Retail Banking Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Retail Banking Academy є єдиною міжнародною навчальною академією, яка на практиці пропонує кваліфікацію, присвячену принципам найкращої практики у роздрібному банківському бізнесі.

Засновник Майкла Лафферті, голова правління Lafferty Group, Дік Гарріван, колишній генеральний директор ING Direct та д-р Абдул Рахман, місія Академії полягає в тому, щоб просувати роздрібний бізнес як міжнародно визнану професію.

Наша мета - надати можливість банкірам обслуговувати людей.

Що робить RBA унікальним?

Що робить RBA унікальним? від Retail Banking Academy на Vimeo.

Retail Banking Academy ( RBA ) була створена з упевненістю, що роздрібний бізнес - це професія, і наша місія полягає в тому, щоб просувати роздрібний бізнес як міжнародно визнану професію.

RBA є єдиним міжнародним, освітнім та професійним органом, що займається виключно роздрібним банкінгом. Наша сертифікована програма Retail Banker (CRB) - єдиний у своєму роді, що дозволяє роздрібним банкірам розпочати структуровану програму сертифікації, яка охоплює всі аспекти галузі.

RBA пропонує кваліфікацію, яка:

  • Пов'яжіть кожен силос у роздрібному банку на кожному рівні.
  • Закрийте всі аспекти роздрібного банківського обслуговування, включаючи картки та платежі, кредитування малого та середнього бізнесу та ісламські банківські послуги
  • Вони адаптовані до будь-якого рівня досвіду, починаючи від базових підходів до початкового рівня, до середнього керівництва та стратегічного лідерства.
  • На замовлення - програми, призначені для задоволення конкретних потреб та цілей кожного банку.

Розташування

Лондон

Address
Retail Banking Academy
International House, 1-6 Yarmouth Place, Mayfair

W1J 7BU Лондон, Англія, Великобританія

Програми

Цей навчальний заклад також пропонує: