London Business Training & Consulting

Введення

Прочитайте офіційний опис

Курси менеджменту Великобританії

Лондонський бізнес-тренінг

Послуги LBTC надаються практикуючими бізнес та консультантами з управління, які володіють багатими галузевими та глобальними знаннями та досвідом. Ключовою особливістю моделі надання послуг LBTC є те, що вона повністю безпаперова, відповідно до нашої основної цінності стійкості. Отже, весь навчальний матеріал, документація та зв'язок поставляються в електронному вигляді, що додатково підвищує ефективність роботи та досвід навчання клієнтів.

При ЛБТС піклується про те, щоб зрозуміти особливі потреби наших клієнтів, а надання послуг відповідно адаптоване для вирішення унікальної природи вимоги клієнта. Ми постійно прагнемо налагодити та підтримувати довгострокові ділові стосунки. Позиціонування LBTC полягає в тому, щоб бути партнерами наших клієнтів, вирішуючи їхні питання бізнесу та управління.

Наше бачення полягає у задоволенні потреб у бізнесі та управлінні та консультування всіх осіб та організацій у всьому світі. Місія LBTC полягає в тому, щоб забезпечити інноваційну, стійку та доступну послугу найвищої якості, яка забезпечує рішення для наших клієнтів.

Ми пропонуємо портфоліо відкритих курсів, що включає 500 курсів для бізнесу та менеджменту . Відкриті курси тривалістю від 1 дня до 2 тижнів і повторюються кожні 4 місяці, що надає потенційним клієнтам можливість вибору дати курсу, що відповідає їх графіку.

Для тих клієнтів, які стикаються з більш складними питаннями бізнесу та управління, LBTC також пропонує спеціальні консультації з навчання та управління. Ці варіанти послуг дуже пристосовані для вирішення специфіки завдань, з якими стикаються наші клієнти.

Стійкість

Сталість - це одне з наших основних цінностей у LBTC.

Вплив на навколишнє середовище паперу є значним. Целюлозно-паперові фабрики сприяють забрудненню повітря, води та землі. Це питання ще більше посилюється тим фактом, що глобальне споживання паперу зріс на 400% протягом останніх чотирьох десятиліть.

Освітні та навчальні заклади славляться своїм опором і, відповідно, втратою паперу. Папір справді переробляється, але не всі переробляють.

LBTC прийняв мантру скорочення, повторного використання та переробки - і зробив це на крок далі, відмовившись від використання паперу. Ми впровадили безпаперову операційну модель, за допомогою якої усі комунікації, документи та матеріали курсу доставляються в електронному вигляді.

Додатковою перевагою використання електронних засобів масової інформації є величезна ефективність цього підходу. Ми заохочуємо всіх наших зацікавлених сторін приєднатися до LBTC в наших зусиллях щодо досягнення зеленого кольору .

Розташування

Лондон

Address
One Lyric Square
Hammersmith

W6 0NB Лондон, Англія, Великобританія

Стипендія Keystone

Ознайомтеся з можливостями, які може дати наша стипендія

Програми

курс