Kingston College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Kingston College є основним постачальником повного часу, неповний робочий день і бакалаврату в Кінгстоні-на-Темзі. Готель розташований в південно-західній частині Лондона, недалеко від річки Темзи в процвітаючий центр міста, коледж пропонує як академічні та професійні курси від рівнів 1 до 6 і надає студентам з дружнім, стимулюючої середовищі, для вивчення.

Наша історична ринок міста упакований з дивовижними магазинів, ресторанів, кафе, клубів дозвілля та багатозальний кінотеатр. Вона також має прекрасне транспортне сполучення до центру Лондона складає всього 25 хвилин їзди на поїзді. Сам Kingston послідовно визнаний як один з найщасливіших місць для життя в Лондоні.

Як постачальниками навчання учня в багатьох галузях промисловості, ми працювали з великими і відомими роботодавців, таких як British Airways, L'Oreal і South West Trains протягом багатьох років.

Наші міжнародні студенти за підтримки висококваліфікованої командою, які забезпечують конфіденційний рада та керівництво у всіх областях і організувати культурні заходи, щоб допомогти їм подружитися і контакти.

Надання вищої освіти Kingston College пропонує Студенти життєздатну альтернативу університетських курсів. На відміну від традиційних університетів, ми пропонуємо більш низькі плати за навчання, невеликі групи, підтримка один-до-одного і відмінні перспективи працевлаштування.

Розташування

Кінгстон на Темзі

Kingston College

Address
Kingston College,
Kingston Hall Road,
Kingston Upon Thames


KT1 2AQ Кінгстон на Темзі, Англія, Великобританія
Телефон
+44 20 8546 2151