Прочитайте офіційний опис

Ключові факти

MC Academy була відкрита в 2005 році в центрі Манчестер Сіті і з тих пір ми з ентузіазмом приймаємо студентів з усього світу в нашу теплу і дружню школу. Ми акредитовані Британською Радою - що є Вашим запевненням стандартної якості англійської школи. Ми також є активними членами EnglishUK.

MC Academy є провідним постачальником якісних курсів англійської мови, які пропонують безліч розваг та соціальних програм, щоб ви могли досягти максимуму з Манчестера. MC Acamedy - це також тестовий центр PASSWORD - учасники тестів отримують цінну сертифікацію для підтвердження рівня англійської мови.

Місцезнаходження

Ми розташовані в центрі Манчестера, просто перед видатними садами Piccadilly. Найбільша центральна школа в Манчестері.

Наше завдання

Ми прагнемо формувати та надихати мрії наших студентів, забезпечуючи найкращу мовну освіту в стимулюючому і сприятливому середовищі, а також пропонувати можливості для освітнього, особистого та культурного розвитку.

Курси

Ми пропонуємо широкий вибір курсів англійської мови - від загальноосвітньої англійської до підготовки іспиту до професійної підготовки англійської мови.

 • Загальна англійська
 • IELTS
 • Ділова англійська
 • Підготовка іспиту в Кембриджі
 • Один до одного
 • Корпоративний
 • Спеціальні курси

Засоби

 • Зручні та сучасні класи з інтерактивними дошками та доступом до Інтернету
 • Бібліотека
 • Комп'ютерний зал
 • Три розслаблюючі кав'ярні для спілкування під час перерви.
 • Помешкання для молитви та споглядання.

Академічні ресурси

 • Граматичні книги, щоб шукати певну область теми складності
 • Словники для всіх рівнів
 • Читачі, щоб покращити свої навички читання

Соціальна діяльність

Соціальні заходи проводяться щотижня та кожного вихідного дня. Ми також пропонуємо одноденні та вихідні екскурсії до таких місць, як Ліверпуль, Лідс, Пік Район, Честер та Единбург (подорож у вихідні дні з однієї ночі в хостелі включена). Кожного тижня ми намагаємося проводити різні заходи, а раз на місяць ми організуємо вечерю зі студентами та вчителем, щоб спілкуватися та практикувати англійську мову. Заходи є безкоштовними і включені в шкільний пакет, але деякі з них можуть понести додаткові витрати.

Розміщення

В MC Academy ми раді запропонувати всім нашим студентам житло високого стандарту та житло. Надання якісного простору для відпочинку та навчання є частиною нашого зобов’язання забезпечити, щоб кожен студент провів з нами незабутній час. Дієтичні вимоги та особливі запити легко задовольняти, включаючи їжу халяль та вегетаріанські страви.

Доступні навчальні програми:
 • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Summer course

MC Academy

Навчіться досесійного курсу в MC Academy сьогодні! ... [+]

Огляд:

MC Academy рада, що об'єдналася з низкою університетів, які погодились прийняти наші сертифікати як докази рівня англійської мови. Це означає, що кожному, хто подав заявку в університет, що займається партнером, не потрібно буде проходити передсесійний курс або мовний тест, щоб задовольнити вимоги до вступу до мови.

Що це означає:

Коли ви приєднаєтесь до MC Academy , повідомте нас, якщо ви зацікавлені подати заявку в будь-який із шкільних партнерів, або якщо ви вже подали заявку та маєте пропозицію. Тоді ми можемо допомогти вам відобразити ваш англійський хід для досягнення рівня, необхідного для прийняття на ваш курс. Як тільки ви досягнете необхідного рівня, ми видамо вам сертифікат із звітом, який показує ваш конкретний рівень мови, і це буде прийнято вищезгаданими університетами.... [-]

Великобританія Манчестер
Серпень 2020
англійська
Денне навчання
7 днів
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

MC Academy

Міжнародна система тестування з англійської мови (IELTS) - це випробуваний в світі тест на англійську мову. Понад 1,4 мільйони кандидатів проводять іспит щорічно, щоб роз ... [+]

Що це?

Міжнародна система тестування з англійської мови (IELTS) - це випробуваний в світі тест на англійську мову. Понад 1,4 мільйони кандидатів проводять іспит щорічно, щоб розпочати свої подорожі в міжнародну освіту та зайнятість.

Рівень фундації: Студенти, які бажають прийняти цей курс, повинні мати середній рівень (CEF B1 - оцінка 33-39 на іспиті).

Вищий рівень: Студенти, які хочуть пройти цей курс, повинні мати рівень верхнього та середнього рівня (CEF B2 - оцінка 40-45 на іспиті).... [-]

Великобританія Манчестер
Відкритий конкурс
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою
MC Academy

Курс ділової англійської мови на MCSE призначений для надання студентам практичних навичок та рівня комунікацій, необхідних для успіху в англомовній міжнародній бізнес-се ... [+]

Огляд

Курс ділової англійської мови на MCSE призначений для надання студентам практичних навичок та рівня комунікацій, необхідних для успіху в англомовній міжнародній бізнес-середовищі.

Цілі курсу

Курс ділової англійської мови на MCSE готує студентів до роботи на міжнародному рівні у різних сферах бізнесу:

викладання учнів як використовувати англійську мову в ділових середовищахвивчення найрізноманітніших бізнес-тем, таких як організація зустрічей, посадові інструкції, мотивація персоналу, підбір персоналу, написання листа, електронний бізнес, ділова етикарозвиток ключових мовних навичок та навичок міжкультурного спілкування завдяки бізнес-цільовим завданнямстимулювання креативного мислення та аналізу шляхом вирішення реальних ситуацій роботи... [-]
Великобританія Манчестер
Відкритий конкурс
англійська
Кампус
Детальніше англійською мовою

MC Academy is the place to be!

MC Academy Confusing Words

Football

MC Academy

Address
2nd Floor, Royal Buildings
M2 3AN Манчестер, Англія, Великобританія
Веб-сайт
Телефон
+ 44 (0) 161 236 75 75