Прочитайте офіційний опис

Наша унікальна структура дня

 • Точно розроблений графік без "захоплених часу"
 • Тісні зв'язки з основними місцевими роботодавцями
 • Підтримка, щоб допомогти студентам налаштувати

Наша провідна програма E6

Програма E6 в Portsmouth College - це шестирічна ініціатива з курсів, спрямованих на підвищення можливостей забезпечення робочих місць, учнівства та місць вищої освіти шляхом участі в одному або кількох з наступних факторів:

Підприємство (у партнерстві з UNLOC)

Досліджуйте ідеї створення власного бізнесу та отримання підтримки, щоб зробити це реальністю. Продається через нашу партнерську організацію Unloc, студентам протягом року буде запропоновано триетапний Pathway (Kindling, Spark and Ignite). Ця поетапна програма призначена для розробки основних знань (Kindling), застосовувати знання через коледж бізнесу (Spark), а потім об'єднати знання шляхом створення особистого підприємства (Ignite). Дізнайтеся більше про Enterprise.

Працездатність

(Переговори з PEP - Створіть свій ПАКЕТ, покращіть свою РОБОТОДІЛЬНІСТЬ, дотримуйтесь ваших Pathways ). Займайтеся різними переговорами та сесійними сервісами, що проводяться фахівцями, з таких питань, як подання заявки на отримання вищої освіти, написання резюме, подання заявки на навчальні заклади, керування часом, отримання організована і багато іншого. Дізнайтеся більше про можливості працевлаштування.

Досвід

Дозвольте нам допомогти вам знайти щотижневий досвід роботи у сфері роботи, пов'язаної з вашими кар'єрними прагненнями. Ми вже розміщуємо студентів у низці параметрів, таких як: ЗМІ, добровільний сектор, спортивна індустрія, людські ресурси, НСЗ, ветеринарна хірургія, юридична практика та початкові школи. Дізнайтеся більше про досвід.

Розширення

Покращуйте свій досвід коледжу з продовженням курсу. Зробіть нових друзів, вивчіть нові навички та розвивайте свою довіру, а також своє резюме, беручи участь у щось подібне: Magazine Колледжа, Об'єднана кадетська сила, Перша допомога, герцог Единбурга, посол Apple, Rock Challenge або наш рок-хор! Дізнайтеся більше про розширення.

Вправу

Грайте за команду в нашій великій спортивній академії, яка охоплює такі види спорту, як футбол, регбі, баскетбол, нетбол та бадмінтон. Крім того, щоб отримати певні вправи та працювати над навичками створення команди, скористайтеся нашими цікавими заходами для тренера College Sport Maker, як-от дідбол, футзал, настільний теніс, волейбол, тренажерний зал, вуличні танці та боксерсіз. Дізнайтеся більше про вправ.

Дослідіть

Portsmouth College працює в партнерстві з NCS та True Adventure, щоб надавати курси та волонтерські можливості, які підвищують розуміння студентів та обізнаність про здійснення соціальних змін. Цей розділ пропонує уявлення та шанс отримати знання у галузі психічного здоров'я, навколишнього середовища, культурної обізнаності та рівності

Наші цікаві

Наші цікаві

Спочатку представлена ​​в 2014/15, ця ініціатива доводить високу цінність і трансформує те, як студенти навчаються в коледжі. Заснований виключно на технологіях Apple iPad, цей проект покращив досвід та взаємодію студентів у класі. Персонал отримав широкі тренінги з використання цієї потужної технології та розробив уявні способи доставки, щоб залучити учнів різними способами.

iPads широко використовуються співробітниками та студентами Portsmouth College та додають багато переваг для повсякденного навчання:

 • Перетворення способу навчання учнів
 • Незалежне дослідження стало легким
 • Завершення і подання роботи відбуваються швидше і простіше
 • Поділяючи ідеї та співпрацюючи на уроках, простіше
 • Зберігання організованих ніколи не було більш простим
 • Творчість та інновації, що використовують декілька додатків, є ідеальним способом покращити свої навички у цифрових технологіях

Студенти мають доступ до:

