Прочитайте офіційний опис

Stratford коледж надає навчальні послуги для високоякісних програм британської освіти і семінарів на місцевому та міжнародному рівні.

Stratford коледж базується в Телфорд, Шропшир, Великобританія з центрами в Лондоні і Абуджі (Нігерія). Ми також пропонуємо курси в форматі дистанційного навчання.

Ми прагнемо надати високу якість освіти і середовища розробки. Наші студенти виграють від інтенсивного навчання і відданих своїй справі працівників. Ми поєднують в собі традиційні цінності з сучасним підходом і технологіями для забезпечення того, щоб всі курси викладаються і викладав в найбільш ефективним і дієвим способом для досягнення успіху.

Наші програми розроблені і поставляються в партнерстві з авторитетними установами Великобританії і, як правило, позикових коштів від онлайнової платформи, яка годує підручник академіям у Великобританії, так і за кордоном.

Наші студенти, які перебувають за межами Великобританії, мають можливість отримати всесвітньо визнані, британські кваліфікації, не виїжджаючи до Великобританії. Крім того, всі наші курси гарантують прогресію для подальшого навчання в установах, в Великобританії. Це дає нашим студентам на міжнародному рівні на основі гнучкості, починаючи свої програми в своїх країнах і комплектуючих в Великобританії або навпаки, якщо цього побажають.

Всі наші міжнародні академії працюють як професійні школи забезпечуючи навчання для студентів, які проходять всередині наших нагороджених програм або самостійно організованих іспитів для курсів / кваліфікації, що надаються іншими університетами або коледжів. Студенти отримують лицем до лиця навчання і підтримку з боку добре навчений персонал в їх місцевій академії для програм, які знаходяться у віданні і нарахованих з нашого коледжу в Великобританії за допомогою дистанційного навчання.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Advanced Diploma

Stratford College Of Business Management

Програма може включати в себе подвійну нагороду, яка включає в себе наступне å Рівень 5 Extended Diploma Management і визнаний цілим рядом британських університетів як ек ... [+]

Диплом в області управління бізнесом - Рівень 5 (Рівень 5 наступне å Диплом в області управління)

Вступні вимоги:

Мінімальний диплом або Рівень 4 кваліфікації або рівні А плюс по крайней мере 3 років відповідного досвіду роботи. Докази здатності англійської мови на рівні, відповідному IELTS 5.0 Інші кваліфікації, можуть розглядатися в кожному конкретному випадку.

Мінімальний вік:... [-]

Великобританія Telford
інформація
англійська
Денне навчання
6 - 9 місяці
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Diploma

Stratford College Of Business Management

А рівні або 3-го рівня кваліфікації або 5 GCSE плюс принаймні, 2 роки відповідного досвіду роботи. Дані про здатність англійської мови на рівні, еквівалентному IELTS 5.0 ... [+]

Диплом в області управління бізнесом - Рівень 4 (Рівень 4 наступне å Диплом в області управління)

Вступні вимоги:

А рівні або 3-го рівня кваліфікації або 5 GCSE плюс принаймні, 2 роки відповідного досвіду роботи. Докази здатності англійської мови на рівні, відповідному IELTS 5.0 Інші кваліфікації, можуть розглядатися в кожному конкретному випадку.

Мінімальний вік:

19 YRS

Тривалість:... [-]

Великобританія Telford
інформація
англійська
Денне навчання
6 - 9 місяці
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою

Postgraduate Diploma

Stratford College Of Business Management

Ця кваліфікація надихнув і на основі майстрів ділового адміністрування, який всесвітньо відомий вищу освіту, який охоплює всі основні навички, необхідні старшого бізнес-м ... [+]

Диплом аспіранта Стратегічний менеджмент - Рівень 7 (Рівень 7 наступне å Диплом в області стратегічного управління))

Вступні вимоги:

Будь-HND або ступеня. (Кандидати можуть бути прийняті на основі відповідного досвіду роботи це буде розглядатися на розсуд колегії на індивідуальній основі) Докази здатності англійської мови на рівні, еквівалентному IELT 6.5. Інші кваліфікації можуть бути розглянуті на індивідуальній основі.... [-]

Великобританія Telford
інформація
англійська
Денне навчання
6 - 9 місяці
Кампус
Онлайн
Детальніше англійською мовою
Location address
1 Bridge Street, Oakengates,
Telford, England, TF1 2AH GB