Mobility Oil & Gas Limited

Введення

Прочитайте офіційний опис

Постачальники послуг до нафтової і газової промисловості

Огляд

Заснована в Лондоні, мобільність нафти і газу надає комплексні послуги для світової нафтової і газової промисловості в області нафтового машинобудування консалтингу та навчання.

Ми акредитовані Британською радою з акредитації для незалежних подальшому і вищу освіту в коротких постачальника курсу.

Наша команда консультантів з багаторічним досвідом в нафтовій і газовій промисловості будуть оснащувати вас, щоб стати більш ефективним в досягненні цілей бізнесу. Наша Нафта і Газ консультації з технічними фахівцями зрозуміти в нафтовій промисловості і пропонувати рішення для розвідки і видобутку діяльності. Наші консультанти надають спеціалізовані послуги консультаційні і доставити навчальні курси, які відповідають на виклики нафтової і газової промисловості в 21-му столітті.

Як Провайдери нафти і газу Навчання, наші нафтової промисловості короткі курси орієнтовані на розвиток знань, навичок і компетенцій співробітників. Ми працюємо з організаціями, щоб зрозуміти їх вимоги до професійної підготовки, розробити і впровадити навчальний план, щоб подолати розрив.

Унікальний професійний сервіс Наша команда консультантів і співробітників зрозуміти необхідність поставити значення світового класу за конкурентоспроможними цінами. Ми докладаємо всіх зусиль, щоб гарантувати, що ми перевищить ваші очікування і створити цінність для організації кожного разу.

Інноваційні рішення Ми пропонуємо інноваційні рішення, де ми думаємо, вони збігаються з вашим організаційної стратегії, але ми завжди пріоритети ваші вимоги. Наш експерт команда консультантів є досвід, щоб допомогти вам визначити проблемні області і працювати з вами, щоб забезпечити правильні рішення.

Комплексний портфель послуг

Ми надаємо консультаційні послуги в нафтовій і газовій промисловості області розробки рішень для підтримки нафтових і газових родовищ і видобутку. Наші Нафта і Газ професійні короткострокові курси призначені для навчання персоналу, щоб забезпечити безперервне виконання і розвиток як вони відповідають кожен день проблеми в нафтовій промисловості. Оскільки нафту і закупівель газу є одним з основних напрямків нашого бізнесу, ми джерело для устаткування, використовуваного в нафтовій і газовій промисловості, як для національних і комерційних нафтових компаній.

Розташування

Лондон

Address
London Office
Suite 17705
Lower Ground Floor
145-157 St John Street
EC1V 4PW

Лондон, Англія, Великобританія

Лідс

Address
Leeds Office
Enterprise House
Education Road
LS7 2AH

Лідс, Англія, Великобританія