Leiths School of Food and Wine

Введення

Прочитайте офіційний опис

Leiths школа продуктів харчування і вина має міжнародну репутацію в якості першого класу кулінарної школи і підготовку телевізійних кухарів, включаючи Лоррейн Паскаль, Gizzi Ерскін і Метт Tebutt, вироблених кухарів зірки Мішлен, включаючи Джо Мерсер-Наїм (мушмула) і Метт Різдво (Chez Bruce), добре відомих харчових письменників в тому числі Діани Генрі, Xanthe Глина і Лулу Граймс і виробників продуктів харчування, таких як Алан Розенталь, власник тушковане! і Камілла Stephens з Higgidy пиріжків.

7 причин вчитися в школі Leiths їжі і вина

Я Причина одна

Наші курси ніколи не спрощених вниз. Ось у Leiths у нас є тверде переконання у важливості твердих навичок приготування їжі. Ми допоможемо вам освоїти техніку ви будете використовувати протягом усього життя.

II Причина друга

З іншого боку, ми протилежність душно. Від вуличної їжі до перуанської кухні, ми постійно і про, досліджуючи нові тенденції їжі і включення їх в нашу програму курсу.

III Причина трьох

Наші кухні є бізнес. Насолоджуйтесь досвід навчання в професійних кухнях в стилі топ-оф-діапазоні обладнання, від Proware мідних каструль до Magimix блендер.

IV Причина чотири

Наші інгредієнти свіжі, вдумливо джерел і найкращу якість.

V Причина п'ять

Ми вчимо людини. На нашому дипломному звичайно, не буде кухар кричить в класі, ви будете слідувати індивідуальний план навчання. Ця філософія поширюється на наші класи ентузіастів, де ми приймаємо задоволення у вирішенні окремих осіб і їх рішення головоломок!

VI Причина шість

Наші викладачі чудові. Люди пишуть це на наші форми зворотного зв'язку, знову і знову. Якщо ви відчуваєте експертні знання Натан Аутло або лукавство ентузіазм Angela Маліка, ви будете розважатися, кинути виклик і підтримується.

VII Причина сім

Ми відомі як найкращі, і ви знайдете наших випускників у вищих прав позиції по всій харчовій промисловості. Вони пишуть для продовольчих журналів, внести свій вклад в кулінарії шоу, провідних команд ресторану і запуск підприємств харчової промисловості. Ми неймовірно пишаємося ними - і вони часто пропонують великі можливості для наших студентів.

Розташування

Лондон

Address
Leiths School of Food and Wine Limited
16-20 Wendell Road

W12 9RT Лондон, Англія, Великобританія