Richard Huish College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в коледж Річард Huish

Є багато причин, чому вибір, щоб вчитися в коледжі Річард Huish допоможе вам досягти свого повного потенціалу.

Ми пропонуємо широкий спектр курсів на рівні А, BTECs і учнівства для студентів у віці від 16 до 19, по Тонтон і Сомерсет.

Huish Бізнес-школа поставляє широкий спектр бухгалтерського обліку, бізнесу, професійних і вищих освітніх курсів для дорослих.

Поряд з цим ми також пропонуємо курси ступеня в партнерстві з Університетом Святого Марка та Іоанна, Плімут.

Як провідний постачальник учнівства в Тонтон і Сомерсет ми створили міцні зв'язки з місцевими організаціями та роботодавцями.

Якщо ви їдете у школу в найближчому майбутньому, і тепер настав час для вас, щоб приймати рішення про те, що робити далі ви знайдете докладну інформацію про всіх наших курсів на цьому сайті.

Для тих з вас, повернувшись до освіти, або повний або неповний робочий, щоб дізнатися нові навички та кваліфікацію посилення, ми пропонуємо курси для дорослих включаючи учнівство.

Чому обирають нас?

Річард Huish коледж, заснований в Тонтон, це маяк коледжу призначений "видатний" по УСО. Ми пишаємося тим, що один з кращих коледжів шостий форми в Англії, перевірених нашими відповідно рейтингах в першій десятці по продуктивності на рівні за останні вісім років. Ми досягли вершини в 2008 році шість.

У нас є завидну репутацію в районі побудований на довгою історією передового досвіду. Якщо ви працелюбні і амбітні, щоб домогтися успіху, то ми хочемо, щоб допомогти вам бути кращим, що ви можете.

Ми прагнемо, щоб забезпечити умови, в яких молоді люди можуть зробити ефективний перехід від школи до університету або зайнятості.

Чому ми видатний

Ми є одним з кращих коледжів шостий форми в країні зарахувавши в десятку для виконання на рівні в останні вісім років, досягнувши верхньої шість у 2008 році.

Але те, що ми дуже пишаємося в Huish наша здатність виробляти студентів, які краще, ніж досягнення очікуваних результатів.

Тут ми перерахуємо всі речі, які роблять нас першим вибором для студентів, які хочуть, щоб suceed.

Наші студенти перевершити очікування

Ми до червоного при виробництві студенти, які краще, ніж очікувалося. Не тільки локально, але на національному рівні, ми займаємо у верхній, що виконує 12% всіх шкіл і коледжів в Англії, Уельсі та ...

Репутація

Ми наполегливо працювали, щоб побудувати нашу репутацію за якість. Спочатку заснований як гімназії для хлопчиків за благодійника Річард Huish в 18 столітті, коледж був включений в якості ...

Видатний похвалу від УСО

У нашому останній доповіді УСО ми були класифіковані як "видатний". Коледж був знайдений, щоб бути видатним у всіх п'яти категоріях, використовуваних УСО для вимірювання якості подальших навчальних закладів у ...

Наші результати

У 2014 році 99% наших студентів отримали A E сортів на рівні. 85% наших студентів отримали три або більше рівнів А при - Є. 9% наших студентів отримали три рівні А на ААТ у сприянні ...

Збагачення для всіх

Ми пишаємося нашої великої можливостей збагачення. Студенти цінують навички, знання і, найголовніше, весело, що забезпечує збагачення через його соціальні, культурні та рекреаційні ...

Ми продовжуємо рости

Ми збільшуємо нашу надання студентам весь час, і Huish Бізнес-школа пропонує широкий спектр курсів для дорослих. Протягом останніх трьох років Huish витримав значну програму ...

Розташування

Тонтон

Address
Richard Huish College,
South Road,

TA1 3DZ Тонтон, Англія, Великобританія