Прочитайте офіційний опис

Ключові факти

MCSE була відкрита в 2005 році в Центрі Манчестер Сіті, і з тих пір ми були з ентузіазмом вітали студентів з усього світу у теплу та дружню школу. Ми акредитовані Британською Радою - це ваша впевненість у стандартній якості англійської школи. Ми також активні члени англійської мови.

MCSE - провідний постачальник якісних курсів англійської мови, що надають багато веселощів, а також соціальні програми, з тим щоб ви могли максимально досягти результатів у Манчестері. MCSE також є тестовим центром PASSWORD - учасники тестування отримують цінний сертифікат, щоб надати докази свого рівня англійської мови.

Місцезнаходження

Ми розташовані в центрі Манчестера, просто перед видатними садами Piccadilly. Найбільша центральна школа в Манчестері.

Наше завдання

Ми прагнемо формувати та надихати мрії наших студентів, забезпечуючи найкращу мовну освіту в стимулюючому і сприятливому середовищі, а також пропонувати можливості для освітнього, особистого та культурного розвитку.

Курси

Ми пропонуємо широкий вибір курсів англійської мови - від загальноосвітньої англійської до підготовки іспиту до професійної підготовки англійської мови.

 • Загальна англійська
 • IELTS
 • Ділова англійська
 • Підготовка іспиту в Кембриджі
 • Один до одного
 • Корпоративний
 • Спеціальні курси

Засоби

 • Зручні та сучасні класи з інтерактивними дошками та доступом до Інтернету
 • Бібліотека
 • Комп'ютерний зал
 • Три розслаблюючі кав'ярні для спілкування під час перерви.
 • Помешкання для молитви та споглядання.

Академічні ресурси

 • Граматичні книги, щоб шукати певну область теми складності
 • Словники для всіх рівнів
 • Читачі, щоб покращити свої навички читання

Соціальна діяльність

Соціальні заходи проводяться щотижня та кожного вихідного дня. Ми також пропонуємо одноденні та вихідні екскурсії до таких місць, як Ліверпуль, Лідс, Пік Район, Честер та Единбург (подорож у вихідні дні з однієї ночі в хостелі включена). Кожного тижня ми намагаємося проводити різні заходи, а раз на місяць ми організуємо вечерю зі студентами та вчителем, щоб спілкуватися та практикувати англійську мову. Заходи є безкоштовними і включені в шкільний пакет, але деякі з них можуть понести додаткові витрати.

Розміщення

У MCSE ми раді запропонувати високоякісні сімейні господарі та житлові приміщення для всіх наших студентів. Забезпечення якісного місця для відпочинку та навчання - це частина нашого зобов'язання забезпечити кожному студенту незабутній час з нами. Гості зможуть задовольнити дієтичні вимоги та спеціальні вимоги, включаючи халяльні та вегетаріанські страви.

Доступні навчальні програми:
англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Summer course

Manchester Central School of English

2018 Юнацька літня школа, Peel Park, Салфордський університетський кампус ... [+]

Огляд2018 Юнацька літня школа, Peel Park, Салфордський університетський кампусВік 11-17 років8 липня - 18 липня

Курс15 годин загальних уроків англійської мови на тижденьКваліфіковані викладачіМаксимум 15 студентів на класСертифікат завершення курсуПовна соціальна програма:1 повний екскурсійний день1 півдня екскурсія4 денні заходиПроживання в повному пансіонаті:На кампусіСучасні номери та будівліОкрема ванна кімнатаУ вартість входить: сніданок, гарячі обіди та вечеряПодальші перевагиПрограма повністю поставляється на кампусіМанчестерський автобусний квитокСервіс UM та трансфер з аеропорту можна організувати... [-]
Великобританія Manchester
Липень 2019
англійська
Денне навчання
11 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Manchester Central School of English

Міжнародна система тестування з англійської мови (IELTS) - це випробуваний в світі тест на англійську мову. Понад 1,4 мільйони кандидатів проводять іспит щорічно, щоб роз ... [+]

Що це?

Міжнародна система тестування з англійської мови (IELTS) - це випробуваний в світі тест на англійську мову. Понад 1,4 мільйони кандидатів проводять іспит щорічно, щоб розпочати свої подорожі в міжнародну освіту та зайнятість.

Рівень фундації: Студенти, які бажають прийняти цей курс, повинні мати середній рівень (CEF B1 - оцінка 33-39 на іспиті).

Вищий рівень: Студенти, які хочуть пройти цей курс, повинні мати рівень верхнього та середнього рівня (CEF B2 - оцінка 40-45 на іспиті).... [-]

Великобританія Manchester
Відкритий конкурс
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою
Manchester Central School of English

Курс ділової англійської мови на MCSE призначений для надання студентам практичних навичок та рівня комунікацій, необхідних для успіху в англомовній міжнародній бізнес-се ... [+]

Огляд

Курс ділової англійської мови на MCSE призначений для надання студентам практичних навичок та рівня комунікацій, необхідних для успіху в англомовній міжнародній бізнес-середовищі.

Цілі курсу

Курс ділової англійської мови на MCSE готує студентів до роботи на міжнародному рівні у різних сферах бізнесу:

викладання учнів як використовувати англійську мову в ділових середовищахвивчення найрізноманітніших бізнес-тем, таких як організація зустрічей, посадові інструкції, мотивація персоналу, підбір персоналу, написання листа, електронний бізнес, ділова етикарозвиток ключових мовних навичок та навичок міжкультурного спілкування завдяки бізнес-цільовим завданнямстимулювання креативного мислення та аналізу шляхом вирішення реальних ситуацій роботи... [-]
Великобританія Manchester
Відкритий конкурс
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою

MCSE is the place to be!

MCSE Confusing Words

Football

Address
2nd Floor, Royal Buildings
M2 3AN Manchester, England, Великобританія
Веб-сайт
Телефон
+ 44 (0) 161 236 75 75