Прочитайте офіційний опис

59932_59766_LEC1300x438.jpg

Навчайте англійську мову в живій, історичній Лестер!

Розкриваючи мультикультуралізм Лестер, Leicester College пропонує одне з найширших курсів вивчення англійської мови для курсу "Speakers of Other Languages" (ESOL) в країні. Ми пропонуємо різноманітні рівні та види курсу, щоб допомогти вам покращити свої навички з англійської мови для професійного розвитку, для працевлаштування або для підготовки вас до подальшого навчання у Великобританії.

Лестер це сучасне місто, багате мистецтвом, культурою, спортом та історією. Нещодавнє зародження міст через регенерацію у розмірі 3 мільярдів доларів поставило місто на карті як місце для туризму, магазинів та розваг. Місто продовжує виробляти таланти світового рівня у спорті, бізнесі та мистецтві, у тому числі рок-група Касаб'ян, телеведучий Гок Ван, актор Сам Хоппер та авантюрист Сара Оутен.

Як будинок трьох великих навчальних закладів, Лестер безсумнівно є справжнім студентським містом, з усіма зручностями.

Ви ніколи не будете голодними - ресторани та кафе включають автентичні кухні з усього світу. Також у місті є широкий спектр незалежних кав'ярень, коктейлів та винних барів, традиційних пабів і навіть шампанських барів!

Міжнародне навчання та навчання

Наші прекрасні можливості та експертне навчання надають нашим студентам знання, навички та досвід, щоб бути лідером у своїй галузі, відкривши двері для працевлаштування та подальшу освіту. Маючи менше класів, ніж більшість університетів, навчання з нами означає, що ви отримуєте більш персональну увагу та підтримку наших викладачів.

Важливо відзначити, що навчання у Великобританії означає, що ви матимете змогу розвивати навички та досвід, покращувати своє культурне знайомство з Великобританією та покращити свої знання англійської мови як у навчальному середовищі, так і поза ним.

Ми знаємо, що перспектива залишити ваш будинок та переїзд в нову країну навчатися може стати хвилюючою, але стресовою, але ми обіцяємо, що ви отримаєте всю підтримку та вказівки, які вам потрібно, щоб максимально використати свій час з нами.

Місце, місце

Лестер, розташований у Східному Мідлендсі, дуже сильно розташований у самому центрі країни, забезпечуючи відмінне транспортне сполучення з усіма частинами Великої Британії. Станція Лондон Сен-Панкрас розташована трохи більше однієї години їзди на поїзді, і звідти можна перейти на Eurostar і бути в Парижі всього за чотири години!

Як Східні Мідлендс, так і Міжнародні аеропорти Бірмінгема працюють менш ніж за годину їзди на автомобілі та легко доступні на громадському транспорті. Існують прямі поїзди між Лестер та аеропортами Станстед і Лутон, а також у Великобританії аеропорти шлюзів Лондона Хітроу та Лондона Гатвік також легко доступні. Для отримання додаткової інформації про Лестер, відвідайте www.visitleicester.info

Міжнародна діяльність з збагачення студентів

Після прибуття в Лестер, Міжнародне бюро надасть інформацію та підтримку, щоб допомогти вам інтегруватися в життя коледжу та в самому місті Лестер.

На додаток до курсових робіт, ряд наших соціальних заходів доступний для наших іноземних студентів. Запропоновано низку заходів та заходів - деякі з них спеціально для іноземних студентів, а деякі - для всіх студентів. Вони розроблені, щоб допомогти вам завести нових друзів, займатися англійською мовою та збагатити ваше розуміння історії Великобританії та її різних культур та традицій.

Доступні навчальні програми:
  • англійська

Цей навчальний заклад також пропонує:

курс

Leicester College

Leicester College пропонує один із самих широких курсів інтенсивного вивчення англійської мови для дикторів інших мов (ESOL) у Великобританії. Ми пропонуємо різноманітні ... [+]

Курси ESOL для іноземних студентів

Leicester College пропонує один із самих широких курсів інтенсивного вивчення англійської мови для дикторів інших мов (ESOL) у Великобританії. Ми пропонуємо різноманітні рівні, починаючи від початкового рівня до просунутого, щоб допомогти вам покращити свої знання англійської мови, щоб підготуватися до подальшого навчання у Великобританії або для роботи на батьківщині.... [-]

Великобританія Leicester
Відкритий конкурс
англійська
Денне навчання
Заочне навчання
4 - 40 тижні
Кампус
Детальніше англійською мовою