Прочитайте офіційний опис

Тут, в Звичайно ми вважаємо, що це краще, щоб дізнатися від фахівців і що кожна людина має свою сферу компетенції. Ми на місії, щоб хто-небудь, що вони хочуть, в будь-який час, в будь-якому місці дізнатися.

Вчителів експерт

Дивись і навчайся з тарифами експертів, які захоплені діляться своїми знаннями.

Дізнайтеся на будь-якому пристрої

Наш експерт навів підручники можна дивитися на планшетні ПК, мобільні або столі. Так тримати навчання, поки ви перебуваєте в дорозі!

На вимогу

Дізнайтеся в своєму власному темпі, коли і насолоджуватися довічний доступ до вашого курсу.

глобальне співтовариство

Взаємодія з провідними фахівцями і студентами з усього світу, де ви знаходитесь.

Коли почнеться мій курс? Всі наші курси є On Demand. Це означає, що ви можете отримати доступ до відео і навчальні матеріали на свій страх і зручності, коли і де завгодно! Там немає офіційних дат початку на курси, але чому б не дозволити вашим колегам студенти знають, що ви починаєте і те, що ваші цілі знаходяться в розділі коментарів вашого курсу.

Як довго мені доведеться доступ до курсу для? Ви маєте необмежений доступ до вашого курсу, поки він знаходиться на платформі звичайно. Там немає ніяких термінів і ми не будемо просити вас заплатити, щоб отримати доступ до нього протягом року!

Хто вчить мій курс? Команда звичайно в handpicks фахівців в різних галузях промисловості. Ми перевірити свої облікові дані, якість їх відео і те, що курс допоможе людям досягти. Якщо це не до наших надзвичайно високих стандартів, ви не знайдете його на платформу.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Of Course Learning

Світ косметики величезний і заплутаним, але це не повинно зайняти роки навчання і бездонною гаманці виглядати дивно. Цей курс не дадуть Вам взяти під контроль величезного ... [+]

Світ косметики величезний і заплутаним, але це не повинно зайняти роки навчання і бездонною гаманці виглядати дивно. Цей курс не дадуть Вам взяти під контроль величезного масиву варіантів там, і виглядати краще день за днем!

Дізнайтеся, як побудувати макіяж рутини з Луїзою, яка відповідає вашому житті зайнятий і не зірвати банк! Луїза провів роки тралення YouTube і в Інтернеті для кращих рекомендацій і використовував її експертизу розвинути цю видатну курс.... [-]

Великобританія UK Online США USA Online
Відкритий конкурс
англійська
Заочне навчання
Онлайн
Детальніше англійською мовою