Loxdale English Centre

Введення

Прочитайте офіційний опис

Loxdale English Centre - ідеальне місце для навчання. Якщо ви шукаєте якісні, доступні англійські уроки, то не дивіться далі.

З моменту свого заснування в 1968 році Loxdale English Centre провів якісні курси англійської мови для тисяч студентів. Більшість наших викладачів мови мають багаторічний досвід викладання англійської мови як іноземної. Як ще одна гарантія якості, наша школа акредитована Британською Радою з викладання англійської мови та є членом англійської Великобританії.

Ми запрошуємо міжнародних дорослих студентів до Локсдейла цілий рік, і у нас є спеціальні програми протягом січня-лютого та влітку для молодих учнів. Закриті курси для дорослих та молодих учнів також приймаються в будь-який час поза літнього періоду.

Наші програми

Loxdale English Centre - ідеальне місце для навчання. Якщо ви шукаєте якісні, доступні англійські уроки, то не дивіться далі.

Локсдейл не схожий на більшість інших мовних шкіл. Коли ви навчаєтеся з нами, ви матимете доступ до самих широких можливостей вибору курсів, кожен з яких базується на активній участі студентів та спрямований на посилення вашого досвіду навчання та розуміння англійської мови та культури.

Наші живі та інтерактивні програми призначені для студентів, які хочуть покращити свою здатність спілкуватися англійською мовою в компанії однодумців з усього світу, а також насолоджуючись досвідом навчання в Брайтоні, однієї з найбільш активних і культурних у Великобританії різноманітні міста.

Для професійних, автономних уроків англійської мови, проведених у теплій та дружній атмосфері, наша дуже популярна
Загальний курс англійської мови - це ідеальна відповідь на ваші потреби.

Навчайте англійську мову з іншими предметами, щоб максимально використати свій час у Англії. Курс англійської мови - це можливість поєднання загальної англійської мови з різноманітним спектром предметів з чимось, що відповідає більшості смаків.

Курси включають в себе мистецтво, садівництво, мода, драму, історію, екранне друкування, фотографію, екологічні дослідження, медіа, британську культуру та творчий англійський.

Хоча постійно підтримуючи найвищі академічні стандарти, курси Локсдейла мають конкурентоспроможну вартість і відрізняються відмінною цінністю та ціною.

Це не лише наші високі академічні стандарти, які розрізняють нас. Коли ви прийдете, вам буде виділено особистого репетитора, який буде там, щоб підтримувати та керувати вашими навчаннями. Ми прагнемо забезпечити стимулююче навчальне середовище, засноване на співпраці та активній участі, що дасть змогу студентам різного віку та соціального життя досягти повного потенціалу.

Ми активно заохочуємо критичне вивчення, підтримуючи толерантність і повагу до всіх людей, культур та ідей. Студенти отримують багато можливостей впливати на різні компоненти курсу - від соціальної діяльності до навчальної програми.

Loxdale дійсно пропонує вам "більше, ніж просто англійську"! Так чому б не прийти і приєднатися до нас для незабутнього досвіду?

Засоби

Наша школа розміщена у прекрасному традиційному вікторіанському особняку Англії та оточене великими садами та деревами. У нас є чудові послуги на території готелю, в тому числі 16 кабінетів, бібліотека, кімната для самостійної підготовки з урочистими заняттями під керівництвом викладачів, безкоштовний wi-fi, комп'ютерний зал, їдальня з гарячою їжею, закуски та напої, спортивний зал, стіл кімната для тенісу, великі сади та 3 піаніно для студентів. Також є студентська соціальна кімната, яка відкрита щодня та більшість вечорів, де студенти можуть відпочити, спілкуватися, займатися спортом, дивитися фільми, грати на Wii або Play Station 3, навчатися і готувати.

Місцезнаходження

Loxdale розташований у місті Портсладе, що є житловим передмістям Брайтона

Шведська народна середня школа

Loxdale English Centre також є Шведською фольклорною середньою школою. Народні вищі школи є освітянським благодійним фондом для дорослих, головним чином, в Скандинавії. Це означає, що дорослі студенти з Швеції мають право на оплату своїх курсів за рахунок державного гранту, що фактично робить курс безкоштовним.

Розташування

Брайтон

Address
Locks Hill, Portslade
BN41 2LA Брайтон, Англія, Великобританія