Moreton Morrell College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наш Мортон Моррелл коледж охоплює 750 акрів сільській місцевості і є домом для багатьох наших студентів на суші.

750 акрів сільській місцевості Робоча комерційна ферма Стійло для більш ніж 100 коней Конярство терапія і реабілітаційний центр У приміщенні школи, крита відкрита школа, велика відкрита арена і їзда коні ходок Спеціально розроблений блок навчання кузня Традиційний кам'яний горн і повністю обладнана кузня місця проживання диких тварин, включаючи ліси, водно-болотних угідь і пасовищ Центри для садівництва і ветеринарного догляду за хворими, а також великий центр по захисту тварин Будівництво об'єкта з відкритому майданчику цеху для цегляної кладки, теслярські та мульти-Скіллінг Бібліотека гуртожитки міжвузівських транспорт Нові спортивні споруди для 2016

Курси для випускників шкіл, ступеня курсів і короткострокових курсів всі пропоновані в Мортон Моррелл College.

Наведений нижче перелік не може бути вичерпним, і багато хто з цих предметів працюють на різних рівнях.

Агрономія Захист здоров'я тварин і Vet Nursing Кладка, і столярних виробів Сільська місцевість і навколишнє середовище Конярство і ковальського Флористика і Букетов Лісове господарство, Дерево управління і Лісівництво Спорт, Спорт терапія, Фітнес і відпочинок

коледж інформація

Для того, щоб підтримати наших студентів в своїх дослідженнях у нас є спеціалізовані ресурси і кошти.

Наші послуги кінські складається з стійла понад 100 коней, критий школи, критий відкрита школа, великий відкритий манеж і кінь Уолкер. У нас також є вбудований блок мета викладання кузня, і наша ковальського область має репутацію одного з кращих у Великобританії.

У нас є повний робочий ферми, яка є незалежною комерційною одиниці, що дозволяє студентам отримати реальний практичний досвід роботи з великим молочного стада.

У нас також є повністю обладнана ковку від того, де ми проводимо наші курси ковальської справи.

Для студентів сільській місцевості у нас є місця проживання диких тварин, включаючи ліси, водно-болотних угідь і пасовищ.

Є спеціально побудованому центри для садівництва і ветеринарного догляду за хворими, а також великий центр із захисту тварин.

Кампус також знаходиться будівельний об'єкт, який має відкритий семінар області для цегляної кладки, теслярські та мульти-Скіллінг.

Бібліотека розташована в колишньому поло школі і забезпечує до найдрібніших ресурсів для всіх студентів.

Наші спортивні школи засновані на Мортон Моррелл і дати всім студентам можливість взяти участь в спорті поряд з їх курсу. Є два рівні членства: Performance Academy, відкриті для всіх студентів і Elite Академії для студентів з потенційним або попередній елітний спортивний досвід.

Студенти цього центру мають тенденцію залишатися в гуртожитках, які перебувають на території кампуса. Є п'ять залів з номерами для 270 студентів.

Міжвузівських транспорт забезпечений з хорошими зв'язками з і від університетського містечка Leamington Spa.

Розташування

Уорвік

Address
Moreton Morrell College,
Moreton Morrell,
Warwick

CV35 9BL Уорвік, Англія, Великобританія