Oxford Royale Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Чому обирають ORA?

Сім причин, щоб вибрати Oxford Royale Academy цього літа.

г1

Повне занурення в навколишньому середовищі коледжу Оксфорд

Студенти Oxford Royale Academy сплять, їдять і вчитися в коледжі Оксфордського університету - так само, як магістрантів Університету. Це дає нашим студентам унікальну можливість випробувати магію життя в коледжі Оксфордського університету.

1

Жити в особняку 17-го століття

Студенти мають унікальну можливість жити і працювати в приголомшливому і історичному Yarnton Manor, яка сходить до 1611 році.

3

Одержувач найвищого почесть для британського бізнесу

У 2012 і 2016 роках ми виграли нагороду Enterprise королеви, "вища нагорода, яка може бути наділив британської компанії" - це свідчення нашої безкомпромісної досконалості.

3

Розвиток перевага над вашими колегами

Студенти ORA вчать викладачі найвищого рівня, багато з яких отримали освіту або в даний час працюють в Оксфордському університеті. Наші викладачі мають великий інтерес до допомагаючи студентам розвинути нові перспективи і реалізувати свій науковий потенціал.

2

Реєстрація студентів з усього світу

У минулому році наші студенти приїхали з більш ніж 95 різних країн, і в цьому році ми очікуємо, що йти набагато вище 100. Наша річна школа є унікальна можливість подружитися з усього світу.

6

Захоплююче культурно-розважальна програма, щоб доповнити свої дослідження

Наші літні курси доповнюються ретельно зібраному графік заходів, покликаних забезпечити, щоб студенти весело провести час і зробити більшу частину свого часу в Оксфорді. Ці заходи включають Оксфорд класиків, таких як понтіровавшего і крокет.

7

Відвідайте сайти, такі як Warwick Castle, палацу Бленхейм і Стоунхендж

Всі програми включають в себе автобусні екскурсії в деяких чудових місць, в тому числі Стоунхендж, Замок Варвік і палацу Бленхейм, який є одним з найбільших будівель в світі.

Розташування

Оксфорд

Oxford Royale Academy

Address
St Catherine's College
Manor Road
Oxford OX1 3UJ

Оксфорд, Англія, Великобританія
Телефон
+44 845 130 6021

Яртон

Oxford Royale Academy

Address
Yarnton Manor
Church Lane
Yarnton OX5 1PY

Яртон, Англія, Великобританія
Телефон
+44 845 130 6021

Програми

Summer course
курс
Цей навчальний заклад також пропонує: