Melton College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Майже 55 років студенти приїхали Мелтон коледж вчити English в Йорк. Коледж Знаходиться в житловій частині міста, далеко від переповненого торгового району, це є Тільки IELTS центр в Йорку. Ми також є Іспит-центр Cambridge ESOL. У нас є цілий ряд курсів для студентів будь-якого віку та здібностей. Ми пропонуємо проживання в сім'ях та пропонуємо підтримку тим, хто віддає перевагу самообслуговуванням. Наші співробітники Студентських служб прагнуть допомогти вам максимально використати свій час із нами.

Коледж

Коледж організує високоякісні курси англійської мови для будь-якого віку та на всіх рівнях.

У нас є загальноосвітні курси англійської мови, курси для дорослих та молодших курсів та курси для відпочинку більше 50-х років, часто з особливими додатковими програмами.

У Melton College ми маємо кваліфікацію та досвід, щоб допомогти вам максимально використати свій час в Англії. На додаток до уроків на уроках, ми організовуємо різноманітні соціальні заходи, екскурсії, заходи та супроводжуємо відвідування визначних місць в Йорку. Коледж Мелтон знаходиться у вікторіанській будівлі, обережно перебудованій та має широкі приватні ландшафтні підстави, проте це лише за декілька хвилин ходьби від центру Йорку.

Протягом багатьох років ми розробили наше будівництво та основи для задоволення змінних потреб наших студентів. У нашому прекрасному саду студенти можуть навчатися у спокої, займатися тенісом, баскетболом і настільним тенісом або просто відпочити! Ми використовуємо нашу велику терасу для барбекю та інших соціальних заходів.

Коледж має чудово обладнані аудиторії, театр лекцій, бібліотеку, комп'ютерний зал, загальні кімнати, консерваторії, центр самообслуговування, кафе та безкоштовний бездротовий доступ до Інтернету (Wi-Fi).

Все це в одному будинку, просторі, безпечно і безпечно!

Розташування

Йорк

Address
137 Holgate Road
YO24 4DH Йорк, Англія, Великобританія