LTC English

Введення

Прочитайте офіційний опис

Якщо ви приєднаєтесь до нашої школи, ви зможете не тільки насолоджуватися уроками з нашими кваліфікованими викладачами, а також проводити заходи щотижня, але ви також навчаєтесь у особняку 18 століття. Ця красива та історична будівля колись була домівкою герцогів Девоншира та лорда Вілмінгтона. Тут, у LTC Eastbourne, ми пропонуємо студентам унікальну можливість вивчати англійську мову в традиційно британській школі у власному приватному, історичному маєтку.

Які курси доступні на LTC Eastbourne?

Наша школа пропонує різноманітні курси англійської мови в Істборні, від загальноосвітніх курсів англійської мови та курсів підготовки іспитів для дорослих студентів до сімейних закладів та програм для літніх шкіл для молодих учнів. Ми також можемо запропонувати спеціальні групові програми в будь-який час року. Відвідайте нашу сторінку YouTube, щоб дізнатися, що ви можете очікувати від наших курсів літньої школи та дорослих.

Наскільки великими є заняття LTC Eastbourne?

Наші курси англійської мови в Істборні складаються з невеликих класів, максимум 12 студентів на один клас. Наші маленькі класи означають, що кожен кандидат отримує достатню увагу, дозволяючи їм зосередитися на їх окремих сильних та слабких сторонах.

Наша школа має 25 класних кімнат і до 300 студентів у напружені місяці, а 360 - влітку, коли ми використовуємо додаткові навчальні класи поблизу школи.

Що може запропонувати студентам місто Істбурн?

Істбурн - процвітаючий приморський курорт, який щорічно приваблює понад чотири мільйони відвідувачів. Під час навчання на курсі англійської мови в Істбурне ви зможете відпочити в нашому приватному саду площею 10 га, провести вільний час на пляжі та досліджувати місцеве приморське місто. Як повідомляє Метт-офіс, Істбурн розташований у найпалтішій частині Англії. Істборн також знаходиться лише за 90 хвилин їзди від Лондона та 40 хвилин їзди на поїзді до Брайтона.

Чи знаєте ви, що LTC Eastbourne старше 60 років?

У 2014 році LTC відсвяткувала свій 60-річний ювілей як визнана англійська школа в Істбурне. Дізнайтеся більше про історію нашої школи в нашій міні-брошурі "60 років LTC Eastbourne" і прочитайте нашу публікацію в блозі про святкування 60-річчя LTC Eastbourne.

Розташування

Істборн

Address
Compton Park
Compton Place Road

BN21 1EH Істборн, Англія, Великобританія