NCUK

Введення

Прочитайте офіційний опис

Вищі навчальні заклади, підготовлені університетами для іноземних студентів, щоб досягти успіху в університеті.

Ваш найкращий шлях до університету.

NCUK унікальний у вищій освіті. Ми були засновані групою провідних британських університетів. Ми прагнемо допомогти іноземним студентам отримати кваліфікацію, яка гарантує доступ до університетів Великобританії та всього світу. Ми також даємо студентам навички та досвід, необхідні для того, щоб найкращим чином розпочати навчання в університеті та досягти успіху у своїй вибраній галузі навчання.

Студенти NCUK отримують вигоду від безпосереднього контакту з представниками університету та повною службою працевлаштування, включаючи клірингову підтримку, якщо це необхідно. Ми завжди діємо у ваших інтересах, допомагаючи вам реалізовувати свої мрії та амбіції в університеті - і в майбутній кар'єрі.

Гарантований доступ до тисяч дипломних курсів.

Наша кваліфікація визнана університетами NCUK а також більшістю інших учасників у Великій Британії, включаючи багатьох в Russell Group, а також університетами на міжнародному рівні. І набагато більше, ніж інші кваліфікації, вони готують вас до вдалого запуску.

Якщо ви шукаєте місце як ступінь бакалавра або аспірантури, наша кваліфікація та гарантований доступ є найкращими. Вони розроблені у співпраці з нашими університетами та поєднують високі академічні стандарти з мовними, навчальними, соціальними та культурними навичками.

Ви можете навчатися у вашій країні або в одному з наших навчальних центрів у Великобританії та Європі, навчаються гарантованими якістю партнерами, стандарти яких високі, ніж наші. І наша кваліфікація підтримується фантастичним рівнем сервісу та підтримки, а також видатним 30-річним досвідом роботи.

З 1987 року NCUK поставив понад 30000 іноземних студентів на широкий спектр курсів університетських дипломів, і наш послужний список є те, на що ми надзвичайно пишаємося!

NCUK є тут, щоб переконатися, що Ви входите і зайдете. Ми допоможемо вам знайти своє ідеальне місце в університеті Великобританії.

Розташування

Манчестер

Address
NCUK
Room E43
Sackville St Building
The University of Manchester
Sackville St

M1 3BU Манчестер, Англія, Великобританія
Телефон
+44 (0)161 306 8897