LAL Language Centres

Введення

Прочитайте офіційний опис

Дізнайтеся англійську з LAL!

Чудові напрямки та широкий вибір курсів

Ми маємо більш ніж 30-річний досвід надання чудових мовних курсів та захоплюючих заходів дозвілля для учнів англійської мови. З мовними центрами у провідних місцевостях з англійської мови, включаючи Лондон, Бостон та Кейптаун, ми пропонуємо повний спектр курсів англійської мови, що охоплюють все, починаючи від загальної англійської мови, до підготовки іспитів, вищої освіти та підготовки викладачів для всіх рівнів від початківців до досвідчених.

Студентське навчання

Уроки англійської мови є основою нашого бізнесу, і наші вчителі вміють поширювати наші уроки, щоб зробити їх зацікавленими та динамічними, задовольняючи потреби кожного учня. Всі вчителі LAL мають підготовлені, досвідчені, володіють англійською мови, які пильнують англійську мову.

Громадяни світу

У LAL ви станете повноправним громадянином світу. Ви зустрінетесь, навчаєтесь та спілкуєтеся з учнями з усього світу, створюйте дружні стосунки та отримуйте досвід, який триватиме протягом усього життя - все одно, коли ви покращуєте свій англійський.

Задоволені вашими потребами

LAL пропонує надзвичайно теплу та дружню сімейну атмосферу, де наші студенти відчувають відразу вдома. Спеціалізовані співробітники LAL виходять зі свого шляху, щоб кожний учень почувався щасливим протягом усього перебування. Ви будете навчатися на заняттях з максимум 15 учнями, гарантуючи, що ви отримуєте особисту увагу від вчителя, в той час як ви можете взаємодіяти і практикувати з різними іншими учнями в класі.

Повністю акредитовані школи

LAL Language Centres (LALLC) повністю закріплені за визнаними національними органами влади в кожному місці. У Великобританії програми LAL акредитовані Акредитацією Великобританії, схемою, яка контролюється спільно Британською Радою та англійською мовою Великобританії. Їхні Літні школи були названі "Центрами досконалості" від EL Gazette. У США свої програми акредитовані CEA, вони є членами AAIEP та NAFSA; на Мальті вони акредитовані FELTOM та Радою з моніторингу EFL; а в Південній Африці їх програми визнані EDUSA. LAL регулярно досягає переваги передового досвіду за різними критеріями для своїх програм англійської мови та допоміжних послуг для студентів.

LAL Advantage - наша онлайн-платформа

Наша онлайн-платформа включена для кожного студента у Великобританії, США та Південній Африці. Перш ніж приїхати: коли ви забронюватимете LAL в Англії, США та Південній Африці, ви отримаєте унікальний вхід, надаючи вам доступ до нашого порталу та додатка LAL Advantage з інформацією про ваш курс, тести рівня та багато іншого для підготовки ви для вашого приїзду в наші школи.

Розташування

Лондон

LAL Language School

Address
29-39 London Road
Twickenham
TW1 3SZ
England

TW1 3SZ Лондон, Англія, Великобританія
Телефон
+44 20 8892 5423

Форт Лодердейл

LAL Language Centres

Address
5727 N Federal Hwy
33308 Форт Лодердейл, Флорида, США
Телефон
+1 954-644-5985

Кейптаун

LAL Language Centres

Address
319 Main Rd, Cape Town
8005 Кейптаун, Західний мис, Південно-Африканська Республіка
Телефон
+27 21 439 7410

Пеньонтон

LAL Language Centres

Address
LAL Torbay
Conway Road
Paignton

TQ4 5LH Пеньонтон, Англія, Великобританія
Телефон
+44 1803 558555

Бостон

Address
LAL Boston
225 Friend Street
Boston, MA02114, USA

MA 02114 Бостон, Массачусетс, США