Of Course Learning

Введення

Прочитайте офіційний опис

Тут, в Звичайно ми вважаємо, що це краще, щоб дізнатися від фахівців і що кожна людина має свою сферу компетенції. Ми на місії, щоб хто-небудь, що вони хочуть, в будь-який час, в будь-якому місці дізнатися.

Вчителів експерт

Дивись і навчайся з тарифами експертів, які захоплені діляться своїми знаннями.

Дізнайтеся на будь-якому пристрої

Наш експерт навів підручники можна дивитися на планшетні ПК, мобільні або столі. Так тримати навчання, поки ви перебуваєте в дорозі!

На вимогу

Дізнайтеся в своєму власному темпі, коли і насолоджуватися довічний доступ до вашого курсу.

глобальне співтовариство

Взаємодія з провідними фахівцями і студентами з усього світу, де ви знаходитесь.

Коли почнеться мій курс? Всі наші курси є On Demand. Це означає, що ви можете отримати доступ до відео і навчальні матеріали на свій страх і зручності, коли і де завгодно! Там немає офіційних дат початку на курси, але чому б не дозволити вашим колегам студенти знають, що ви починаєте і те, що ваші цілі знаходяться в розділі коментарів вашого курсу.

Як довго мені доведеться доступ до курсу для? Ви маєте необмежений доступ до вашого курсу, поки він знаходиться на платформі звичайно. Там немає ніяких термінів і ми не будемо просити вас заплатити, щоб отримати доступ до нього протягом року!

Хто вчить мій курс? Команда звичайно в handpicks фахівців в різних галузях промисловості. Ми перевірити свої облікові дані, якість їх відео і те, що курс допоможе людям досягти. Якщо це не до наших надзвичайно високих стандартів, ви не знайдете його на платформу.

Розташування

Великобританія Інтернет

Address
Великобританія Інтернет, Великобританія

США Інтернет

Address
США Інтернет, США