Прочитайте офіційний опис

Вищі навчальні заклади, підготовлені університетами для іноземних студентів, щоб досягти успіху в університеті.

Ваш найкращий шлях до університету.

NCUK унікальний у вищій освіті. Ми були засновані групою провідних британських університетів. Ми прагнемо допомогти іноземним студентам отримати кваліфікацію, яка гарантує доступ до університетів Великобританії та всього світу. Ми також даємо студентам навички та досвід, необхідні для того, щоб найкращим чином розпочати навчання в університеті та досягти успіху у своїй вибраній галузі навчання.

Студенти NCUK отримують вигоду від безпосереднього контакту з представниками університету та повною службою працевлаштування, включаючи клірингову підтримку, якщо це необхідно. Ми завжди діємо у ваших інтересах, допомагаючи вам реалізовувати свої мрії та амбіції в університеті - і в майбутній кар'єрі.

Гарантований доступ до тисяч дипломних курсів.

Наша кваліфікація визнана університетами NCUK а також більшістю інших учасників у Великій Британії, включаючи багатьох в Russell Group, а також університетами на міжнародному рівні. І набагато більше, ніж інші кваліфікації, вони готують вас до вдалого запуску.

Якщо ви шукаєте місце як ступінь бакалавра або аспірантури, наша кваліфікація та гарантований доступ є найкращими. Вони розроблені у співпраці з нашими університетами та поєднують високі академічні стандарти з мовними, навчальними, соціальними та культурними навичками.

Ви можете навчатися у вашій країні або в одному з наших навчальних центрів у Великобританії та Європі, навчаються гарантованими якістю партнерами, стандарти яких високі, ніж наші. І наша кваліфікація підтримується фантастичним рівнем сервісу та підтримки, а також видатним 30-річним досвідом роботи.

З 1987 року NCUK поставив понад 30000 іноземних студентів на широкий спектр курсів університетських дипломів, і наш послужний список є те, на що ми надзвичайно пишаємося!

NCUK є тут, щоб переконатися, що Ви входите і зайдете. Ми допоможемо вам знайти своє ідеальне місце в університеті Великобританії.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Preparatory Year

NCUK

Математика для бізнесу Математика для машинобудування Математика для науки Далі Математика біологія хімія ... [+]

Математика для бізнесу Математика для машинобудування Математика для науки Далі Математика біологія хімія [-]
Великобританія Manchester
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
6 - 24 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою
NCUK

Скільки часу це займе? Англійська для академічних цілей Або: ... [+]

Скільки часу це займе? Англійська для академічних цілей

Або:

[-]
Великобританія Manchester
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
6 - 9 місяці
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

NCUK

Програма виняткової якості, розроблена для університетів та для університетів. Кваліфікація підготовки магістрів є найкращою підготовкою до успіху на обраному ступені піс ... [+]

Програма виняткової якості, розроблена для і для університетів

Кваліфікація підготовки магістра є найкращою підготовкою до успіху в обраному ступені післядипломної освіти та у вашій майбутній кар'єрі - це гарантує, що ви отримаєте та отримаєте.

Підготовка магістра для:Будь хто бажаючий щоб покращити їхній рівень англійської мови перед поступництвом ступінь програмиТі, хто бажає забезпечити академічні навички, необхідні для успішного післядипломного навчання англійською мовоюБудь хто бажаючий покращують їхню кар'єру Pathway або перспективи через розвиток вміння та аспірантураРоботодавці / спонсори прагнуть вдосконалити свою робочу силу через аспірантуру і хочуть єдине рішення з підготовкою академічної та мовної підготовки та процесом застосуванняПереваги кваліфікації підготовки магістраГарантується прогрес до тисяч магістрів у провідних університетах. Забираєш, чи ви отримаєте місцеУнікальний універсальний прикладний сервіс. Знижує навантаження на застосування до кожного університету окремо і намагається знайти потрібну точку зоруНаукові навички та знання та вміння з англійської мови потребують успіху на кваліфікації PG. Забезпечує вас не тільки вступ, але і готові продовжувати навчання - деякі з наших студентів кажуть, що вони були краще підготовлені, ніж студенти ВеликобританіїЩо таке підготовка магістра?... [-]
Великобританія Manchester
інформація
англійська
Денне навчання
10 - 30 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

NCUK Overview

Address
NCUK Room E43 Sackville St Building The University of Manchester Sackville St
M1 3BU Manchester, England, Великобританія
Веб-сайт
Телефон
+44 (0)161 306 8897