Прочитайте офіційний опис

Ключові факти

MCSE була відкрита в 2005 році в Центрі Манчестер Сіті, і з тих пір ми були з ентузіазмом вітали студентів з усього світу у теплу та дружню школу. Ми акредитовані Британською Радою - це ваша впевненість у стандартній якості англійської школи. Ми також активні члени англійської мови.

MCSE - провідний постачальник якісних курсів англійської мови, що надають багато веселощів, а також соціальні програми, з тим щоб ви могли максимально досягти результатів у Манчестері. MCSE також є тестовим центром PASSWORD - учасники тестування отримують цінний сертифікат, щоб надати докази свого рівня англійської мови.

Місцезнаходження

Ми розташовані в центрі Манчестера, просто перед видатними садами Piccadilly. Найбільша центральна школа в Манчестері.

Наше завдання

Ми прагнемо формувати та надихати мрії наших студентів, забезпечуючи найкращу мовну освіту в стимулюючому і сприятливому середовищі, а також пропонувати можливості для освітнього, особистого та культурного розвитку.

Курси

Ми пропонуємо широкий вибір курсів англійської мови - від загальноосвітньої англійської до підготовки іспиту до професійної підготовки англійської мови.

 • Загальна англійська
 • IELTS
 • Ділова англійська
 • Підготовка іспиту в Кембриджі
 • Один до одного
 • Корпоративний
 • Спеціальні курси

Засоби

 • Зручні та сучасні класи з інтерактивними дошками та доступом до Інтернету
 • Бібліотека
 • Комп'ютерний зал
 • Три розслаблюючі кав'ярні для спілкування під час перерви.
 • Помешкання для молитви та споглядання.

Академічні ресурси

 • Граматичні книги, щоб шукати певну область теми складності
 • Словники для всіх рівнів
 • Читачі, щоб покращити свої навички читання

Соціальна діяльність

Соціальні заходи проводяться щотижня та кожного вихідного дня. Ми також пропонуємо одноденні та вихідні екскурсії до таких місць, як Ліверпуль, Лідс, Пік Район, Честер та Единбург (подорож у вихідні дні з однієї ночі в хостелі включена). Кожного тижня ми намагаємося проводити різні заходи, а раз на місяць ми організуємо вечерю зі студентами та вчителем, щоб спілкуватися та практикувати англійську мову. Заходи є безкоштовними і включені в шкільний пакет, але деякі з них можуть понести додаткові витрати.

Розміщення

У MCSE ми раді запропонувати високоякісні сімейні господарі та житлові приміщення для всіх наших студентів. Забезпечення якісного місця для відпочинку та навчання - це частина нашого зобов'язання забезпечити кожному студенту незабутній час з нами. Гості зможуть задовольнити дієтичні вимоги та спеціальні вимоги, включаючи халяльні та вегетаріанські страви.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Summer course

Manchester Central School of English

Вивчайте пресесійний курс в Manchester Central School of English в Manchester Central School of English сьогодні! ... [+]

Огляд:

Manchester Central School of English дуже рада, що об'єдналася з низкою університетів, які погодилися прийняти наші сертифікати як свідчення рівня англійської мови. Це означає, що будь-яка особа, яка звернулася до університету-партнера, не потребуватиме проведення передсесійного курсу або мовного тесту, щоб задовольнити вимоги мови для вступу.

Що це означає:

Коли ви приєднуєтесь до Manchester Central School of English , повідомте нам, якщо ви зацікавлені в поданні заяв до будь-якого з університетських шкіл, або якщо ви вже подали заявку та маєте пропозицію. Потім ми зможемо допомогти вам зіставити ваш англійський прогрес, щоб досягти рівня, необхідного для прийняття на ваш курс. Як тільки ви досягнете необхідного рівня, ми надамо вам сертифікат з звітом, який показує ваш конкретний рівень мови, і це буде прийнято вищезгаданими університетами.... [-]

Великобританія Manchester
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
7 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Manchester Central School of English

Міжнародна система тестування з англійської мови (IELTS) - це випробуваний в світі тест на англійську мову. Понад 1,4 мільйони кандидатів проводять іспит щорічно, щоб роз ... [+]

Що це?

Міжнародна система тестування з англійської мови (IELTS) - це випробуваний в світі тест на англійську мову. Понад 1,4 мільйони кандидатів проводять іспит щорічно, щоб розпочати свої подорожі в міжнародну освіту та зайнятість.

Рівень фундації: Студенти, які бажають прийняти цей курс, повинні мати середній рівень (CEF B1 - оцінка 33-39 на іспиті).

Вищий рівень: Студенти, які хочуть пройти цей курс, повинні мати рівень верхнього та середнього рівня (CEF B2 - оцінка 40-45 на іспиті).... [-]

Великобританія Manchester
Відкритий конкурс
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою
Manchester Central School of English

Курс ділової англійської мови на MCSE призначений для надання студентам практичних навичок та рівня комунікацій, необхідних для успіху в англомовній міжнародній бізнес-се ... [+]

Огляд

Курс ділової англійської мови на MCSE призначений для надання студентам практичних навичок та рівня комунікацій, необхідних для успіху в англомовній міжнародній бізнес-середовищі.

Цілі курсу

Курс ділової англійської мови на MCSE готує студентів до роботи на міжнародному рівні у різних сферах бізнесу:

викладання учнів як використовувати англійську мову в ділових середовищахвивчення найрізноманітніших бізнес-тем, таких як організація зустрічей, посадові інструкції, мотивація персоналу, підбір персоналу, написання листа, електронний бізнес, ділова етикарозвиток ключових мовних навичок та навичок міжкультурного спілкування завдяки бізнес-цільовим завданнямстимулювання креативного мислення та аналізу шляхом вирішення реальних ситуацій роботи... [-]
Великобританія Manchester
Відкритий конкурс
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою

MCSE is the place to be!

MCSE Confusing Words

Football

Address
2nd Floor, Royal Buildings
M2 3AN Manchester, England, Великобританія
Веб-сайт
Телефон
+ 44 (0) 161 236 75 75