Прочитайте офіційний опис

Академія Прийом був заснований в 2008 році з головною метою забезпечення Готелі з виключно кваліфікованого персоналу у всіх департаментах. Так пропонують курси класі, засновані наші широкій публіці в 2010 році, ми навчили незліченні пристрасні студентів, що бажають зробити кар'єру в індустрії гостинності. З високою ймовірністю успіху наших випускників, які отримали роботу в галузі, ми зіграли вирішальну роль у покращенні життя, скоєних особами і зробив десятки мрії.

Ми зараз прийнято понад 500 готелів, які працюють у тісному контакті з нами і визнають якість нашої професійної підготовки та рівня наших випускників. Ми надаємо платформу для підключення випускників готельне роботодавців через наш випускник профільної базі даних. У нас також є онлайн-завдання раду, яка дозволяє зареєстрованим Готелі розміщувати всі свої готельне вакансій безкоштовно.

Ми з гордістю можемо сказати, що ми нині маємо випускників, що працюють в асортименті Hotels. Від The ​​Ritz, Hilton, Marriott, Park Plaza, IHG в Premier Inn, ми робимо різницю. Успішно скоротити час і вартість навчання для фронту позиції будинку, ми прагнемо, щоб покрити всі інші відділи готельне і бути кращим постачальником кваліфікованих кадрів для готелів.

Наша історія Під час кар'єри нашого засновника, як фронт будинку менеджера в різних багатонаціональних мережі готелів, таких як Хілтон і Radisson, стало очевидно, що більшість додатків для ресепшн позицій були відхилені через відсутність досвіду. Хоча багато заявники, здавалося, є пристрасть і бажання працювати в готелях, вони не могли дати шанс, щоб довести це в інтерв'ю, через відсутність знань і навичок. Навіть ті, хто мав ступенів управління бізнес, здавалося, є тільки загальне розуміння Готелі але немає практичних навичок для роботи в якості готелю портьє.

Незадоволений про високі студентських зборів, які постійно збільшуються, і охочих дати ці пристрасні людям можливість почати нову кар'єру, ми створили готель ресепшн навчальний курс. Цей курс разом з іншими програмами Hospitality, відбудеться в нашому навчальному центрі, розташованому в самому центрі Лондона.

Для того, щоб забезпечити наші випускники знаходять роботу в Готелі у Великобританії і за кордоном, ми працювали спільно з готелями, щоб створити курс, заснований на їхні вимоги при прийомі на роботу в готелі портьє. Ми також пропонуємо безкоштовний сервіс для введення кожному готелі, де профілі наших випускників можна бачити в готелях, які прагнуть використовувати кращі адміністратори. Безперервне тісну співпрацю з Лондон Готелі гарантує навчання надана на найвищому рівні, крім того, наші інструктори навчають професіонали, які самі працювали в успішних готелів протягом багатьох років.

В Академії прийому ми вважаємо, що пристрасть, працьовитість і твердий базові знання дасть кожному ідеальну можливість, щоб бути успішним у житті.

Що наші випускники кажуть про нас: "Якщо ви хочете, щоб ваші професійні мрії збуваються, забронювати курс з Академією прийому. Велике спасибі за відмінну підтримку і керівництво від мого наставника! "Аня Maciuk" Готель на ресепшн і Опера V5 звичайно в Академії прийому не буде перевершить всі ваші очікування, незалежно від того Ваш попередній навчальний або професійний досвід! Через моєї професійної тлі в галузі освіти та враховуючи те, що ринок освітніх послуг пропонує прямо зараз, я повинен сказати, без сумніву, є не краще місце, щоб дізнатися те, що повинно бути дізнався про індустрію гостинності. Академія Прийом перше місце, я бачив досі, де люди, що працюють там захоплені, що вони роблять, де вони на 100% чесний і дійсно піклуються про своїх студентів. "Лурдес Медіна" Великої курс, де я зустрів не тільки майбутні виняткові реєстратори, а й виняткові люди (і тренери!) Спасибі за вчить нас ", як літати"! "Ана Оньяте" Я настійно рекомендую академію прийом до будь-якого, хто хоче поліпшити і рости в готельному бізнесі. Дуже задоволений результатами після курсу! "Рене Гарсія Фернандес

Що Готелі говорять про нас: "Після виявлення величезну роботу Академії прийому ми раді сказати, що їхні випускники поставили високу планку для всіх новобранців тут, на Park Plaza, Вестмінстерський міст. В даний час більше половини нашої команди прийому складається з випускників академії, і останнім часом ми сприяли наш перший випускник в положенні лідера зрушення. Ми постійно в захваті від ентузіазму та технічної спроможності випускників кожен місяць, і сподіваємося на розвиток наших відносин надалі з академією. "Парк Плаза Вестмінстерський міст" Велике спасибі Академії прийом для дивовижною роботи, яку вони роблять, навчаючи їх студентів у вищих технічних і поведінкових стандартів до лиця гостей! Готелі Hilton у місті є дуже багато історій успіху, ми могли б поділитися! У Лондоні Хілтон, Парк-лейн (великий 5-зірковий готель у Лондоні), ви можете знайти Єву, Метта і Каталін все з Академії прийом! Спасибі команді ".

Хілтон ресурсозабезпечення

Доступні навчальні програми:
  • англійська
В даний час немає програм для відображення

Спробуйте змінити параметри пошуку вище, перевірити наші популярні категорії нижче або здійснити пошук за ключовим словом.


... or simply by choosing your degree: