Oxford Bright Scholars

Введення

Прочитайте офіційний опис

Як все починалося ...

Великі ідеї часто народжуються під час навчання в умовах, які сприяють інноваціям і які приводять в дію волю, щоб робити речі по-іншому. Немає кращого місця для цього не відбудеться, ніж більшість видатний в світі навчальним закладом, в Оксфордському університеті. Oxford Яскраві Вчені, розроблені з багатьох розмов після того, як пізно вночі ходить додому зі старих бібліотек в Оксфорді, його засновники побувавши в процесі читання для їх ступенів. Об'єднувала пристрасть до освіти, ми визнали, що існують прогалини в знаннях і прагнули знайти способи, щоб заповнити їх в найбільш академічно і культурно збагачує чином.

По-перше, ми визнали необхідність розуміння впливу економічного і політичного ландшафту Китаю на іншій частині світу. Крім того, працюючи на великих міжнародних корпорацій себе, ми визнали, наскільки конкурентоспроможним це приєднатися до академічної і професійної арені, і що заявники повинні виділятися зі своїх однолітків якимось чином.

Беручи все це до уваги, ми маємо намір розробити цікаву і інтерактивну програму, яку ми могли б провести в економічному центрі Китаю, Шанхай. Так народилися наша Літня школа Програми. За допомогою нашої програми літньої школи в Китаї, ми маємо намір створити платформу, яка буде стимулювати яскравих студентів проявляти творчий підхід, щоб розвинути лідерські навички та бути краще виділятися зі своїх однолітків. Ми поставили на місії, щоб створити можливості для інтелектуально цікавих студентів не тільки отримати уявлення про обраної ними теми, а й дізнатися навички, які дозволять їм досягти успіху.

Тепер ми з нетерпінням чекаємо, щоб покласти наш план дій в силу, щоб гарантувати, що ми маємо успішний інавгураційній рік. Приєднуйтесь до нас в цій подорожі.

Наше вчення Філософія

В Оксфорді Брайт Вчених ми пишаємося тим, надаючи академічні курси та матеріали найвищої якості. Всі наші викладачі Оксфорд освіченими і застосувати свої навички та досвід, щоб забезпечити навчання на одному рівні зі стандартами Оксфорд.
У той час як ми ставимо високі премії на навчанні, ми розуміємо, що знання має обмежене застосування без практичного застосування. Наша методика навчання, таким чином, призначена для забезпечення реального використання світу, як ми включаємо відповідні глобальні питання і тематичні дослідження в усіх наших програм річної школи.
При цьому ми вважаємо, що обмін досвідом навчання в Оксфордському університеті і подорожі в усі куточки земної кулі з нашими студентами надає їм платформу, щоб встати на їх шляху, щоб стати глобальними громадянами.

Як Ви можете Максимізація Ваш час з нами

Активну участь і поділитися своїм досвідом зі своєї країни і культури.
Практикуйте свій мандарин, поговоривши з місцевими жителями.
Не бійтеся задавати питання. Це рідкісний можливість розширити свій погляд на світ.
Обмін контактні дані з іноземними студентами, які будуть приєднатися до Вас за програмою. Зробити друзями на все життя!
Випробуйте себе, думаючи про те, що ви дізнаєтеся, відноситься до реального світу.
Використовуйте вашу ініціативу в наших майстернях, щоб проривається ваші майбутні цілі.
Візьміть багато фотографій і ділитися ними з друзями і сім'єю, коли ви повернетеся додому.
Участь у розмові з нашою житлової команди, які складаються з нинішніх студентів і недавніх випускників Оксфордського університету.

Важливо відзначити, що Oxford Яскравий Вчені не є частиною або іншим чином афільованим з Оксфордським університетом.
Оксфорд Яскраві Вчені був заснований і в даний час управляє мережею випускників Оксфордського університету.
Навчання персоналу по будь-якими програмами Oxford Яскравий вчених або в даний час навчав і / або навчання або є випускниками Оксфордського університету.
лектори, запрошені Оксфорд Яскраві Вчених проведуть лекції та / або репетиторством позиції в Оксфордському університеті і / або є експертами галузі.
Інтерактивні класні помічники є випускниками Оксфордського університету і показали довгострокову прихильність підприємства та інноваційної діяльності в обраній ними галузі.
Пастирське персонал на наші програми в даний час студенти Оксфордського університету, хоча вони можуть бути спільно з місцевим двомовного персоналу, щоб забезпечити максимальний догляд і забезпечується увагу.

Розташування

Лондон

Address
Kemp House 152 -160 City Road,
EC1V 2NX Лондон, Англія, Великобританія