 • Тисячі навчальних програм, що поєднують текст, відео та аудіо в кожному предметі та охоплюють кожен стиль навчання та навчання
 • Завантажувані iBooks, багато з них безкоштовно - ціла бібліотека на вашому комп'ютері
 • Клас Google для доступу до роботи класу та ресурсів в Інтернеті
 • Інтегровані та інтерактивні системи у кожному класі
 • Обмін індивідуально-учнями, оцінка та відгуки
 • IPad екран "дзеркальне відображення" на дошку
 • Надійні, всеосяжні та одночасні з'єднання Wi-Fi у всіх областях кампуса

Ваш iPad може бути науковою лабораторією, дослідницькою станцією, архівною історією, музичною студією, набором відеомонтажу, художнього полотна, мовної лабораторії, інтерактивної майстерні з математики та ін.

Нові інвестиції в різні системи коледжу дозволяють забезпечити надійні, всеосяжні та одночасні Wi-Fi-з'єднання у всіх областях кампуса.

Протягом року події програми нашого творчого навчання в повсякденному житті коледжу продовжують йти від сили до сили в майбутньому, коли цифрова грамотність є життєво важливою. Схема тепер запропонує додаткову гнучкість, дозволяючи учням принести свій власний IPad, якщо вони побажають.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

Portsmouth College

Ця програма призначена для футболістів, які хочуть прогресувати як гравець на Pro-Club, стипендію в США або на курс університетського ступеня у Великобританії. Вся програ ... [+]

Що включає цей предмет?

Ця програма призначена для футболістів, які хочуть прогресувати як гравець на Pro-Club, стипендію в США або на курс університетського ступеня у Великобританії. Вся програма триває два роки і поєднує уроки з навчанням та майном, тому робота, яку ви навчаєте, стане частиною вашого розвитку як гравця.

Які конкретні знання та навички я буду розвивати?

Ви дізнаєтеся про низку тем у спорті, таких як психологія, анатомія... [-]

Великобританія Portsmouth
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою
Portsmouth College

Ці "професійні" кваліфікації, як правило, більш практичні і використовують постійну оцінку стилю курсу, але оцінка BTEC тепер включає деякі іспити. ... [+]

Курси BTEC 3 рівняЦі "професійні" кваліфікації, як правило, більш практичні і використовують постійну оцінку стилю курсу, але оцінка BTEC тепер включає деякі іспити.Ми рекомендуємо BTEC або комбінований маршрут для студентів з менш сильним профілем GCSE, наприклад, C класів та одного або двох Bs.Можна (але не обов'язково) об'єднати кваліфікацію BTEC з рівнями AS / A.

Загальні вимоги до в'їзду

П'ять GCSEs у класах A * -C, один з яких, як правило, буде англійською мовою. Якщо ви хочете включити національну кваліфікацію BTEC або OCR 2 рівня як частину цієї вимоги до вступу, то вам потрібно досягти ступеня заслуги або вище.Курси BTEC 2 рівняЦі "професійні" кваліфікації, як правило, більш практичні і використовують постійну оцінку стилю "курс".Поширеним є поєднання кваліфікації BTEC 2 рівня з одним або декількома курсами GCSE.... [-]
Великобританія Portsmouth
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою

Програма A-Level

Portsmouth College

Ми пропонуємо ряд Pathways для вас слідувати , щоб допомогти вам досягти ваших цілей і бути таким же успішним , як ви , можливо , може бути в коледжі. ... [+]

Навчальні Pathways

Ми пропонуємо ряд Pathways для вас слідувати , щоб допомогти вам досягти ваших цілей і бути таким же успішним , як ви , можливо , може бути в коледжі.

Наша команда з набору персоналу обговорюватиме це з вами більш детально в особистому співбесіді та знову під час зарахування. Вони запропонують комбінації предметів для кожного Pathway які допоможуть вам досягти успіху та дозволять вам рухатися до ваших довгострокових цілей.... [-]

Великобританія Portsmouth
інформація
англійська
Денне навчання
2 років
Кампус
Детальніше англійською мовою