Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Oxford International College of Beauty , школа краси Великобританії . Oxford International College of Beauty заснований у 1990 році, є одним із найпрестижніших спеціалістів у галузі краси для виховання у Великобританії.

Oxford International College of Beauty пропонує студентам найвищу кваліфікацію у світі, є воротами до працевлаштування в деяких провідних курортах світу та кар'єри в екзотичних місцях, є невід'ємною частиною у галузі доставки індустрії краси з високопрофесійними терапевтами.

OICB користується завидною репутацією за високі професійні стандарти, результати виняткової експертизи та перспективи зайнятості. Краса та спа-індустрія пропонує вражаючі можливості для професійних терапевтів, а Oxford International College of Beauty - це місце для початку цієї подорожі відкриття.

Попит на викладання краси в терапії, стимульований популярними та захоплюючими кар'єрними можливостями в індустрії краси, сприяє успіху Oxford International College of Beauty .

Oxford International College of Beauty пропонує студентам найвищу кваліфікацію у світі, є воротами до роботи в деяких провідних країнах Скандинавії та провідних світових спортивних центрів та кар'єрах в екзотичних місцях, є невід'ємною частиною в галузі доставки індустрії краси з високопрофесійними терапевтами.

Oxford International College of Beauty насолоджуючись завидною репутацією за високі професійні стандарти, результати виняткової експертизи та перспективи зайнятості, надає ексклюзивну ексклюзивну терапію в області краси в Уітні, одному з найбільш привабливих ринкових міст Котсволдс.

Witney - це галасливе містечко з чудовими можливостями для магазинів, дозвілля, кінотеатрів, пабів та ресторанів. Ми знаходимося в межах легкої досяжності Оксфорда, палацу Бленхейм, красивих селищ Котсволда та всього півтори години з Лондона.

Oxford International College of Beauty нещодавно отримав статус "Premier College" ASIC та є зареєстрованим спонсором у Британській прикордонній установі.

Краса та спа-індустрія пропонує вражаючі можливості для професійних терапевтів, а Оксфордський інтернаціональний коледж краси - це місце для початку цієї подорожі відкриття.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Oxford International College of Beauty

Ці короткі курси, що ведуть до кваліфікації CIBTAC, настійно рекомендуються студентам, які прагнуть досягти найвищого рівня в терапії краси, приєднавшись до елітних терап ... [+]

Ці короткі курси, що ведуть до кваліфікації CIBTAC , настійно рекомендуються студентам, які прагнуть досягти найвищого рівня в терапії краси, приєднавшись до елітних терапевтів, що працюють у всьому світі. Кожен курс викладається 5 днів на тиждень (35 годин) протягом 4-6 місяців. Додаткове домашнє навчання потрібне для проектів, досліджень та перегляду.

Наші курси Повний курс:

Ці інтенсивні курси краси, що складаються 4-6 місяців на протязі 4-6 місяців, призводять до бажаної та визнаної на міжнародному рівні кваліфікації Британської конфедерації краси та косметології (CIBTAC), визнаної в більш ніж 19 країнах, а також з високо поважним сертифікатом коледжу OICB.... [-]

Великобританія Witney
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
4 - 6 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Oxford International College of Beauty

Курс кращої терапії краси, що веде до CIDESCO, CIBTAC ... [+]

Курс кращої терапії краси, що веде до CIDESCO, CIBTAC Курс викладається 5 днів на тиждень (35 годин) і включає естетичні процедури

Наш курс повного дня:

Цей повний робочий день 10-місячного тренінгу з вивчення інтенсивних інтенсивних курсів CIDESCO / CIBTAC призводить як до бажаної, так і міжнародної кваліфікації CIDESCO, визнаної більш ніж у 33 країнах світу. диплом CIBTAC, конфедерація краси та косметології, британська кваліфікація визнана у 19 країнах; і наш власний диплом OICB коледжу, визнаний для роботи у Великобританії.... [-]

Великобританія Witney
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
10 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
Oxford International College of Beauty

Цей семестровий курс "Краса терапія" ідеально підходить для тих, хто бажає навчатися за сумісництвом і як і раніше отримує національно визнану кваліфікацію. Курс призводи ... [+]

Цей семестровий курс "Краса терапія" ідеально підходить для тих, хто бажає навчатися за сумісництвом і як і раніше отримує національно визнану кваліфікацію. Курс призводить до отримання кваліфікації ITEC NVQ 2 рівня та кваліфікації OICB та включає в себе естетичні методи лікування та викладається 1 раз на тиждень протягом 1 академічного року.

Наш частий курс NVQ 2:

Ідеальний курс для тих, хто має інші зобов'язання, які віддають перевагу неповний робочий день. Навчальна програма особливо підходить для студентів, які бажають навчатися разом із сім'єю або роботою. Додаткове навчання вдома необхідне для тематичних досліджень, проектів, досліджень та перегляду.... [-]

Великобританія Witney
Серпень 2019
англійська
Заочне навчання
1 рік
Кампус
Детальніше англійською мовою