Loughborough College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Ласкаво просимо в Лафборо коледж!

Заснована в 1909 році, ми пишаємося нашою давньою репутацією для забезпечення чудових рівнів високої якості викладання і навчання через Лестершир.

Натхнення успіх і збагачують життя ...

З фантастичним спектр курсів, першокласні зручності і новий підхід до сучасного викладання і навчання, навіщо йти в іншому місці?

З 11000 студентів в даний час навчаються в Лафборо коледжі, більшість погодиться з тим, що вивчення з нами означає набагато більше, ніж просто отримання кваліфікації.

Ми пропонуємо різні види навчального середовища, де ви будете розглядатися як дорослий і наш розслаблені і привітні кампусу означає, що ви будете відповідати прямо на шляху коледжу життя.

У нас є багато різних курсів, від рівнів в професійно-технічних програм, учнівство, і ступенів, і ви будете мати можливість отримати практичні, пов'язаних з промисловістю навички під час навчання.

Для того, щоб стати мостом у майбутнє ...

З посиланнями на базі провідних університетів та встановлених професіоналів, наші курси були розроблені з акцентом на можливості працевлаштування і прагнути, щоб надати вам відповідні академічні та практичні навички, необхідні для досягнення успіху в межах робочого місця. Багато з наших програм на основі професійно і пропонуємо Вам можливість застосувати те, що ви дізналися в класі робочих ролей в галузі.

Коледж є дружнім і підтримує і ми дозволяємо вам розвинути і отримати необхідну самостійність і відповідальність очікуваного навчання більш високого рівня. Консультації та підтримка доступна для всіх студентів до зарахування та триватиме ще довго після закінчення школи.

Мінливий життєвий досвід ...

Ми хочемо, щоб ваш досвід з нами, щоб бути цінним і захоплюючим як всередині, так і за її межами класної кімнати, і ми завжди досліджуємо нові способи, щоб тримати речі свіжим і цікавим.

Є так багато можливостей, щоб взяти участь і, як автоматичний член Лафборо студентського союзу (LSU), ви можете вибрати, щоб взяти участь у вантажах волонтерства та соціальних схем. СМЛ може похвалитися більш ніж 100 товариств і був визнаний №1 за досвідом студент кілька років поспіль.

На території комплексу, у нас є повністю обладнаний тренажерний зал, танцювальні студії, функціональні волосся і салони краси, два кафе і два ресторани, бібліотека, Radmoor яслах, і багато іншого. І, оскільки ми поділяємо наш кампус з Університетом, ви будете мати повний доступ до всіх об'єктів, що надаються обома установами.

Кампус інвестиції

Ми вклали більше 30 мільйонів £ в кампусі коледжу протягом останніх двох років, щоб забезпечити найсучасніші викладання і навчання в Лафборо коледжі. Hub є сучасний комплекс, відкритий в 2014 році, з відмінною їдальні, а також ряд допоміжних послуг для студентів все під одним дахом в центрі кампусу коледжу. Це також є домом для нашої спеціально побудованому Академії мистецтв, був відкритий ЄКВ графа Вессекса, призначеного для забезпечення об'єктів верхнього рівня для тих, хто хоче працювати в творчих галузях.

50 років після того, як він був побудований, ми також інвестували понад 14 мільйонів £ переобладнанні один з найбільш знакових структур Лафборо коледжу. Будівля впроваджений є домом для Лафборо Sixth Form College і наше надання послуг і промисловості, починаючи з вересня 2016 року, він розміститься наш випускник Центру: відкритий простір вивчення присвячено бакалаврат.

Розташування

Лафборо

Address
Radmoor Rd
LE11 3BT Лафборо, Англія, Великобританія