King Edward VI College

Введення

Прочитайте офіційний опис

Існує певна унікальність коледжу Конгресу короля Едуарда VI - якості, яка приваблює учнями та вчиненими учнями, котра приваблює працівників залишатись, а не рухатися далі, яка запрошує нас усіх, студентів та співробітників, слухати, співпрацювати та навчатися з кожного інший. Як майбутній студент, ви хочете дізнатися, яка саме ця якість. Ви хочете виміряти це проти ваших прагнень та ваших сподівань щодо виду післядипломної освіти, яка найкращим чином допоможе вам на цьому наступному кроці у вашій освіті та розвитку. Ви отримаєте уявлення про цю певну, унікальну якість, як ви ознайомитесь з проспектом.

Щоб ви почали працювати, дозвольте мені спробувати коротко вписати те, що робить цей коледж таким особливим:

Великі учні

Звичайно, немає "типового" студента короля Еда, і саме тому наші студенти настільки чудові. Наші студенти різноманітні у кожному сенсі цього слова: етнічно, ідеологічно та особисто. Ми відзначаємо цю різноманітність, знаючи, що це сприяє живій громаді, в якій кожен індивідуум цінується. Так, існує спільна ідея - студенти приходять до цього коледжу з спрагою навчання і бажанням досягти, будь то в класі, в художньому виконанні, у змагальному спорті або в колегіальних дебатах. Наші студенти розвиваються академічно, творчо і особисто, і вони поважають та цінують досягнення один одного, а також пишаються своїми власними силами. Великі студенти є частиною того, що робить цей коледж таким самобутнім.

Відмінний персонал

Як Директор, я пишаюсь великою працею, відданістю і старанністю співробітників короля Еда. Це привілей працювати з такими винятковими колегами. Як я можу найкраще описати наших викладачів? Пристрасні за своїми предметами, що надихають у класі та готові допомогти та підтримувати студентів на кожному кроці, наші викладачі є незрівнянними. Наша команда спеціалізованого допоміжного персоналу робить можливим роботу наших вчителів; доброзичливі, привабливі та не менш працьовиті, наш персонал з усіх функцій підтримки забезпечує безперебійну роботу коледжу та підтримує студентів всіляко. Великий персонал має важливе значення для досконалості.

Великий коледж

Два нових сучасних будівлі сприяють нашому постійному вдосконаленню фізичного сайту. Однак це не будівлі, які роблять коледж чудовим. Це люди. Освіта повинна бути трансформаційною і в короля Еда, це є. Це і студент, і персонал, які створюють таку активну, трансформуючу навчальну спільноту. Це люди в королі Ед, котрі стоять за історією успіху, яка ставить нас як одну з перших десяти шістнадцяти коледжів на національному рівні. Це дійсно люди, які роблять цей коледж чудовим.

Етос і цінності

В основі всіх наших планів на майбутнє є єдиний найважливіший пріоритет: благополуччя і постійний успіх наших студентів. Ось що лежить в основі нашої колегії місії та цінностей.

Наша місія

Закликати кожного студента досягти особистого та академічного досвіду, що сприяє підвищенню рівня життя та кар'єрних можливостей.

Рівність та різноманітність

Коледж прагне створити і сприяти інклюзивному навчанню громади, в якій відзначається різноманітність, де виникають проблеми з нерівністю та стереотипами, де всім людям ставляться до гідності та поваги.

Це не просто порожня заява - просуваючи рівність можливостей, це є основою викладу місії коледжу, і його етос пронизує цінності коледжу.

Розташування

Сторбрідж

Address
Stourbridge, West Midlands
DY8 1TD Сторбрідж, Англія, Великобританія

Програми

Програма A-Level