Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Лафборо коледж!

Заснована в 1909 році, ми пишаємося нашою давньою репутацією для забезпечення чудових рівнів високої якості викладання і навчання через Лестершир.

Натхнення успіх і збагачують життя ...

З фантастичним спектр курсів, першокласні зручності і новий підхід до сучасного викладання і навчання, навіщо йти в іншому місці?

З 11000 студентів в даний час навчаються в Лафборо коледжі, більшість погодиться з тим, що вивчення з нами означає набагато більше, ніж просто отримання кваліфікації.

Ми пропонуємо різні види навчального середовища, де ви будете розглядатися як дорослий і наш розслаблені і привітні кампусу означає, що ви будете відповідати прямо на шляху коледжу життя.

У нас є багато різних курсів, від рівнів в професійно-технічних програм, учнівство, і ступенів, і ви будете мати можливість отримати практичні, пов'язаних з промисловістю навички під час навчання.

Для того, щоб стати мостом у майбутнє ...

З посиланнями на базі провідних університетів та встановлених професіоналів, наші курси були розроблені з акцентом на можливості працевлаштування і прагнути, щоб надати вам відповідні академічні та практичні навички, необхідні для досягнення успіху в межах робочого місця. Багато з наших програм на основі професійно і пропонуємо Вам можливість застосувати те, що ви дізналися в класі робочих ролей в галузі.

Коледж є дружнім і підтримує і ми дозволяємо вам розвинути і отримати необхідну самостійність і відповідальність очікуваного навчання більш високого рівня. Консультації та підтримка доступна для всіх студентів до зарахування та триватиме ще довго після закінчення школи.

Мінливий життєвий досвід ...

Ми хочемо, щоб ваш досвід з нами, щоб бути цінним і захоплюючим як всередині, так і за її межами класної кімнати, і ми завжди досліджуємо нові способи, щоб тримати речі свіжим і цікавим.

Є так багато можливостей, щоб взяти участь і, як автоматичний член Лафборо студентського союзу (LSU), ви можете вибрати, щоб взяти участь у вантажах волонтерства та соціальних схем. СМЛ може похвалитися більш ніж 100 товариств і був визнаний №1 за досвідом студент кілька років поспіль.

На території комплексу, у нас є повністю обладнаний тренажерний зал, танцювальні студії, функціональні волосся і салони краси, два кафе і два ресторани, бібліотека, Radmoor яслах, і багато іншого. І, оскільки ми поділяємо наш кампус з Університетом, ви будете мати повний доступ до всіх об'єктів, що надаються обома установами.

Кампус інвестиції

Ми вклали більше 30 мільйонів £ в кампусі коледжу протягом останніх двох років, щоб забезпечити найсучасніші викладання і навчання в Лафборо коледжі. Hub є сучасний комплекс, відкритий в 2014 році, з відмінною їдальні, а також ряд допоміжних послуг для студентів все під одним дахом в центрі кампусу коледжу. Це також є домом для нашої спеціально побудованому Академії мистецтв, був відкритий ЄКВ графа Вессекса, призначеного для забезпечення об'єктів верхнього рівня для тих, хто хоче працювати в творчих галузях.

50 років після того, як він був побудований, ми також інвестували понад 14 мільйонів £ переобладнанні один з найбільш знакових структур Лафборо коледжу. Будівля впроваджений є домом для Лафборо Sixth Form College і наше надання послуг і промисловості, починаючи з вересня 2016 року, він розміститься наш випускник Центру: відкритий простір вивчення присвячено бакалаврат.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

Diploma

Loughborough College

Наші рівні International A є відмінним варіантом для тих іноземних студентів, які хочуть слідувати традиційним шляхом до початку британські університети. GCE A Levels є о ... [+]

Один з найвідоміших в світі кваліфікації

Лафборо Коледж має сильну традицію академічних успіхів. Це було досягнуто за рахунок поєднання видатної навчання, відмінні зв'язки з університетами, чудовими зручностями і надійної системи пастирської допомоги; дозволяючи кожному студенту досягти його або її справжній потенціал.

Наші рівні International A є відмінним варіантом для тих іноземних студентів, які хочуть слідувати традиційним шляхом до початку британські університети. GCE A Levels є одним з найвідоміших в світі кваліфікації і, як наслідок, високо цінуються університетами по всьому світу.... [-]

Великобританія Loughborough
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
Кампус
Детальніше англійською мовою

Foundation Year

Loughborough College

Лафборо коледж був запущений Міжнародної програми Foundation більше 12 років. Протягом останніх 6 років, ця програма була подвійного партнерства з Університетом Лафборо. ... [+]

Лафборо коледж був запущений Міжнародної програми Foundation більше 12 років. Протягом останніх 6 років, ця програма була подвійного партнерства з Університетом Лафборо. Ми будемо повертатися до того, володіння програмою знову в 2017 році в той час як всі ще зберігаючи тісні зв'язки з університетом.

Програма Foundation Лафборо College International призначений для міжнародних студентів, які мають хороший кінець шкільних класів, але які потребують додатковий рік навчання до початку їх навчання в університеті у Великій Британії.... [-]

Великобританія Loughborough
Серпень 2019
англійська
Денне навчання
2 семестри
Кампус
Детальніше англійською мовою

Summer course

Loughborough College

Ви будете вчитися разом зі студентами в своєму власному рівні в дружній і обнадійливим середовищі. Студенти відвідують заняття в багатомовних групах. ... [+]

Наша річна школа є фантастичним способом поліпшити свої знання англійської мови.

Ви будете вчитися разом зі студентами в своєму власному рівні в дружній і обнадійливим середовищі. Студенти відвідують заняття в багатомовних групах.

Цього літа програма є ідеальним варіантом для тих, хто хоче поліпшити свою повсякденну англійської мови і провести відпустку дослідження.

Місцеві екскурсії і екскурсії на вихідні в Кембридж, Оксфорд і Лондон Триразове харчування в ресторані на місці На території кампусу проживання в наших гуртожитках членство Спортзал Любов Лафборо дисконтну карту для ресторанів і магазинів в місті Послуги прання Додаткові преміальні заходи будуть доступні за невелику додаткову плату, і вони включають в себе катання на ковзанах, боулінг і кіно ніч зміст курсу Вчителі роблять уроки комунікативний, інтерактивний, і захоплюючий, забезпечуючи задоволення і корисний досвід для всіх Британський і УСО Council - оглянуті постачальник Турботливі, прихильні викладачі та співробітники соціального забезпечення 24-годинна аварійна гаряча лінія Сертифікат коледжу представлений в кінці курсу Характеристики / Переваги ... [-]
Великобританія Loughborough
Серпень 2019
англійська
Заочне навчання
2 - 4 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою

курс

Loughborough College

Наша програма англійської мови спеціально розроблений для іноземних студентів. Ми пропонуємо заняття в обох General English та IELTS, англійська мова для 15 або 21 годин ... [+]

Наша програма англійської мови спеціально розроблений для іноземних студентів. Ми пропонуємо заняття в обох General English та IELTS, англійська мова для 15 або 21 годин на тиждень, які можуть бути об'єднані і персоналізованих для задоволення ваших індивідуальних цілей.

зміст курсу

Загальна англійська:

Покращити свою англійську для професійного або повсякденного використання. Ці класи розроблені, щоб розвивати свої комунікативні навички в ключових умінь читати, писати, говорити, і слухати, в той же час випередження свої знання англійської граматики, лексики і вимови.... [-]

Великобританія Loughborough
Серпень 2019
англійська
Заочне навчання
2 - 52 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою
Loughborough College

Поліпшити ваші IELTS оцінка і підготовка до вступу в університет. Ці класи призначені для підвищення вашого знання академічної англійської мови, в той час як поліпшення в ... [+]

Наша програма англійської мови спеціально розроблений для іноземних студентів. Ми пропонуємо заняття в обох General English та IELTS, англійська мова для 15 або 21 годин на тиждень, які можуть бути об'єднані і персоналізованих для задоволення ваших індивідуальних цілей.

зміст курсу

Поліпшити ваші IELTS оцінка і підготовка до вступу в університет. Ці класи призначені для підвищення вашого знання академічної англійської мови, в той час як поліпшення ваших загальних мовних навичок і розвитку ваших методів іспиту.... [-]

Великобританія Loughborough
Серпень 2019
англійська
Заочне навчання
2 - 52 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою