Першої світової війни і розглядає ключові теми у вивченні сучасної політики на Близькому Сході, зокрема: роль військових соціальний та економічний розвиток, політичний іслам та нещодавні повстання («арабська весна»).... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
1 місяць
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Ефективне управління державними фінансами є фундаментальною функцією для кожного уряду та громадської організації. Цей курс надає учасникам теоретичні знання та інструмен ... [+]

Опис програми

Ефективне управління державними фінансами є фундаментальною функцією для кожного уряду та громадської організації. Цей курс надає учасникам теоретичні знання та інструменти для перегляду, обговорення, розуміння та оцінки ключових тем з управління державними фінансами. На основі академічних досліджень і практичних прикладів, студенти дізнаються, як уряди та організації державного сектору планують та адмініструють державні витрати; як здійснюється податкова політика; які наслідки оподаткування; які інші засоби, крім оподаткування, державний сектор має для збільшення доходів; як фінансові показники повідомляються громадськості; і як досягається фіскальний баланс.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
SOAS Summer School

Цей курс має на меті надати учасникам теоретичні знання та критичні інструменти для розуміння обґрунтування та впливу політики державного управління фінансами на економік ... [+]

Опис програми

Цей курс має на меті надати учасникам теоретичні знання та критичні інструменти для розуміння обґрунтування та впливу політики державного управління фінансами на економіку в контексті жорсткої економії.

З часу фінансових криз 2008-9 рр. Багато країн світу прагнули пристосувати та впровадити заходи жорсткої економії з метою збереження стабільності державних фінансів - з різним ступенем успіху. Слідом за однаково різноманітною фіскальною політикою, спрямованою на пожвавлення економічного зростання, досвід останнього десятиліття дає потужні уроки щодо ефективності різних підходів. Питання, які будуть обговорюватися, включають розробку ефективних та стабільних систем управління державними фінансами, управління "фіскальним простором" урядів, розвиток спроможності управління державними фінансами, взаємодію з політикою та роль, яку мають міжнародні організації, такі як МВФ. політики управління державними фінансами.... [-]

Великобританія London
інформація
англійська
Денне навчання
3 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою