Leicester College

Введення

Прочитайте офіційний опис

59932_59766_LEC1300x438.jpg

Навчайте англійську мову в живій, історичній Лестер!

Розкриваючи мультикультуралізм Лестер, Leicester College пропонує одне з найширших курсів вивчення англійської мови для курсу "Speakers of Other Languages" (ESOL) в країні. Ми пропонуємо різноманітні рівні та види курсу, щоб допомогти вам покращити свої навички з англійської мови для професійного розвитку, для працевлаштування або для підготовки вас до подальшого навчання у Великобританії.

Лестер це сучасне місто, багате мистецтвом, культурою, спортом та історією. Нещодавнє зародження міст через регенерацію у розмірі 3 мільярдів доларів поставило місто на карті як місце для туризму, магазинів та розваг. Місто продовжує виробляти таланти світового рівня у спорті, бізнесі та мистецтві, у тому числі рок-група Касаб'ян, телеведучий Гок Ван, актор Сам Хоппер та авантюрист Сара Оутен.

Як будинок трьох великих навчальних закладів, Лестер безсумнівно є справжнім студентським містом, з усіма зручностями.

Ви ніколи не будете голодними - ресторани та кафе включають автентичні кухні з усього світу. Також у місті є широкий спектр незалежних кав'ярень, коктейлів та винних барів, традиційних пабів і навіть шампанських барів!

Міжнародне навчання та навчання

Наші прекрасні можливості та експертне навчання надають нашим студентам знання, навички та досвід, щоб бути лідером у своїй галузі, відкривши двері для працевлаштування та подальшу освіту. Маючи менше класів, ніж більшість університетів, навчання з нами означає, що ви отримуєте більш персональну увагу та підтримку наших викладачів.

Важливо відзначити, що навчання у Великобританії означає, що ви матимете змогу розвивати навички та досвід, покращувати своє культурне знайомство з Великобританією та покращити свої знання англійської мови як у навчальному середовищі, так і поза ним.

Ми знаємо, що перспектива залишити ваш будинок та переїзд в нову країну навчатися може стати хвилюючою, але стресовою, але ми обіцяємо, що ви отримаєте всю підтримку та вказівки, які вам потрібно, щоб максимально використати свій час з нами.

Місце, місце

Лестер, розташований у Східному Мідлендсі, дуже сильно розташований у самому центрі країни, забезпечуючи відмінне транспортне сполучення з усіма частинами Великої Британії. Станція Лондон Сен-Панкрас розташована трохи більше однієї години їзди на поїзді, і звідти можна перейти на Eurostar і бути в Парижі всього за чотири години!

Як Східні Мідлендс, так і Міжнародні аеропорти Бірмінгема працюють менш ніж за годину їзди на автомобілі та легко доступні на громадському транспорті. Існують прямі поїзди між Лестер та аеропортами Станстед і Лутон, а також у Великобританії аеропорти шлюзів Лондона Хітроу та Лондона Гатвік також легко доступні. Для отримання додаткової інформації про Лестер, відвідайте www.visitleicester.info

Міжнародна діяльність з збагачення студентів

Після прибуття в Лестер, Міжнародне бюро надасть інформацію та підтримку, щоб допомогти вам інтегруватися в життя коледжу та в самому місті Лестер.

На додаток до курсових робіт, ряд наших соціальних заходів доступний для наших іноземних студентів. Запропоновано низку заходів та заходів - деякі з них спеціально для іноземних студентів, а деякі - для всіх студентів. Вони розроблені, щоб допомогти вам завести нових друзів, займатися англійською мовою та збагатити ваше розуміння історії Великобританії та її різних культур та традицій.

Розташування

Лестер

Address
St John Street
LE1 3WL Лестер, Англія, Великобританія