Makers Academy

Введення

Прочитайте офіційний опис

Наша історія

Творці Академія була заснована Євгеном Шадчнев і Роб Джонсон, коли вони зустрілися в Forward лабораторіях. Євген був класично навчених розробник програмного забезпечення і, як він намагався побудувати свою команду він виявив відсутність кваліфікованих розробників на ринку. У той же час, Роб вчив сам програмувати через книгу на Objective C і йому було потрібно 9 місяців і 30 годин на тиждень, щоб пройти через це. Розмова між ними змусило їх зрозуміти, що в той час як наукові програми комп'ютерні були хороші при бурінні студентів з теорією, вони навчали людей, щоб стати комп'ютерні науки професора замість програмістів, і щось повинно було бути зроблено.

Близько 4 місяців після цієї розмови вони почали свій перший когорту - в лютому 2013 року - створення Makers академії - альтернативу університету і професійного маршруту в роботу в якості веб-розробника, дозволяючи людям перейти кар'єри і навчитися коду в 3 гіпер-інтенсивний місяців. Творці академія тепер збирається протягом 2 років і закінчив більше 400 студентів.

Що ми робимо

Ми вважаємо, що навчання коду складається з набагато більше, ніж просто матеріалів ми забезпечуємо і навчального плану, який ми створили. Ми в даний час використовують суміш майстерень, вправ, проектів, класних секційних засідань і вичерпаним тиждень викликів, щоб допомогти нашим студентам зрозуміти програмування. Занурення среда, володіючи експертні тренери на руках весь день і сполучення з іншими студентами все ключ до нашого освітнього процесу.

Студенти мають можливість звернутися до нашої частини Лондона (Makers Academy) або 100% нашої онлайн-передплати (Makers Academy Remote).

Розташування

Лондон

Address
50-52 Commercial St
E1 6LT Лондон, Англія, Великобританія

Програми