South Eastern Regional College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо до Відділу міжнародних зв'язків SERC

Південно-східний регіональний коледж поєднує в собі академічне перевагу з фантастичним обладнанням, блискучим весело.Едінорог в дивовижній частині світу. Північна Ірландія пропонує казкові місця, приголомшливі пейзажі і дружні вітає і є найбезпечнішим місцем у Великобританії.

ГКРЕС є одним з головних подальшого та вищої освіти уряд коледжу. Студенти з більш ніж 68 різних країн вибрали ГКРЕС в якості першого вибору для якісної освіти в цьому році і є цінними і невід'ємною частиною нашого студентського співтовариства. Коледж є Британська Рада акредитований і має UKVI Tier 4 ліцензії. ГКРЕС пропонує широкий вибір програм розвитку англійської мови для загального курсу англійської мови, академічна англійська, програми підготовки викладачів, а також міжнародно визнані доуніверситетської кваліфікації та вищу освіту фундаментні, акредитований провідних університетів та нагородження органів, включаючи бізнес, туризм, інформаційні технології, інженерні та природничі науки , Ми активно шукаємо нові можливості для спільної роботи із зарубіжними організаціями.

«Навчання в SERC дала мені багато позитивних спогадів, багато веселощів і величезного задоволення. Я готовий почати свою кар'єру з правом кваліфікації та міжнародним досвідом »
Ізабелла Parbeza

Ми зберегли вірність свого коріння і залишається джерелом життєвої сили місцевої громади та економіки, і при цьому стали топ 30 U K College. Ми побудували нашу репутацію надійної і шанованою частиною нашого місцевого співтовариства, надаючи галузі зосереджена навчальний план.

У той час як ми були краще відомі для проведення навчальних курсів ми стали відомими як інноваційним партнер для компаній, що прагнуть підвищити продуктивність і розвивати нові ринки і продукти. Такі послуги, як створення прототипів продуктів і поліпшення бізнес-консалтинг допомагає компанії, великі і маленькі, для досягнення своїх амбіцій. Ми працюємо з BT, Bombardier Aerospace, Nitronica, Каньйон Європи, Red Raven і Coca-Cola, щоб назвати тільки деякі з них.

Південно-східний регіональний коледж (SERC) надає широкий спектр курсів для взаємодії з місцевою громадою. На додаток до повної і часткової зайнятістю курсів в SERC ми ​​працюємо з місцевим населенням, добровільним і статутними організаціями для доставки дегустатора курси в громадських центрах, школах залах і клубах. Пробні курси можуть бути доставлені в місцевому університетському містечку.

Повертаючись до досліджень може допомогти людям:

  • Вивчіть нові навички та розвивати нові інтереси відпочинку

<li> Заново з навчанням</li> <li> підвищення довіри</li> <li> Можливість познайомитися з новими людьми</li> <li> Підготовка до прогресу на формальні курси</li> <li> Отримати кваліфікацію, пропустила перший раз раунд</li> <li> Досягти навички та кваліфікацію для підвищення перспективи кар'єрного росту</li>

Розташування

Лісберн

Address
Castle Street​​
Lisburn
Co. Antrim

BT27 4SU Лісберн, Північна Ірландія, Великобританія

Бангор

Address
Castle Park Road
Bangor
Co. Down

BT20 4TD Бангор, Північна Ірландія, Великобританія

Даунпатрік

Address
Market Street
Downpatrick
Co. Down

BT30 6LZ Даунпатрік, Північна Ірландія, Великобританія

Newtownards

Address
Victoria Avenue
Newtownards
Co. Down

BT23 7EH Newtownards, Північна Ірландія, Великобританія

Ballynahinch

Address
Church Street
Ballynahinch
Co. Down

BT24 8LP Ballynahinch, Північна Ірландія, Великобританія

Ньюкасл-апон-Тайн

Address
Castlewellan Road
Newcastle
Co. Down

BT33 0UR Ньюкасл-апон-Тайн, Англія, Великобританія

Холівуд

Address
Old Holywood Road
Holywood
Co. Down

BT18 9QH Холівуд, Північна Ірландія, Великобританія