Nottingham English School

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ноттінгем англійської школи (РЕШ) є постачальником фахівець англійської мови навчання, заснованого в Ноттінгемі центру міста. Школа є академічним відділом невід'ємною частиною New College Nottingham, заснований на історичному Адамс будівлю в районі Лейс-Маркет міста.

РЕШ пропонує Британська Рада акредитований навчання англійській мові і є членом English UK даючи студентам гарантію якості навчання вони отримають. Це допомагає багатьом іноземним студентам вивчати англійську мову, щоб бути більш впевненим і поліпшити їх читання, письмо, говоріння та вміння слухати.

Ноттінгем є улюбленим місцем для Великобританії та іноземних студентів, як це пропонує багато можливостей і великий рівень освіти. Щороку сотні студентів вибирають Ноттінгем англійської школи і на сьогоднішній день, студенти приїхали з більш ніж 80 різних країн

Гнучкі курси англійської мови, щоб задовольнити вас

Ноттінгем школа англійської пропонує Загальна англійська, IELTS, KET і PET підготовку та англійської мови Літня школа. Більшість курсів можна почати в будь понеділок і закінчити яку тему в п'ятницю до мінімуму 2-4 тижнів дослідження. У нас є команда кваліфікованих викладачів CELTA, чиї колективні знання і досвід, щоб ми поставляємо викладання у відповідності зі стандартами Британської Ради.

Наші об'єкти

Наші об'єкти були нещодавно відремонтовані і в рамках Нью-Коледж Ноттінгем (NCN), один з найбільших державних фінансується коледжів у Великобританії, і домашній офіс Надійний спонсор, ви можете бути впевнені, що ми пропонуємо теплий прийом, хороше співвідношення ціни і верхньої Якість навчання.

Розташування

Ноттінгем

Nottingham English School

Address
New College Nottingham
The Adams Building,
Stoney Street

NG1 1NG Ноттінгем, Англія, Великобританія
Телефон
+44 (0) 115 8380596